SUKCESY UCZNIÓW - SPOŁECZNE GIMNAZJUM STO - 2013/2014 ----------------> SSP


Konkursy przedmiotowe

Julia Smyk kl. III - laureatka XI Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
Katarzyna Harabin kl. III - laureatka XI Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
Uczennice przygotowała Pani Bożena Jaskros

Paweł Dąda kl. III - laureat XI Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
Norbert Sikorski kl. III - finalista XI Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
Uczniów przygotowała Pani Jadwiga Płusa

Katarzyna Harabin kl. III - finalistka XI Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Uczennicę przygotowała Pani Katarzyna Sasak

Norbert Sikorski kl. III - finalista XI Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
Ucznia przygotowała Pani Beata Nowak

Norbert Sikorski kl. III - finalista XI Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
Ucznia przygotował Pan Przemysław Wolszczak

 

Sukcesy międzynarodowe

Piotr Serwicki kl. III - finalista Konkursu Matematycznego PANGEA
Piotr Dąda kl. I - finalista Konkursu Matematycznego PANGEA
Uczniów przygotowała Pani Beata Nowak

Bartłomiej Sikorski kl. I - wyróżnienie w XXIII edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, kategoria KADET kl. I -II
Piotr Dąda kl. I - wyróżnienie w XXIII edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, kategoria KADET kl. I - II
Katarzyna Stefańska kl. I - wyróżnienie w XXIII edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, kategoria KADET kl. I - II
Uczniów przygotowała Pani Beata Nowak

 

Sukcesy ogólnopolskie

Julia Smyk, Katarzyna Harabin kl.III - otrzymały nagrodę specjalną za film pt. "Cooltura porozumienia" na Ogólnopolskim Festiwalu Sztuk pod hasłem SZACUNEK - RESPECT - SZACUN
Uczennice pracowały pod kierunkiem Pani Anny Babickiej

Julia Smyk kl. III - I miejsce w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Żacy
Julia Smyk, Hania Włoskowicz, Aleksandra Gawlik, Norbert Sikorski kl. III
- II miejsce drużynowo w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy
Uczniów przygotowała Pani Anna Kamińska

Zuzanna Jóźwik kl. I - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES.PLUS HISTORIA
Katarzyna Stefańska kl. I - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES.PLUS HISTORIA
Julia Walkowska kl. I - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES.PLUS HISTORIA

Bartłomiej Sikorski kl. I - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES.PLUS HISTORIA
Piotr Dąda kl. I - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES.PLUS HISTORIA
Jakub Tkaczuk kl. I - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES.PLUS HISTORIA
Jacek Krukowski kl. I - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES.PLUS HISTORIA
Julia Smyk kl. III - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES.PLUS HISTORIA
Norbert Sikorski kl. III - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES.PLUS HISTORIA
Paweł Dąda kl. III - laureat I stopnia z wyróżnieniem Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES.PLUS HISTORIA
Uczniów przygotowała Pani Jadwiga Płusa

 

Sukcesy wojewódzkie

Julia Walkowska, Justyna Serwicka kl. I - II miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Informatycznym "Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2013 "
Jan Wawszczak, Bartłomiej Sikorski kl. I - wyróżnienie w III Wojewódzkim Konkursie Informatycznym "Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2013 "
Uczniowie pracowali pod kierunkiem Pani Beaty Nowak

Sukcesy powiatowe

Laura Jammoul kl. II - laureatka X Powiatowego Turnieju Matematycznego "Matematyka i ja
w otaczajacym świecie"

Norbert Sikorski kl. III - laureat X Powiatowego Turnieju Matematycznego "Matematyka i ja
w otaczajacym świecie"

Uczniów przygotowała Pani Beata Nowak

Laura Jammoul kl. II - laureatka XII Powiatowego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego Fenomen Gimnazjum. Uczennicę przygotowali: Anna Kamińska, Jacek Karlik, Przemysław Wolszczak, Grażyna Dańko, Beata Nowak

Sukcesy międzyszkolne

Justyna Serwicka kl. I - laureatka IX Starachowickiego Konkursu Twórczości Literackiej pt. "Rodzino stań się tym, czym jesteś"
Zuzanna Jóźwik kl. I - laureatka IX Starachowickiego Konkursu Twórczości Literackiej pt. "Rodzino stań się tym, czym jesteś"
Julia Smyk kl. III - laureatka IX Starachowickiego Konkursu Twórczości Literackiej pt. "Rodzino stań się tym, czym jesteś"
Katarzyna Stefańska kl. I - wyróżnienie w IX Starachowickim Konkursie Twórczości Literackiej
pt. "Rodzino stań się tym, czym jesteś"
Uczennice przygotowała Pani Bożena Jaskros

Justyna Serwicka kl. I - II miejsce w XIII Starachowickim Konkursie Poezji Chrześcijańskiej "Mój przyjaciel anioł" za wiersz pt. "Poszukiwania"
Uczennica pracowała pod kierunkiem Pani Bożeny Jaskros

Martyna Skorzyńska kl. III - I miejsce w Miejskim Konkursie Krasomówczym, kategoria: kl. II i III gimnazjum
Laura Jammoul kl. II - III miejsce w Miejskim Konkursie Krasomówczym, kategoria: kl. II i III gimnazjum
Katarzyna Stefańska kl. I - III miejsce w Miejskim Konkursie Krasomówczym, kategoria: kl. VI i I gimnazjum
Uczennice przygotowały Panie Bożena Jaskros i Teresa Rybka

 

Sukcesy szkolne

Julia Walkowska kl. I - I miejsce w Szkolnym Konkursie o tytuł Mistrza Wiedzy Antycznej
Jacek Krukowski kl. I - II miejsce w Szkolnym Konkursie o tytuł Mistrza Wiedzy Antycznej
Bartłomiej Sikorski kl. I - II miejsce w Szkolnym Konkursie o tytuł Mistrza Wiedzy Antycznej
Uczniów przygotowały Panie Bożena Jaskros, Jadwiga Płusa, Magdalena Sokołowska

Zuzanna Jóźwik kl. I - I miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Dary jesieni"
Katarzyna Stefańska kl. I - I miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Dary jesieni"

Martyna Skorzyńska kl. III - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. III w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2014 "
Norbert Sikorski kl. III - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. III w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2014 "
Laura Jammoul kl. II - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. II w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2014 "
Bartłomiej Sikorski kl. I - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. I w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2014 "
Uczniów przygotowała Pani Beata Nowak

Norbert Sikorski - I miejsce i tytuł OMNIBUS 2014 w kl. I - III gimnazjum

Katarzyna Stefańska kl. I - I miejsce w V Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Uczennicę przygotowała
Pani Bożena Jaskros

Paulina Popławska kl. II - I miejsce w V Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Uczennicę przygotowała
Pani Teresa Rybka

Katarzyna Harabin kl. III - I miejsce w V Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Uczennicę przygotowała
Pani Bożena Jaskros

Sukcesy sportowe

Kamila Stępień kl. III - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO
Laura Jammoul kl. II - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO
Martyna Skorzyńska kl. III - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO
Opiekun Pani Agnieszka Makoska

Jakub Tkaczuk kl. I - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO
Krzysztof Płusa kl. I - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO
Michał Wyskiel kl. III - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO
Opiekun Pan Andrzej Dziuba

Kamila Stępień kl. I - III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt
Kamila Stępień, Martyna Skorzyńska, Julia Amroży, Iza Majewska, Justyna Serwicka, Julia Walkowska - II miejsce drużynowo w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt
Opiekun drużyny Pani Agnieszka Makoska

Justyna Serwicka kl. I - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt z okazji Dnia Kobiet, kategoria kl. I - III
Julia Amroży kl. II - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt z okazji Dnia Kobiet, kategoria kl. I - III
Iza Majewska kl. II - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt z okazji Dnia Kobiet, kategoria kl. I - III
Jakub Tkaczuk kl. I - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców z okazji Dnia Kobiet, kategoria kl. I - III
Karol Sionek kl. III - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców z okazji Dnia Kobiet, kategoria kl. I - III
Michał Wyskiel kl. III - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców z okazji Dnia Kobiet, kategoria kl. I - III
Zawodnicy trenowali pod kierunkiem Pani Agnieszki Makoskiej i Pana Andrzeja Dziuby

Kamila Stępień kl. III - II miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym w XX Ogólnopolskich Zawodach Szkół Społecznych w Pływaniu Ciechanów 2014
Kamila Stępień kl. III - II miejsce na dystansie 100 m stylem zmiennym w XX Ogólnopolskich Zawodach Szkół Społecznych w Pływaniu Ciechanów 2014
Opiekun Pani Agnieszka Makoska

Wojciech Bujak, Jakub Tkaczuk, Karol Sionek - I miejsce drużynowo
w I Mistrzostwach Starachowic Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Prezesa ZDZ w Kielcach
Opiekun drużyny Pan Andrzej Dziuba

Julia Walkowska, Justyna Serwicka, Kamila Stępień - II miejsce drużynowo
w I Mistrzostwach Starachowic Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Prezesa ZDZ w Kielcach
Opiekun drużyny Pani Agnieszka Makoska

Anna Radecka kl. I - I miejsce 50 m styl motylkowy, I miejsce 100 m styl zmienny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Kamila Stępień kl. III - I miejsce 50 m styl klasyczny, II miejsce 50 m styl dowolny
w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Iza Majewska kl. II - III miejsce 50 m styl grzbietowy w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Zofia Głowacka kl. II - III miejsce 50 m styl klasyczny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Julia Amroży kl. II - II miejsce 50 m styl grzbietowy w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Julia Walkowska kl. I - II miejsce 50 m styl motylkowy w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Justyna Serwicka kl. I - III miejsce 50 m styl motylkowy w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Krzysztof Płusa kl. I - II miejsce 50 m styl grzbietowy w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Jakub Tkaczuk kl. I - II miejsce 50 m styl klasyczny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Jakub Makoski kl. III - IV miejsce 50 m styl dowolny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach

Julia Amroży, Kamila Stępień, Anna Radecka, Julia Walkowska - I miejsce 4 x 50 m styl dowolny w sztafecie dziewcząt w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych
w Starachowicach
Krzysztof Płusa, Jakub Tkaczuk, Jakub Makoski, Jacek Krukowski - III miejsce 4 x 50 m styl dowolny w sztafecie chłopców w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych
w Starachowicach
Uczniowie trenują pod kierunkiem Pani Agnieszki Makoskiej i Pana Andrzeja Dziuby

 

Powrót