SUKCESY UCZNIÓW - SPOŁECZNE GIMNAZJUM STO - 2014/2015 ----------------> SSP


Konkursy przedmiotowe

Piotr Dąda, Bartłomiej Sikorski kl. II - laureaci XIII Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
Jan Wawszczak kl. II - finalista XIII Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
Uczniów przygotował Pan Przemysław Wolszczak

Laura Jammoul kl. III, Bartłomiej Sikorski kl. II - laureaci XII Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Uczniów przygotowała Pani Beata Nowak

Laura Jammoul kl. III - finalistka XII Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
Uczennicę przygotowała Pani Grażyna Dańko

Laura Jammoul kl. III, Julia Walkowska kl. II - finalistki XII Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego. Uczennice przygotowała Pani Anna Kamińska

Wojciech Chmielewski kl. III - finalista XIII Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Ucznia przygotowała Pani Katarzyna Sasak

Bartłomiej Sikorski kl. II - finalista XII Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
Ucznia przygotował Pan Jacek Karlik

 

Sukcesy międzynarodowe

Bartłomiej Sikorski kl. II - wynik bardzo dobry w XXIV edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, kategoria KADET kl. I -II
Piotr Dąda kl. II - wyróżnienie w XXIV edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, kategoria KADET kl. I - II
Jan Wawszczak kl. II - wyróżnienie w XXIV edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, kategoria KADET kl. I - II
Uczniów przygotowała Pani Beata Nowak

Bartłomiej Sikorski kl. II - laureat II Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA, kategoria kl. II
Ucznia przygotowała Pani Beata Nowak

 

Sukcesy ogólnopolskie

Laura Jammoul kl. III - III miejsce w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Żacy
Laura Jammoul kl. III, Bartłomiej Sikorski, Piotr Dąda, Jan Wawszczak kl. II
-
II miejsce drużynowo w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy
Uczniów przygotowała Pani Beata Nowak

 

Sukcesy wojewódzkie

Julia Walkowska, Justyna Serwicka kl. II - II miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Informatycznym "Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2014"
Uczennice pracowały pod kierunkiem Pani Beaty Nowak

Bartłomiej Sikorski kl. II - I miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie Matematycznym "I Ty możesz zostać Pitagorasem"
Jan Wawszczak kl. II - II miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie Matematycznym "I Ty możesz zostać Pitagorasem"
Laura Jammoul kl. III - III miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie Matematycznym "I Ty możesz zostać Pitagorasem"
Piotr Dąda kl. II - IV miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie Matematycznym "I Ty możesz zostać Pitagorasem"
Uczniów przygotowała Pani Beata Nowak

Julia Walkowska, Justyna Serwicka kl. II - II miejsce w V Wojewódzkim Konkursie Informatycznym "Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2015"
Jan Wawszczak, Bartłomiej Sikorski kl. II - wyróżnienie w V Wojewódzkim Konkursie Informatycznym "Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2015"
Uczniowie pracowali pod kierunkiem Pani Beaty Nowak

Sukcesy powiatowe

Piotr Dąda kl. II - I miejsce w IX Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego "Focus on English"
Wojciech Chmielewski kl. III - wyróżnienie w IX Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego "Focus on English"
Uczniów przygotowała Pani Katarzyna Sasak

Laura Jammoul kl. III - II miejsce w I Powiatowym Turnieju Przyrodniczym dla uczniów gimnazjów powiatu starachowickiego "Z PRZYRODĄ ZA PAN BRAT"
Julia Walkowska kl. II - III miejsce w I Powiatowym Turnieju Przyrodniczym dla uczniów gimnazjów powiatu starachowickiego "Z PRZYRODĄ ZA PAN BRAT"
Uczniów przygotowały Panie Anna Kamińska i Grażyna Dańko


Bartłomiej Sikorski kl. II - I miejsce w XI Powiatowym Turnieju Matematycznym "Matematyka i ja
w otaczajacym świecie"

Laura Jammoul kl. III - II miejsce w XI Powiatowym Turnieju Matematycznym "Matematyka i ja
w otaczajacym świecie"

Piotr Dąda, Jan Wawszczak kl. II - finaliści XI Powiatowego Turnieju Matematycznego "Matematyka i ja w otaczajacym świecie"
Uczniów przygotowała Pani Beata Nowak

Bartłomiej Sikorski kl. II - II miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Matematyczno - Przyrodniczym Fenomen Gimnazjum
Julia Walkowska, Jan Wawszczak kl. II - laureaci XIII Powiatowego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego Fenomen Gimnazjum
Uczniów przygotowali: Anna Kamińska, Jacek Karlik, Przemysław Wolszczak, Grażyna Dańko, Beata Nowak

Sukcesy międzyszkolne

Zespół "No Name": Justyna Serwicka, Julia Walkowska, Anna Pomorska, Piotr Dąda kl. II oraz wokalistka Laura Jammoul kl. III - wyróżnienie w XVIII Festiwalu Piosenki Lubianej, Słuchanej, Śpiewanej, ale ... Polskiej!
Uczniów przygotował Pan Dariusz Dygas

Justyna Serwicka kl. II - I miejsce w XIV Starachowickim Konkursie Poezji Chrześcijańskiej "Mój przyjaciel anioł", kategoria: gimnazjum, twórczość własna
Uczennica pracowała pod kierunkiem Pani Bożeny Jaskros

 

Sukcesy szkolne

Zuzanna Jóźwik kl. I - I miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Dary jesieni"

Jakub Gos kl. I - I miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy i Mody Antycznej
Michał Bidziński kl. I - II miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy i Mody Antycznej
Natalia Jarzyna, Grzegorz Woźniak kl. I - III miejsce w Szkolnym Konkursie Wiedzy i Mody Antycznej
Uczniów przygotowały Panie Teresa Rybka, Patrycja Miernik, Magdalena Sokołowska

Laura Jammoul kl. III - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. III w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2015"
Bartłomiej Sikorski kl. II - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. II w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2015"
Uczniów przygotowała Pani Beata Nowak

Wiktoria Nowak kl. I - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. I w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2015"
Uczennicę przygotowała Pani Teresa Szklarczyk

Jakub Gos - I miejsce i tytuł OMNIBUS 2015 w kl. I - III gimnazjum

Sukcesy sportowe

Justyna Serwicka kl. II - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO
Wiktoria Nowak kl. I - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO
Julia Amroży kl. III - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO
Opiekun Pani Agnieszka Makoska

Jakub Tkaczuk kl. II - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO
Krzysztof Płusa kl. II - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO
Wojciech Bujak kl. II - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO
Opiekun Pan Andrzej Dziuba

Justyna Serwicka, Julia Walkowska, Laura Jammoul, Wiktoria Nowak, Iza Majewska - II miejsce drużynowo w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt
Opiekun drużyny Pani Agnieszka Makoska

Justyna Serwicka, Julia Walkowska - III miejsce drużynowo w w Półfinałach Wojewódzkich Igrzysk Tenisa Stołowego Dziewcząt Waśniów 2015
Opiekun drużyny Pani Agnieszka Makoska

Anna Radecka kl. II - tytuł najlepszej zawodniczki mistrzostw oraz I miejsce 50 m stylem klasycznym, I miejsce 50 m stylem motylkowym w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Natalia Jarzyna kl. I - I miejsce 50 m stylem dowolnym, II miejsce 50 m stylem motylkowym
w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Julia Amroży kl. III - III miejsce 50 m stylem grzbietowym w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Julia Amroży, Natalia Jarzyna, Anna Radecka, Gabriela Bado - I miejsce 4 x 50 m stylem dowolnym w sztafecie dziewcząt w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych
w Starachowicach
Krzysztof Płusa, Jakub Gos, Karol Kozłowski, Jacek Krukowski - III miejsce 4 x 50 m stylem dowolnym w sztafecie chłopców w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych
w Starachowicach
Julia Amroży, Natalia Jarzyna, Anna Radecka, Gabriela Bado, Wiktoria Nowak, Julia Walkowska, Zosia Głowacka, Izabela Majewska, Justyna Serwicka, Krzysztof Płusa, Jakub Gos, Karol Kozłowski, Jacek Krukowski - I miejsce drużynowo w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Uczniowie trenują pod kierunkiem Pani Agnieszki Makoskiej i Pana Andrzeja Dziuby

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót