SUKCESY UCZNIÓW - SPOŁECZNE GIMNAZJUM STO - 2011/2012 ----------------> SSP


Konkursy przedmiotowe

Maciej Purski kl. III - laureat IX Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
Hubert Kubiczek, Maciej Purski
kl. III - zakwalifikowali się do II etapu IX Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
Uczniów przygotował Pan Przemysław Wolszczak

Maria Włoskowicz kl. III, Kinga Tkaczuk kl. II - zakwalifikowały się do II etapu IX Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
Uczennice przygotowała Pani Teresa Szklarczyk

Hubert Kubiczek, Małgorzata Samela kl. III - zakwalifikowali się do II etapu IX Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
Uczniów przygotowała Pani Ewa Nowak

Agnieszka Serwicka, Maria Włoskowicz kl. III - zakwalifikowały się do II etapu IX Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
Uczennice przygotowała Pani Anna Niebudzińska

Maria Włoskowicz, Małgorzata Samela, Hubert Kubiczek
kl. III - finaliści IX Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego
Maria Włoskowicz, Małgorzata Samela, Hubert Kubiczek kl. III - zakwalifikowali się do II etapu IX Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego
Uczniów przygotowała Pani Teresa Rybka
Wiktoria Dobrowolska kl. II - zakwalifikowała się do II etapu IX Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego
Uczennicę przygotowała Pani Bożena Jaskros

Agnieszka Serwicka kl. III - laureatka IX Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
Agnieszka Serwicka kl. III, Kinga Tkaczuk kl. II - zakwalifikowały się do II etapu IX Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
Uczennice przygotowała Pani Anna Kamińska

Maciej Purski kl. III - laureat X Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego
Maciej Purski, Hubert Kubiczek, Kamil Zegan kl. III - zakwalifikowali się do II etapu X Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego
Uczniów przygotowała Pani Anna Szumilewicz
Wiktoria Szymkowiak kl. II - zakwalifikowała się do II etapu X Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego
Uczennicę przygotowała Pani Katarzyna Sasak

Hubert Kubiczek, Maciej Purski kl. III - zakwalifikowali się do II etapu X Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego
Uczniów przygotowała Pani Monika Orman

Hubert Kubiczek, Maciej Purski kl. III - finaliści IX Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
Hubert Kubiczek, Maciej Purski
kl. III, Kinga Tkaczuk kl. II - zakwalifikowali się do II etapu IX Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
Uczniów przygotował Pan Jacek Karlik

Sukcesy międzynarodowe

Jakub Fiega kl. II - wyróżnienie w XXI edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, kategoria Kadet kl. I - II gimnazjum
Ucznia przygotowała Pani Teresa Szklarczyk

Sukcesy ogólnopolskie

Hubert Kubiczek kl. III - zakwalifikował się do II etapu X Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego zorganizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego
Ucznia przygotowała Pani Monika Orman

Małgorzata Samela kl. III - wyróżnienie w VI Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży "Słowo i Piosenka" w Iłży
Uczennicę przygotowała Pani Justyna Magnowska - Janicka

Maria Włoskowicz kl. III - III miejsce w XXI Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Żacy
Maciej Purski kl. III - III miejsce w XXI Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Żacy
Julia Smyk kl. I - V miejsce w XXI Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Żacy
Maria Włoskowicz, Maciej Purski, Hubert Kubiczek kl. III, Wiktoria Dobrowolska kl. II - I miejsce drużynowo w XXI Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Żacy
Uczniów przygotowała Pani Anna Kamińska

Sukcesy wojewódzkie

Maria Włoskowicz kl. III - III miejsce w IX Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla Gimnazjalistów "I Ty możesz zostać Pitagorasem"
Uczennicę przygotowała Pani Teresa Szklarczyk

Sukcesy powiatowe

Julia Smyk kl. I - II miejsce w XII Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej "Kocham Moją Ojczyznę", kategoria: gimnazjum
Uczennicę przygotowała Pani Mariola Pocheć

Julia Smyk kl. I - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Literackim "Rodzino stań się tym czym jesteś"
Wiktoria Dobrowolska kl. II - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Literackim "Rodzino stań się tym czym jesteś"
Aleksandra Kłapcia kl. II - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Literackim "Rodzino stań się tym czym jesteś"
Uczennice przygotowała Pani Bożena Jaskros

Hubert Kubiczek kl. III - I miejsce w Powiatowym Konkursie "Wiedzy o życiu i twórczości Czesława Miłosza"
Maria Włoskowicz kl. III - II miejsce w Powiatowym Konkursie "Wiedzy o życiu i twórczości Czesława Miłosza"
Maciej Purski kl. III - III miejsce w Powiatowym Konkursie "Wiedzy o życiu i twórczości Czesława Miłosza"
Uczniów przygotowała Pani Teresa Rybka

Hubert Kubiczek kl. III - I miejsce w VII Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego
"W świat z niemieckim". Ucznia przygotowała Pani Monika Orman

Kinga Tkaczuk kl. II - II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematyczno - Przyrodniczym Fenomen Gimnazjum
Uczennicę przygotowali: Teresa Szklarczyk, Anna Niebudzińska, Anna Kamińska, Jacek Karlik, Przemysław Wolszczak

Sukcesy międzyszkolne

Julia Smyk kl. I - III miejsce w XV Konkursie Piosenki Lubianej, Słuchanej, Śpiewanej, ale ... Polskiej!
Uczennicę przygotowała Pani Mariola Pocheć

Maria Włoskowicz, Hubert Kubiczek, Maciej Purski kl. III - I miejsce drużynowo w V Miejskim Konkursie Krasomówczym
Maciej Purski kl. III - II miejsce w V Miejskim Konkursie Krasomówczym, kategoria kl. II - III
Hubert Kubiczek kl. III - III miejsce w V Miejskim Konkursie Krasomówczym, kategoria kl. II - III
Uczniów przygotowała Pani Teresa Rybka
Martyna Skorzyńska kl. I - II miejsce w V Miejskim Konkursie Krasomówczym, kategoria kl. VI - I
Uczennicę przygotowała Pani Bożena Jaskros

Wiktoria Dobrowolska kl. II - III miejsce w XI Starachowickim Konkursie Poezji Chrześcijańskiej "Mój przyjaciel anioł" (twórczość własna)
Martyna Skorzyńska kl. I - wyróżnienie w XI Starachowickim Konkursie Poezji Chrześcijańskiej "Mój przyjaciel anioł" (twórczość własna)
Uczennice przygotowała Pani Bożena Jaskros

Sukcesy szkolne

Maciej Purski kl. III - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Poezji Turystycznej "Rajd szkolny"
Hubert Kubiczek kl. III - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Poezji Turystycznej "Rajd szkolny"
Małgorzata Samela kl. III - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Poezji Turystycznej "Rajd szkolny"
Uczniowie pracowali pod kierunkiem Pai Teresy Rybki

Jakub Fiega kl. II - wyróżnienie za zdjęcie pt. "Czerwone korale" w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Piękno jesieni"
Julia Smyk kl. I - wyróżnienie za zdjęcie pt. "Mistrzowskie spojrzenie na architekturę  przyrody i nie tylko" w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Piękno jesieni"

Julia Smyk kl. I - I miejsce w III Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Uczennicę przygotowała Pani Bożena Jaskros
Jakub Fiega kl. II - I miejsce w III Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Ucznia przygotowała
Pani Bożena Jaskros
Maciej Purski kl. III - I miejsce w III Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Ucznia przygotowała
Pani Teresa Rybka

Sukcesy sportowe

Kamila Stępień kl. I - IV miejsce - 100 m styl dowolny, IV miejsce - 100 m styl zmienny w XVIII Ogólnopolskich Zawodach Szkół Społecznych i Szkół Niezrzeszonych w Pływaniu - CIECHANÓW 2012
Aleksandra Madejska kl. III - finalistka 100 m styl klasyczny, finalistka 100 m styl grzbietowy
w XVIII Ogólnopolskich Zawodach Szkół Społecznych i Szkół Niezrzeszonych w Pływaniu - CIECHANÓW 2012
Opiekun: Pani Agnieszka Makoska

Jakub Olejnik kl. III - III miejsce w III Gimnazjalnych Zawodach Gimnastycznych "SPOŁECZNE 2012"
Filip Dyka kl. II - III miejsce w III Gimnazjalnych Zawodach Gimnastycznych "SPOŁECZNE 2012"
Opiekun: Pan Andrzej Dziuba

Kamila Stępień kl. I - I miejsce - 50 m styl dowolny, I miejsce - 50 m styl klasyczny, II miejsce - 100 m styl zmienny, kategoria OPEN: I miejsce - 100 m styl dowolny, I miejsce - 50 m styl klasyczny,
II miejsce - 100 m styl zmienny w IV Mistrzostwach Starachowic w Pływaniu
Aleksandra Madejska kl. III - I miejsce - 50 m styl grzbietowy, II miejsce - 50 m styl klasyczny,
II miejsce - 50 m styl motylkowy, kategoria OPEN: II miejsce - 50 m styl grzbietowy, II miejsce - 50 m styl klasyczny, III miejsce - 50 m styl motylkowy w IV Mistrzostwach Starachowic w Pływaniu
Barbara Zatorska kl. III - III miejsce - 50 m styl klasyczny w IV Mistrzostwach Starachowic
w Pływaniu
Jakub Olejnik kl. III - I miejsce - 50 m styl klasyczny, III miejsce - 100 m styl zmienny, kategoria OPEN: III miejsce - 50 m styl klasyczny w IV Mistrzostwach Starachowic w Pływaniu
Opiekun: Pani Agnieszka Makoska i Pan Andrzej Dziuba

Kinga Samborska kl. III - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o "Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO"
Martyna Skorzyńska kl. I - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o "Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO"
Aleksandra Madejska kl. III - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o "Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO"
Opiekun: Pani Agnieszka Makoska

Karol Sionek kl. I - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o "Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO"
Michał Wyskiel kl. I - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o "Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO"
Maciej Purski kl. III - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o "Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO"
Opiekun: Pan Andrzej Dziuba

Powrót