SUKCESY UCZNIÓW - SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STO - 2008/2009

Konkursy przedmiotowe (tzw. olimpiady)

Maciej Purski - laureat VI Konkursu-Matematyczno-Przyrodniczego
Maciej Purski - laureat VI Konkursu Humanistycznego "Na Parnasie w szóstej klasie"
Maria Włoskowicz - laureatka VI Konkursu Humanistycznego "Na Parnasie w szóstej klasie"
Uczniów przygotowały Panie: Anna Kamińska, Teresa Szklarczyk, Teresa Rybka i Ewa Nowak

Sukcesy międzynarodowe

Jan Wawszczak - I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"
Ucznia przygotowała Pani Dorota Glina

Jakub Fiega - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"
Ucznia przygotowała Pani Teresa Szklarczyk

Sukcesy ogólnopolskie

Aleksandra Skwarek - wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Literackim.
Wiktoria Dobrowolska - wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie na Baśń
Uczennice przygotowała Pani Bożena Jaskros

Wiktoria Dobrowolska - VI miejsce (kategoria klas V) w XV Igrzyskach Matematycznych Szkół Niepublicznych
Uczennicę przygotowała Pani Teresa Szklarczyk

Jakub Stępniewski - IImiejsce w kategorii Młodzików w Ogólnopolskim Konkursie "Łamigłowa"
Jan Wawszczak - III miejsce w kategorii Młodzików w Ogólnopolskim Konkursie "Łamigłowa"
Anna Skóra - I miejsce w kategorii Kadetów w Ogólnopolskim Konkursie "Łamigłowa"
Hania Włoskowicz - III miejsce w kategorii Kadetów w Ogólnopolskim Konkursie "Łamigłowa"
Hubert Kubiczek - I miejsce w kategorii Juniorów w Ogólnopolskim Konkursie "Łamigłowa"
Wiktoria Dobrowolska - II miejsce w kategorii Juniorów w Ogólnopolskim Konkursie "Łamigłowa"
Maciej Purski - III miejsce w kategorii Juniorów w Ogólnopolskim Konkursie "Łamigłowa"

I miejsce dla drużyny Społecznej Szkoły Podstawowej STO w Starachowicach w Ogólnopolskim Konkursie "Łamigłowa"

Uczniów przygotowała Pani Dorota Glina

Sukcesy powiatowe

Michał Bidziński - wyróżnienie w kategorii 6-8 lat w VI Powiatowym Przeglądzie Prac Plastycznych Dzieci i Młodzieży "Salon wiosenny 2009"
Ucznia przygotowała Pani Joanna Gryz

II miejsce w IX Powiatowym Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej "Kocham moją Ojczyznę"
( dla klasy II)
Uczniów przygotowali Pani Dorota Glina i Ks. Sylwester Jończyk

Sukcesy międzyszkolne

Hubert Kubiczek - II miejsce w kategorii klas V-VI w VII Międzyszkolnym Konkursie "Chochlik ortograficzny 2009"
Maciej Purski - III miejsce w kategorii klas V-VI w VII Międzyszkolnym Konkursie "Chochlik ortograficzny 2009"
I miejsce drużynowo w VII Międzyszkolnym Konkursie "Chochlik ortograficzny 2009"
Uczniów i drużynę przygotowała Pani Teresa Rybka

Norbert Kubik - nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Bezpieczne zabawy zimowe - Bezpieczne Ferie 2009"
Ucznia przygotowała Pani Dorota Glina

Wiktoria Nowak - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Bezpieczne Zabawy Zimowe - Bezpieczne Ferie 2009"
Uczennicę przygotowała Pani Joanna Gryz

Jakub Różyc, Wiktoria Nowak - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej dla klas I - III
Uczniów przygotowała Pani Joanna Gryz

Justyna Serwicka - II miejsce w kategorii klas drugich w IV Międzyszkolnym Konkursie "Kartka okolicznościowa z okazji Międzynarodowego Dnia Zdrowia"
Uczennicę przygotowała Pani Dorota Glina

Martyna Skorzyńska - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim pod Hasłem: "Kartka Okolicznościowa na Dzień Ziemii"
III miejsce dla Społecznej Szkoły Podstawowej w Międzyszkolnym Konkursie Literackim pod Hasłem: Kartka Okolicznościowa na Dzień Ziemii"
Uczeniów przygotowała Pani Bożena Jaskros

Zosia Głowacka - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Idą, idą święta"
Jakub Przygoda - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Idą, idą święta"
Wiktoria Nowak, Aleksandra Lefek, Jakub Różyc, Michał Białoń, Natalia Jarzyna, Natalia Józefczak - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Idą, idą święta"
Uczniów przygotowała Pani Joanna Gryz i Pani Jolanta Marzec

Justyna Serwicka - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej Dla Uczniów I - III Szkół Podstawowych
Jan Wawszczak - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej Dla Uczniów I - III Szkół Podstawowych
Uczniów przygotowała Pani Dorota Glina

Katarzyna Stefanowska - laureatka IV Starachowickiego Konkursu Twórczości Poetyckiej "Rodzino, stań się tym, czym jesteś"
Uczennicę przygotowała Pani Bożena Jaskros

Nagroda Prezydenta Miasta w XVII Konkursie na Inscenizację Literatury Dzieci "Bajkowa Chatka Kubusia Puchatka"
Zespól przygotowała Pani Joanna Gryz

II miejsce dla drużyny Społecznej Szkoły Podstawowej w Miejskim Turnieju Wiedzy o Zwierzętach
Uczniów przygotowała Pani Anna Kamińska

Sukcesy sportowe

Kinga Samborska - I miejsce w Miejskim Konkursie Tenisa Stolowego Szkół Podstawowych
Julia Walkoska - I miejsce w Miejskim Konkursie Tenisa Stolowego Szkół Podstawowych
Kamila Stępień - I miejsce w Miejskim Konkursie Tenisa Stolowego Szkół Podstawowych
Patryk Krzeszowski - I miejsce w Miejskim Konkursie Tenisa Stolowego Szkół Podstawowych
Michał Wyskiel -I miejsce w Miejskim Konkursie Tenisa Stolowego Szkół Podstawowych
Karol Sionek - I miejsce w Miejskim Konkursie Tenisa Stolowego Szkół Podstawowych
Anna Skóra - I miejsce w Miejskim Konkursie Tenisa Stolowego Szkół Podstawowych
Marysia Włoskowicz - I miejsce w Miejskim Konkursie Tenisa Stolowego Szkół Podstawowych
Justyna Serwicka - II  miejsce w Miejskim Konkursie Tenisa Stolowego Szkół Podstawowych
Barbara Zatorska - II miejsce w Miejskim Konkursie Tenisa Stolowego Szkół Podstawowych
Iza Majewska - III miejsce w Miejskim Konkursie Tenisa Stolowego Szkół Podstawowych
Kinga Samborkska - III miejsce w Miejskim Konkursie Tenisa Stolowego Szkół Podstawowych

Ola Madejska
- I miejsce w Miejskich Zawodach w Pływaniu z Okazji Dnia Kobiet
Kamila Stępień -  I miejsce w Miejskich Zawodach w Pływaniu z Okazji Dnia Kobiet
Anna Skóra - I miejsce w Miejskich Zawodach w Pływaniu z Okazji Dnia Kobiet
Barbara Zatorska - IImiejsce w Miejskich Zawodach w Pływaniu z Okazji Dnia Kobiet

Julia Walkowska, Kamila Stępień, Patryk Krzeszowski, Michał Wyskiel, Karol Sionek, Anna Skóra, Marysia Włoskowicz - I miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich
Justyna Serwicka, Basia Zatorska - II miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich
Wojciech Bujak, Iza Majewska, Kinga Samborska - III  miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich

Uczniów przygotowała Pani Agnieszka Makoska