SUKCESY UCZNIÓW - SPOŁECZNE GIMNAZJUM STO - 2012/2013 ----------------> SSP


Konkursy przedmiotowe

Wiktoria Dobrowolska kl. III - laureatka X Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
Uczennicę przygotowała Pani Bożena Jaskros

Wiktoria Szymkowiak kl. III - finalistka X Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Uczennicę przygotowała Pani Katarzyna Sasak

Jakub Fiega kl. III - finalista X Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
Jan Głowacki, Kinga Tkaczuk, Jakub Fiega kl. III - zakwalifikowali się do II etapu X Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
Uczniów przygotowała Pani Teresa Szklarczyk

Kinga Tkaczuk kl. III - laureatka X Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
Uczennicę przygotował Pan Przemysław Wolszczak

Jan Głowacki kl. III, Piotr Serwicki kl. II - finaliści X Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
Jan Głowacki, Wiktoria Dobrowolska, Ola Zatorska kl. III, Piotr Serwicki, Kamila Stępień kl. II, Laura Jammoul kl. I - zakwalifikowali się do II etapu X Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
Uczniów przygotowała Pani Anna Kamińska

 

Sukcesy ogólnopolskie

Julia Smyk kl.II - VII miejsce w Olimpiadzie Języka Niemieckiego EDI PINGWIN 2012
Piotr Dąda kl.II - VII miejsce w Olimpiadzie Języka Niemieckiego EDI PINGWIN 2012
Uczniów przygotowała Pani Monika Orman

Wiktoria Dobrowolska kl. III - I miejsce w XXII Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Żacy
Julia Smyk kl. II - IV miejsce w XXII Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Żacy
Laura Jammoul kl. I - V miejsce w XXII Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Żacy
Wiktoria Dobrowolska kl. III, Julia Smyk, Aleksandra Gawlik, Kamila Stępień kl. II,
- I miejsce drużynowo w XXII Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy.
Uczniów przygotowała Pani Anna Kamińska

Sukcesy wojewódzkie

Jakub Fiega kl. III - I miejsce w X Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla Gimnazjalistów "I Ty możesz zostać Pitagorasem"
Kinga Tkaczuk kl. III - finalistka X Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla Gimnazjalistów
"I Ty możesz zostać Pitagorasem"
Aleksandra Zatorska kl. III - finalistka X Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla Gimnazjalistów "I Ty możesz zostać Pitagorasem"
Uczniów przygotowała Pani Teresa Szklarczyk

Laura Jammoul kl. I - finalistka X Wojewódzkiego Konkursu "Festiwalu Piosenki Angielskiej"
Uczennicę przygotowała Pani Urszula Serwicka - Mierzwa

Wiktoria Dobrowolska kl. III - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Powstanie styczniowe - historia w barwie i kolorze"
Uczennica pracowała pod kierunkiem Pani Magdaleny Sokołowskiej

Sukcesy powiatowe

Wiktoria Dobrowolska kl. III - laureatka II Regionalnego Konkursu Plastycznego pt. "W malinowym chruśniaku", kategoria: 13 - 15 lat, uczennica wykonała pracę akrylami inspirowaną wierszem Bolesława Leśmiana pt. "W nicość śniąca się droga"
Uczennicę przygotowała Pani Magdalena Sokołowska

Paweł Dąda kl. II - III miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego
"W świat z niemieckim". Ucznia przygotowała Pani Monika Orman

Wiktoria Szymkowiak kl. III - I miejsce w VII Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego "Focus on English"
Paweł Dąda, Katarzyna Harabin kl. II - wyróżnienie w VII Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego "Focus on English"
Uczniów przygotowała Pani Katarzyna Sasak

Norbert Sikorski kl. II - laureat XI Powiatowego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego Fenomen Gimnazjum. Ucznia przygotowali: Anna Kamińska, Jacek Karlik, Przemysław Wolszczak, Grażyna Dańko, Beata Nowak

Jakub Fiega kl. III - I miejsce w IX Powiatowym Turnieju Matematycznym "Matematyka i ja
w otaczajacym świecie"

Jan Głowacki kl. III - II miejsce w IX Powiatowym Turnieju Matematycznym "Matematyka i ja
w otaczajacym świecie"

Kinga Tkaczuk kl. III - III miejsce w IX Powiatowym Turnieju Matematycznym "Matematyka i ja
w otaczajacym świecie"

Uczniów przygotowała Pani Teresa Szklarczyk

Sukcesy międzyszkolne

Laura Jammoul kl. I - I miejsce w Miejskim Konkursie Krasomówczym
Uczennicę przygotowała Pani Teresa Rybka

Sukcesy szkolne

Wiktoria Dobrowolska kl. III - I miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym za tryptyk "Bliskie spotkania z przyrodą"
Ola Skwarek kl. III - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Fotograficznym za zdjęcie "Tajemnica"

Iza Majewska kl. I - I miejsce w IV Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Uczennicę przygotowała Pani Teresa Rybka
Julia Smyk kl. II - I miejsce w IV Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Uczennicę przygotowała Pani Bożena Jaskros
Wiktoria Dobrowolska kl. III - I miejsce w IV Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii". Uczennicę przygotowała Pani Bożena Jaskros

Sukcesy sportowe

Wiktoria Dobrowolska, Ola Zatorska kl. III, Kamila Stępień, Martyna Skorzyńska, Kasia Harabin kl. II, Iza Majewska kl. I - II miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Tenisa Stołowego Dziewcząt
Uczennice przygotowała Pani Agnieszka Makoska

Wiktoria Dobrowolska kl. III - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO
Kinga Tkaczuk kl. III - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO
Kamila Stępień kl. II - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO
Opiekun Pani Agnieszka Makoska

Piotr Serwicki kl. II - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO
Opiekun Pan Andrzej Dziuba

Julia Amroży kl. I - I miejsce 50 m styl grzbietowy, I miejsce 50 m styl dowolny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Kamila Stępień kl. II - I miejsce 50 m styl motylkowy, I miejsce 100 m styl zmienny
w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Iza Majewska kl. I - II miejsce 50 m styl dowolny, II miejsce 50 m styl grzbietowy w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Zofia Głowacka kl. I - II miejsce 50 m styl klasyczny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Paulina Popławska kl. I - III miejsce 50 m styl klasyczny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Karol Sionek kl. II - I miejsce 50 m styl motylkowy, III miejsce 50 m styl grzbietowy
w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Tomasz Paluch kl. III - III miejsce 50 m styl motylkowy w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach

Julia Amroży, Kamila Stępień, Iza Majewska, Zofia Głowacka - I miejsce 4 x 50 m w sztafecie dziewcząt w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Karol Sionek, Tomasz Paluch, Filip Dyka, Jakub Makoski - III miejsce 4 x 50 m w sztafecie chłopców w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Opiekuni: Pani Agnieszka Makoska, Pan Andrzej Dziuba

Powrót