KOŁA ZAINTERESOWAŃ - ROK SZKOLNY 2016/2017

 

KOŁO MATEMATYCZNE

  • PONIEDZIAŁEK
    13.30 - 14.15 kl. VI SSP
    p. Jplanta Dudkowska

  • CZWARTEK
    07.00 - 07.45 kl. II - III SG
    p. Teresa Szklarczyk

  • CZWARTEK
    13.30 - 14.15 kl. V SSP
    p. Beata Nowak

 

 

KOŁO POLONISTYCZNE

  • ŚRODA
    07.00 - 07.45 II - III SG
    p. Teresa Rybka

  • CZWARTEK
    12.40 - 13.25 kl. VI SSP
    p. Bożena Jaskros
 

KOŁO HISTORYCZNE

  • CZWARTEK
    13.30 - 14.15 kl. VI SSP
    p. Patrycja Miernik

  • CZWARTEK
    14.15 - 15.00 kl. I - III SG
    p. Patrycja Miernik
 

KOŁO PRZYRODNICZO - BIOLOGICZNE

  • WTOREK
    13.30 - 14.15 kl. V - VI SSP
    p. Anna Kamińska
  • PIĄTEK
    13.30 - 14.15 kl. II - III SG
    p. Anna Kamińska

 

 

KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  • WTOREK
    07.00 - 07.45 kl. III SG
    p. Katarzyna Sasak

  • ŚRODA
    07.10 - 07.55 kl. VI SSP
    p. Katarzyna Sasak

  • PIĄTEK
    07.00 - 07.45 kl. I, II SG
    p. Katarzyna Sasak
 

KOŁO LOGICZNEGO I TWÓRCZEGO MYŚLENIA

  • PONIEDZIAŁEK
    13.30 - 14.15 kl. I - II SSP
    14.15 - 15.00 kl. V - VI SSP
    p. Anna Kamińska

  • PONIEDZIAŁEK
    13.30 - 14.15 kl. III - IV SSP
    14.15 - 15.00 kl. I - III SG
    p. Beata Nowak

 

 

KOŁO DZIENNIKARSKIE

  • CZWARTEK
    14.15 - 15.00 kl. IV - VI SSP
    p. Monika Bujnowska
  • WTOREK
    CKG
    07.00 - 07.45 kl. I - III SG
    p. Teresa Rybka

 

ZAJĘCIA TEATRALNE

  • PONIEDZIAŁEK
    14.15 - 15.00 kl. II - III SSP
    p. Magdalena Zatorska

  • WTOREK
    13.30 - 14.15 kl. 0, I SSP
    14.15 - 15.00 kl. IV - VI SSP
    p. Magdalena Zatorska

 

KOŁO PLASTYCZNE

  • CZWARTEK
    13.30 - 14.15 kl. II SSP
    14.15 - 15.00 kl. III SSP
    p. Magdalena Zatorska

  • PIĄTEK
    12.40 - 13.25 kl. 0 SSP
    13.30 - 14.15 kl. I SSP
    p. Magdalena Zatorska

 

 

ZESPÓŁ INSTRUMENTALNY

  • CZWARTEK
    13.30 - 14.15 kl. II SG
    p. Dariusz Dygas

KOŁO GITAROWE

  • PONIEDZIAŁEK
    13.30 - 14.15 kl. I - III SSP
    p. Dariusz Dygas

  • CZWARTEK
    14.15 - 15.00 kl. IV - VI SSP, I - III SG
    p. Dariusz Dygas
 

ZESPÓŁ WOKALNY

  • ŚRODA
    14.15 - 15.00 kl. IV - VI SSP
    p. Dariusz Dygas
  • PIĄTEK
    14.15 - 15.00 kl. I - III SG
    p. Dariusz Dygas
 

KOŁO INFORMATYCZNE

  • WTOREK
    14.15 - 15.00 IV - VI SSP
    p. Beata Nowak
 

ZAJĘCIA SPORTOWE

PŁYWALNIA

  • SOBOTA
    13.00 - 14.30 SSP, SG
    (doskonalenie nauki pływania)
    p. Agnieszka Makoska