SUKCESY UCZNIÓW - SPOŁECZNE GIMNAZJUM STO - 2010/2011 ----------------> SSP

Konkursy przedmiotowe

Natalie Hnatiw - laureatka VIII Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego
Maciej Purski - finalista VIII Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego
Uczniów przygotowała Pani Katarzyna Sasak

Aleksandra Migała - zakwalifikowała się do II etapu VIII Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego
Uczennicę przygotowała Pani Monika Orman

Maciej Purski - laureat VIII Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego
Maria Włoskowicz - finalistka VIII Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego
Hubert Kubiczek, Emanuel Misztal, Marcel Gralec - zakwalifikowali się do II etapu VIII Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego
Uczniów przygotowała Pani Teresa Rybka

Maciej Purski - laureat VIII Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
Marcel Gralec - laureat VIII Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
Małgorzata Samela - zakwalifikowała się do II etapu VIII Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
Uczniów przygotowała Pani Ewa Nowak

Marcel Gralec - finalista VIII Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
Ucznia przygotowała Pani Anna Niebudzińska

Maciej Bujak, Marcel Gralec - zakwalifikowali się do II etapu VIII Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
Uczniów przygotowała Pani Teresa Szklarczyk

Adrianna Jędrzejczyk, Agnieszka Serwicka - zakwalifikowały się do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
Uczennice przygotowała Pani Anna Kamińska

 

Sukcesy ogólnopolskie

Hubert Kubiczek - I miejsce w Olimpiadzie Języka Niemieckiego EDI PINGWIN
Patryk Godziemski - III miejsce w Olimpiadzie Języka Niemieckiego EDI PINGWIN
Uczniów przygotowała Pani Monika Orman

Dominik Pocheć - finalista w VI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej TEN TON
Ucznia przygotowała Pani Mariola Pocheć

Marcel Gralec - I miejsce i tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym "PANDA"
Ucznia przygotowała Pani Anna Niebudzińska

Sukcesy wojewódzkie

Wiktoria Dobrowolska - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Video BEZPIECZNE FERIE
Uczennicę przygotowała Pani Beata Nowak

Sukcesy powiatowe

W. Dobrowolska, M. Włoskowicz, M. Purski, B. Zatorska - I miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym organizowanym w ramach obchodów Światowego Dnia Monitoringu Wód
Opiekun Pan Wojciech Gębura

Maciej Purski - I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego "Focus on English"
Natalie Hnatiw - II miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego "Focus on English"
Hubert Kubiczek - V miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego "Focus on English"

Magdalena Bidzińska - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego "Focus on English"
Uczniów przygotowała Pani Katarzyna Sasak


Wiktoria Szymkowiak - wyróżnienie, kategoria: wiek 13 - 15 lat w IX Powiatowym Przeglądzie Prac Plastycznych Dzieci i Młodzieży pt. "Salon Wiosenny 2011"
Uczennicę przygotowała Pani Agnieszka Polak

Jakub Fiega, Paweł Kutera, Patryk Godziemski - I miejsce w V Mistrzostwach Powiatu Starachowickiego w Marszu na Orientację "InO"
Kacper Hartung, Hubert Kubiczek, Maciej Bujak - II miejsce w V Mistrzostwach Powiatu Starachowickiego w Marszu na Orientację "InO"
Uczniów przygotował Pan Wojciech Gębura

Sukcesy międzyszkolne

Dominik Pocheć - I miejsce w XI Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej "Kocham moją Ojczyznę"
Ucznia przygotowała Pani Mariola Pocheć

Wiktoria Dobrowolska, Wiktoria Szymkowiak, Małgorzata Samela, Kinga Samborska, Konrad Kruk, Aleksandra Madejska, Magdalena Bidzińska, Adrianna Chmolewska, Marta Herc, Natalie Hnatiw, Adrianna Jędrzejczyk - I miejsce w Miejskim Konkursie "3 x TAK dla ZDROWIA" pt. "STOP NAŁOGOM"
Uczniów przygotowała Pani Anna Kamińska

Sukcesy szkolne

Wiktoria Dobrowolska kl. I- I miejsce w II Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Uczennicę przygotowała Pani Bożena Jaskros
Kinga Samborska kl. II - I miejsce w II Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Uczennicę przygotowała Pani
Teresa Rybka

Jan Koszałkowski kl. III - I miejsce w II Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Ucznia przygotowała Pani Teresa Rybka

Emanuel Misztal kl. III - I miejsce i tytuł OMNIBUS 2011

Kinga Tkaczuk - I miejsce i tytuł MISTRZA RACHUNKÓW w kl. I w Szkolnym Konkursie Matematycznym
Agnieszka Serwicka - I miejsce i tytuł MISTRZA RACHUNKÓW w kl. II w Szkolnym Konkursie Matematycznym
Maciej Bujak - I miejsce i tytuł MISTRZA RACHUNKÓW w kl. III w Szkolnym Konkursie Matematycznym
Uczniów przygotowała Pani Teresa Szklarczyk

 

Sukcesy sportowe

Aleksandra Madejska - I miejsce na dystansie 50 m styl klasyczny, II miejsce na dystansie 50 m styl grzbietowy, kategoria OPEN: I miejsce na dystansie 50 m styl klasyczny, II miejsce na dystansie 50 m styl grzbietowy, III miejsce na dystansie 100 m styl zmienny w III Mistrzostwach Starachowic w Pływaniu
Magdalena Bidzińska - I miejsce na dystansie 50 m styl motylkowy, II miejsce na dystansie 100 m styl dowolny, II miejsce na dystansie 50 m styl dowolny, kategoria OPEN: I miejsce na dystansie 50 m styl motylkowy, III miejsce na dystansie 100 m styl zmienny w III Mistrzostwach Starachowic w Pływaniu
Barbara Zatorska - III miejsce na dystansie 50 m styl klasyczny w III Mistrzostwach Starachowic w Pływaniu
Jakub Olejnik - I miejsce na dystansie 50 m styl klasyczny, II miejsce na dystansie 50 m styl motylkowy, kategoria OPEN: III miejsce na dystansie 50 m styl klasyczny, III miejsce na dystansie 100 m styl zmienny w III Mistrzostwach Starachowic w Pływaniu
Marta Herc - IV miejsce na dystansie 100 m styl klasyczny w III Mistrzostwach Starachowic w Pływaniu
Uczniów przygotowała Pani Agnieszka Makoska

Magdalena Bidzińska - I miejsce w Koleżeńskim Turnieju Tenisa Stołowego "O Puchar Dyrektora SG STO"
Wiktoria Dobrowolska - II miejsce w Koleżeńskim Turnieju Tenisa Stołowego "O Puchar Dyrektora SG STO"
Marta Herc - III miejsce w Koleżeńskim Turnieju Tenisa Stołowego "O Puchar Dyrektora SG STO"
Uczennice przygotowała do turnieju Pani Agnieszka Makoska

Jakub Burzyński - I miejsce w Koleżeńskim Turnieju Tenisa Stołowego "O Puchar Dyrektora SG STO"
Maciej Purski - II miejsce w Koleżeńskim Turnieju Tenisa Stołowego "O Puchar Dyrektora SG STO"
Uczniów przygotował do turnieju Pan Andrzej Gębura

Magdalena Bidzińska, Adrianna Chmolewska, Marta Herc, Aleksandra Madejska, Kinga Samborska, Wiktoria Dobrowolska, Wiktoria Derlatka, Karolina Kucharska, Małgorzata Samela, Aleksandra Migała - IV miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt
Uczennice przygotowała do turnieju Pani Agnieszka Makoska

Jakub Burzyński - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego "O Puchar Dyrektora SG STO"
Jakub Olejnik - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego "O Puchar Dyrektora SG STO"
Filip Dyka - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego "O Puchar Dyrektora SG STO"
Uczniów przygotował do turnieju Pan Andrzej Dziuba

Powrót