SUKCESY UCZNIÓW - SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STO - 2009/010

Konkursy przedmiotowe

Kinga Tkaczuk - finalistka VII Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego
Wiktoria Dobrowolska, Jakub Fiega - zakwalifikowali się do II etapu VII Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego
Wiktoria Dobrowolska, Jakub Fiega - finaliści VII Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego "Na Parnasie w szóstej klasie"

Sukcesy międzynarodowe

Paweł Dąda - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"
Ucznia przygotowała Pani Beata Nowak

Sukcesy ogólnopolskie

Jan Wawszczak - I miejsce (kategoria KADECI) w XIX Ogólnopolskim Konkursie ŁAMIGŁOWY
Wiktoria Nowak
- II miejsce (kategoria MŁODZICY) w XIX Ogólnopolskim Konkursie ŁAMIGŁOWY
Natalia Józefczak - IV miejsce (kategoria MŁODZICY) w XIX Ogólnopolskim Konkursie ŁAMIGŁOWY
W. Serwicki, W. Grosicka, W. Nowak, J. Różyc, J. Wawszczak, W. Bujak, K. Kubiczek, J. Amroży, M. Skorzyńska, J. Fiega, K. Tkaczuk, A. Skwarek - II miejsce drużynowo w XIX Ogólnopolskim Konkursie ŁAMIGŁOWY
Uczniów przygotowała Pani Dorota Glina

Wiktoria Nowak - II miejsce w II etapie XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda"
Uczennicę przygotowała Pani Joanna Gryz
Kuba Przygoda, Weronika Cygora, Justyna Serwicka - wyróżnienie w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno - Literackim

Sukcesy powiatowe

Martyna Skorzyńska, Katarzyna Harabin, Julia Utnik, Anna Skóra, Hanna Włoskowicz, Kamila Stępień, Justyna Serwicka, Julia Amroży, Zosia Głowacka, Izabela Majewska, Jan Głowacki - I miejsce i zaszczyt reprezentowania naszego miasta na szczeblu wojewódzkim w konkursie organizowanym przez Państwową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną "Jestem zdrowy -odrzucam dym papierosowy"
Uczniów przygotowali: Anna Babicka, Agnieszka Polak, Bartosz Stanecki

Sukcesy międzyszkolne

Jakub Fiega - I miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Ortografii
Wiktoria Nowak - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno - Literackim "Kartka okolicznościowa z okazji Światowego Dnia Wody"
Uczennicę przygotowała Pani Joanna Gryz
Jakub Różyc - II miejsce w VI Konkursie Matematycznym dla uczniów klas II i III szkół podstawowych
Jakub Różyc, Wiktoria Nowak, Jan Wawszczak, Piotr Dąda - I miejsce drużynowo w VI Konkursie Matematycznym dla uczniów klas II i III szkół podstawowych
Uczniów przygotowały Panie Joanna Gryz i Dorota Glina
Kinga Tkaczuk - I miejsce i tytuł MISTRZA MATEMATYKI STARACHOWIC w I Konkursie Matematycznym dla szkół podstawowych
Uczennicę przygotowała Pani Teresa Szklarczyk
Justyna Serwicka, Jan Wawszczak, Wojciech Bujak - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Poetyckim "Rodzino, stań się tym, czym jesteś"
Uczniów przygotowała Pani Dorota Glina
Julia Amroży - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej
Uczennicę przygotowała Pani Teresa Rybka
Jakub Różyc - wyróżnienie w Miejskim Konkursie "Bezpieczne ferie"
Ucznia przygotowała Pani Joanna Gryz
Iza Gront, Dominika Kubik, Staś Sokołowski, Kacper Sikora, Piotr Małecki, Wiktoria Grosicka, Jaś Janiec, Gabrysia Jarosz - wyróżnienie w Miejskim Przeglądzie Teatrzyków Szkolnych "Chatka Puchatka"
Uczniów przygotowała Joanna Marzec
Aleksandra Skwarek - I nagroda w konkursie fotograficznym "Macierzyństwo"


Sukcesy szkolne

Jaś Janiec, Kacper Sikora, Wiktoria Grosicka, Gabrysia Jarosz - wyróżnienia w szkolnym konkursie poetyckim "Moja szkoła"
Uczniów przygotowała Joanna Marzec
Wiktor Borowski, Michał Bidziński - wyróżnienie w Konkursie "Moje dzieciństwo"

Natalia Jarzyna - I miejsce (kategoria: POMYSŁ) w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wielkanocne jajo"
Ania Walendziak, Ania Radecka - II miejsce (kategoria: POMYSŁ) w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wielkanocne jajo"
Karol Kozłowski - III miejsce (kategoria: POMYSŁ) w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wielkanocne jajo"
Justyna Serwicka - I miejsce (kategoria: WIOSNA W PRZYRODZIE) w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wielkanocne jajo"
Dominika Kubik - II miejsce (kategoria: WIOSNA W PRZYRODZIE) w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wielkanocne jajo"
Gabrysia Jarosz, Norbert Kubik - III miejsce (kategoria: WIOSNA W PRZYRODZIE) w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wielkanocne jajo"
Wiktor Borowski - I miejsce (kategoria: WŁOŻONY WYSIŁEK/ESTETYKA)) w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wielkanocne jajo"
Wiktoria Nowak - II miejsce (kategoria: WŁOŻONY WYSIŁEK/ESTETYKA)) w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wielkanocne jajo"
Piotr Dąda - III miejsce (kategoria: WŁOŻONY WYSIŁEK/ESTETYKA)) w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wielkanocne jajo"
Michał Skorzyński - I miejsce (kategoria: RÓŻNORODNOŚĆ MATERIAŁÓW) w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wielkanocne jajo"
Jakub Różyc, Natalia Józefczak, Michał Bidziński - II miejsce (kategoria: RÓŻNORODNOŚĆ MATERIAŁÓW) w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wielkanocne jajo"
Jaś Janiec, Michał Białoń - III miejsce (kategoria: RÓŻNORODNOŚĆ MATERIAŁÓW) w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wielkanocne jajo"
A. Różalska, J. Derlatka, I. Gront, J. Tkaczuk, P. Małecki, W. Serwicki, M. Pawelec - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wielkanocne jajo"

Michał Bidziński kl. II, Piotr Dąda kl. III, Kacper Kubiczek kl. IV, Paweł Dąda i Kasia Harabin kl. V, Wiktoria Dobrowolska - laureaci I Szkolnego Konkursu Ortograficznego "MISTRZ ORTOGRAFII"

Wiktor Serwicki - OMNIBUS Zielonej Szkoły 2010 w kategorii kl. 0, III, IV
Wiktoria Dobrowolska - OMNIBUS Zielonej Szkoły 2010 w kategorii kl. V - VI

Sukcesy sportowe

Kamila Stępień, Ania Skóra, Patryk Krzeszowski, Ania Radecka, Iza Majewska, Karol Sionek - II miejsce w Maratonie Pływackim Szkół Podstawowych - 2000 m
Uczniów przygotowali Agnieszka Makoska i Bartosz Stanecki

Miejskie Zawody w Pływaniu zorganizowane przez Pływacki Klub Sportowy "BARAKUDA":
Natalia Jarzyna
- II miejsce w stylu dowolnym na 25 m
Anna Radecka - I miejsce w stylu dowolnym na 50 m, w stylu grzbietowym na 50 m oraz stylu motylkowym na 25 m
Iza Majewska - II miejsce w stylu grzbietowym na 50 m
Kamila Stępień - II miejsce w stylu dowolnym na 100 m, I miejsce 50 m stylem grzbietowym, I miejsce 100 m stylem zmiennym, II miejsce 50 m stylem klasycznym, III miejsce 25 m stylem motylkowym
Anna Skóra - II miejsce w stylu motylkowym na 25 m, III miejsce na 100 m stylem dowolnym
Uczniów przygotowali Agnieszka Makoska i Bartosz Stanecki