PLAN LEKCJI ----------------------------->> SPOŁECZNE GIMNAZJUM STO

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STO

KLASA 0 - wychowawca p. Renata Kubik

Czas trwania
lekcji
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00 - 8.45 Z - E Z - E Z - E Z - E Z - E
2. 8.55 - 9.40 Z - E Z - E Z - E Z - E Z - E
3. 9.50 - 10.35 Z - E J. ANGIELSKI Z - E Z - E ED. MUZ.
4.10.45 - 11.30 Z - E Z - E J. ANGIELSKI Z - E RELIGIA
5.11.40 - 12.25 J. ANGIELSKI Z - E PŁYWALNIA J. ANGIELSKI J. ANGIELSKI
6.12.40 - 13.25 Z - E Z - E   ED. INF.  

KLASA I - wychowawca p. Joanna Gryz

Czas trwania
lekcji
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00 - 8.45 WYCH. FIZ. Z - Z Z - Z RELIGIA J. ANGIELSKI
2. 8.55 - 9.40 Z - Z Z - Z Z - Z J. ANGIELSKI ED. MUZ.
3. 9.50 - 10.35 Z - Z Z - Z Z - Z Z - Z Z - Z
4.10.45 - 11.30 Z - Z J. ANGIELSKI Z - Z Z - Z Z - Z
5.11.40 - 12.25 Z - Z ED. INF. J. ANGIELSKI Z - Z WYCH. FIZ.
6.12.40 - 13.25 J. ANGIELSKI WYCH. FIZ. PŁYWALNIA WYCH. FIZ. Z - Z

KLASA II - wychowawca p. Dorota Glina

Czas trwania
lekcji
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00 - 8.45 WYCH. FIZ. J. ANGIELSKI J. ANGIELSKI Z - Z Z - Z
2. 8.55 - 9.40 J. ANGIELSKI Z - Z ZAJ. MUZ. Z - Z Z - Z
3. 9.50 - 10.35 Z - Z Z - Z Z - Z J. ANGIELSKI J. ANGIELSKI
4.10.45 - 11.30 Z - Z ZAJ. KOMP. Z - Z Z - Z Z - Z
5.11.40 - 12.25 Z - Z Z - Z Z - Z Z - Z WYCH. FIZ.
6.12.40 - 13.25 Z - Z WYCH. FIZ. PŁYWALNIA WYCH. FIZ. RELIGIA

KLASA III - wychowawca p. Marzena Mączyńska

Czas trwania
lekcji
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00 - 8.45 J. ANGIELSKI Z - Z Z - Z J. ANGIELSKI Z - Z
2. 8.55 - 9.40 WYCH. FIZ. J. ANGIELSKI J. ANGIELSKI Z - Z J. ANGIELSKI
3. 9.50 - 10.35 Z - Z Z - Z Z - Z Z - Z Z - Z
4.10.45 - 11.30 Z - Z WYCH. FIZ. Z - Z Z - Z Z - Z
5.11.40 - 12.25 Z - Z Z - Z MUZYKA WYCH. FIZ. RELIGIA
6.12.40 - 13.25 Z - Z Z - Z PŁYWALNIA RELIGIA WYCH. FIZ.
7.13.30 - 14.15         ZAJ. KOMP.

KLASA IV - wychowawca p. Teresa Rybka

Czas trwania
lekcji
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00 - 8.45 J. POLSKI J. ANGIELSKI J. POLSKI MATEMATYKA MATEMATYKA
2. 8.55 - 9.40 WYCH. FIZ. J. POLSKI HISTORIA MATEMATYKA PRZYRODA
3. 9.50 - 10.35 PRZYRODA MATEMATYKA MUZYKA J. ANGIELSKI HISTORIA
4.10.45 - 11.30 INFORMAATYKA WYCH. FIZ. J. ANGIELSKI RELIGIA J. POLSKI
5.11.40 - 12.25 J. ANGIELSKI PLASTYKA MATEMATYKA WYCH. FIZ. J. ANGIELSKI
6.12.40 - 13.25 TECHNIKA ZAJ. Z WYCH. PRZYRODA J. POLSKI WYCH. FIZ.
7.13.30 - 14.15     PŁYWALNIA    

KLASA V - wychowawca p. Beata Nowak

Czas trwania
lekcji
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00 - 8.45 J. POLSKI J. POLSKI J. POLSKI J. NIEMIECKI PRZYRODA
2. 8.55 - 9.40 J. NIEMIECKI MATEMATYKA J. POLSKI J. ANGIELSKI MATEMATYKA
3. 9.50 - 10.35 MATEMATYKA PRZYRODA MATEMATYKA RELIGIA MATEMATYKA
4.10.45 - 11.30 J. ANGIELSKI WYCH. FIZ. HISTORIA ZAJ. KOMP. PLASTYKA
5.11.40 - 12.25 ZAJ. TECH. ZAJ. Z WYCH. J. ANGIELSKI PRZYRODA HISTORIA
6.12.40 - 13.25     MUZYKA J. POLSKI J. ANGIELSKI
7.13.30 - 14.15     PŁYWALNIA   WYCH. FIZ.
8.14.15 - 15.00         WYCH. FIZ.

KLASA VI - wychowawca p. Agnieszka Makoska

Czas trwania
lekcji
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00 - 8.45 J. NIEMIECKI MATEMATYKA J. NIEMIECKI J. ANGIELSKI J. ANGIELSKI
2. 8.55 - 9.40 MATEMATYKA J. ANGIELSKI MATEMATYKA ZAJ. KOMP. RELIGIA
3. 9.50 - 10.35 J. POLSKI J. POLSKI J. POLSKI MATEMATYKA PRZYRODA
4.10.45 - 11.30 HISTORIA PLASTYKA PRZYRODA J. POLSKI ZAJ. Z WYCH.
5.11.40 - 12.25 PRZYRODA WYCH. FIZ. ZAJ. TECH. HISTORIA MATEMATYKA
6.12.40 - 13.25 J. ANGIELSKI MUZYKA J. ANGIELSKI   J. POLSKI
7.13.30 - 14.15     PŁYWALNIA   WYCH. FIZ.
8.14.15 - 15.00         WYCH. FIZ.

KLASA VII - wychowawca p. Bożena Jaskros

Czas trwania
lekcji
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00 - 8.45 GEOGRAFIA CHEMIA GEOGRAFIA J. NIEMIECKI HISTORIA
2. 8.55 - 9.40 J. NIEMIECKI J. POLSKI J. POLSKI RELIGIA J. ANGIELSKI
3. 9.50 - 10.35 J. ANGIELSKI J. POLSKI FIZYKA INFORMATYKA MATEMATYKA
4.10.45 - 11.30 MATEMATYKA J. ANGIELSKI MATEMATYKA MATEMATYKA BIOLOGIA
5.11.40 - 12.25 J. POLSKI BIOLOGIA. HISTORIA CHEMIA J. POLSKI
6.12.40 - 13.25 FIZYKA PLASTYKA J. POLSKI J. ANGIELSKI ZAJ. Z WYCH.
7.13.30 - 14.15 MUZYKA WYCH. FIZ. J. ANGIELSKI WYCH. FIZ.  
8.14.15 - 15.00   WYCH. FIZ. PŁYWALNIA    

 

Plan lekcji ------------------------>> SPOŁECZNE GIMNAZJUM STO