SUKCESY UCZNIÓW - SPOŁECZNE GIMNAZJUM STO - 2016/2017 ----------------> SSP


Konkursy przedmiotowe

Szymon Tuz kl. II, Jakub Dębski kl. III - finaliści XIV Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Uczniów przygotowała Pani: Teresa Szklarczyk.

Michał Skorzyński, Maciej Pawelec, Szymon Tuz kl. II - finaliści XV Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego. Uczniów przygotowała Pani: Katarzyna Sasak.

Szymon Tuz kl. II - finalista XIV Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.
Ucznia przygotowała Pani: Teresa Rybka.

Stanisław Sokołowski kl. II - finalista XIV Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego. Ucznia przygotował Pan: Jacek Karlik.

 

 

Sukcesy międzynarodowe

Wiktor Serwicki kl. I - wyróżnienie w XXVI Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, kategoria KADET.
Szymon Tuz kl. II - wyróżnienie w XXVI Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, kategoria KADET.
Uczniów przygotowała Pani Teresa Szklarczyk.

 

Sukcesy ogólnopolskie

Daria Wróblewska kl. I - zakwalifikowała się do ogólnpolskiego etapu XXXIX Turnieju Recytatorskiego Literatury Regionalnej. Uczennicę przygotowała Pani: Bożena Jaskros.

Anna Walendziak kl. II - zakwalifikowała się do powiatowego etapu Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia "Trzymaj Formę!". Uczennicę przygotowała Pani: Anna Kamińska.

Szymon Tuz kl. II - I miejsce w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Żacy.
Wiktoria Nowak kl. III - II miejsce w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Żacy.
Wiktor Serwicki kl. I - III miejsce w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Żacy.
Wiktoria Nowak, Dorota Wypchło, Szymon Tuz, Wiktor Serwicki - I miejsce drużynowo w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy.
Jakub Dębski, Wiktoria Grosicka, Inga Kiepas, Józio Napiórkowski
- finaliści XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Łamigłowy, kategoria Żacy.
Uczniów przygotowała Pani: Beata Nowak
.

Sukcesy wojewódzkie

 


Sukcesy powiatowe

Wiktoria Nowak kl. III - III miejsce w III Powiatowym Turnieju Przyrodniczym dla uczniów gimnazjów powiatu starachowickiego "Z PRZYRODĄ ZA PAN BRAT".
Anna Walendziak, Michał Skorzyński, Stanisław Sokołowski kl. II - finaliści III Powiatowego Turnieju Przyrodniczego dla uczniów powiatu starachowickiego "Z PRZYRODĄ ZA PAN BRAT".
Uczeniów przygotowały Panie Anna Kamińska i Grażyna Dańko.

Szymon Tuz kl. II - III miejsce w XIII Powiatowym Turnieju Matematycznym "Matematyka i ja
w otaczającym świecie"
.
Wiktoria Nowak kl. III - IV miejsce w XIII Powiatowym Turnieju Matematycznym "Matematyka i ja w otaczającym świecie".
Stanisław Sokołowski kl. II, Jakub Dębski kl. III - finaliści XIII Powiatowego Turnieju Matematycznego "Matematyka i ja w otaczającym świecie".
Uczniów przygotowała Pani Teresa Szklarczyk.

Michał Skorzyński kl. II - I miejsce w XI Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego "Focus on English"
Szymon Tuz kl. II - wyróżnienie w XI Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego "Focus on English". Uczniów przygotowała Pani Katarzyna Sasak.

Wiktoria Nowak kl. III - III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Trzymaj formę ponad normę". Uczennica pracowała pod kierunkiem Pani Magdaleny Zatorskiej.

 

Sukcesy międzyszkolne/miejskie

Anna Walendziak, Dominika Kubik, Szymon Tuz kl. II, Wiktor Serwicki kl. I- I miejsce w Konkursie z okazji Swiatowego Dnia Monitoringu Wód. Uczniów przygotował Pan: Wojciech Gębura.

 

 

Sukcesy szkolne

Aleksandra Stanecka kl. I - I miejsce w Rajdowym Konkursie Fotograficznym "Barwy jesieni"
Dominika Kubik kl. I - II miejsce w Rajdowym Konkursie Fotograficznym "Barwy jesieni"
Michał Skorzyński kl. I - III miejsce w Rajdowym Konkursie Fotograficznym "Barwy jesieni"

Inga Kiepas kl. II - I miejsce w Szkolnym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej, kategoria soliści
Dominika Kubik kl. II - GRAND PRIX w Szkolnym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej

Wiktor Serwicki kl. I - I miejsce w VIII Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Ucznia przygotowała Pani Bożena Jaskros.

Wiktoria Grosicka kl. II - I miejsce w VIII Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Uczennicę przygotowała
Pani Teresa Rybka
.
Jakub Surma kl. III - I miejsce w VIII Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Ucznia przygotowała
Pani Teresa Rybka
.

Wiktoria Nowak kl. III - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. III w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2017".
Inga Kiepas, Stanisław Sokołowski kl. II - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. II w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2017".
Wiktor Serwicki, Józef Napiórkowski kl. I - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. I w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2017".
Uczniów przygotowała Pani Teresa Szklarczyk.

Wiktor Serwicki kl. I - I miejsce i tytuł OMNIBUS 2017 w kl. I - III gimnazjum.

 

Sukcesy sportowe

Dominika Kubik kl. I - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO,
Wiktoria Nowak kl. III - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO,
Aleksandra Lefek kl. III - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO.
Opiekun Pani Agnieszka Makoska.

Szymon Tuz kl. II - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO,
Jakub Wziątek kl. I - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO,
Jakub Jary kl. II - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum STO.
Opiekun Pan Andrzej Dziuba.

Natalia Jarzyna kl. III - II miejsce 50 m stylem motylkowym, III miejsce 50 m stylem dowolnym w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Wiktoria Nowak kl. III - III miejsce w sztafecie dziewcząt 4x50 m stylem dowolnym w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Dominika Kubik kl. II - III miejsce w sztafecie dziewcząt 4x50 m stylem dowolnym w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Dorota Wypchło kl. I - III miejsce w sztafecie dziewcząt 4x50 m stylem dowolnym w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Aleksandra Stanecka kl. I - III miejsce w sztafecie dziewcząt 4x50 m stylem dowolnym w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Jakub Gos kl. III - III miejsce 50 m stylem motylkowym w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych w Starachowicach
Uczniów przygotowali do zawodów: Pani Agnieszka Makoska i Pan Andrzej Dziuba.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót