PLAN LEKCJI ----------------------------->> SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STO

SPOŁECZNE GIMNAZJUM STO


KLASA I
- wychowawca
p. Katarzyna Sasak

Czas trwania
lekcji
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00 - 8.45 GEOGRAFIA CHEMIA GEOGRAFIA J. POLSKI J. POLSKI
2. 8.55 - 9.40 J. NIEMIECKI J. POLSKI J. POLSKI J. POLSKI J. ANGIELSKI
3. 9.50 - 10.35 J. POLSKI J. ANGIELSKI J. NIEMIECKI MATEMATYKA HISTORIA
4.10.45 - 11.30 J. ANGIELSKI INFORMATYKA FIZYKA WYCH. FIZ. MATEMATYKA
5.11.40 - 12.25 MATEMATYKA HISTORIA ZAJ. ART. BIOLOGIA MUZYKA
6.12.40 - 13.25 ZAJ. TECH. MATEMATYKA J. ANGIELSKI J. ANGIELSKI RELIGIA
7.13.30 - 14.15 ZAJ. Z WYCH. WYCH. FIZ. WOS    
8.14.15 - 15.00   WYCH. FIZ. PŁYWALNIA    



KLASA II
- wychowawca
p. Anna Kamińska

Czas trwania
lekcji
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00 - 8.45 HISTORIA J. POLSKI MATEMATYKA J. POLSKI J. POLSKI
2. 8.55 - 9.40 GEOGRAFIA MATEMATYKA J. NIEMIECKI MATEMATYKA J. POLSKI
3. 9.50 - 10.35 J.NIEMIECKI CHEMIA J. POLSKI BIOLOGIA J. ANGIELSKI
4.10.45 - 11.30 MATEMATYKA FIZYKA HISTORIA WYCH. FIZ. INFORMATYKA
5.11.40 - 12.25 J. ANGIELSKI J. ANGIELSKI J. ANGIELSKI J. ANGIELSKI RELIGIA
6.12.40 - 13.25 J. POLSKI BIOLOGIA ZAJ. Z WYCH. CHEMIA WOS
7.13.30 - 14.15 ZAJ. TECH. WYCH. FIZ. ZAJ. ART.    
8.14.15 - 15.45   WYCH. FIZ. PŁYWALNIA    



KLASA III
- wychowawca
p. Teresa Szklarczyk

Czas trwania
lekcji
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00 - 8.45 J. NIEMIECKI J. ANGIELSKI J. NIEMIECKI MATEMATYKA ZAJ. Z WYCH.
2. 8.55 - 9.40 MATEMATYKA CHEMIA MATEMATYKA J. ANGIELSKI MATEMATYKA
3. 9.50 - 10.35 GEOGRAFIA MATEMATYKA WDŻ HISTORIA RELIGIA
4.10.45 - 11.30 EDB J. POLSKI J. ANGIELSKI WYCH. FIZ. J. ANGIELSKI
5.11.40 - 12.25 J. POLSKI FIZYKA FIZYKA J. POLSKI J. POLSKI
6.12.40 - 13.25 J. ANGIELSKI HISTORIA J. POLSKI BIOLOGIA J. POLSKI
7.13.30 - 14.15 PLASTYKA WYCH. FIZ. J. POLSKI KONSULTACJE
PRZYRODNICZE
 
8.14.15 - 15.45   WYCH. FIZ. PŁYWALNIA    

Plan lekcji --------------------->> SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STO