SUKCESY UCZNIÓW - SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STO - 2010/2011 -------------> SG

Konkursy przedmiotowe

Anna Skóra, Katarzyna Harabin, Paweł Dąda - finaliści VIII Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego "Na Parnasie w szóstej klasie"
Uczniów przygotowały Panie Bożena Jaskros, Ewa Nowak

Sukcesy międzynarodowe

Piotr Dąda - laureat XX edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny
Jan Wawszczak - wyróżnienie w XX edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny
Uczniów przygotowała Pani Beata Nowak

Sukcesy ogólnopolskie

Wiktoria Nowak, Marysia Kaniewska, Ania Pomorska - finalistki III Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego "Ocalić od zapomnienia" ĆMIELÓW 2010
Uczennice przygotowała Pani Mariola Pocheć

Marysia Kaniewska - zakwalifikowała się do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego "Wygraj Sukces"
Uczennicę przygotowała Pani Mariola Pocheć

Wiktor Serwicki - wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "KANGUREK"
Piotr Małecki - wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "KANGUREK"
Uczniów przygotowały Panie Dorota Glina, Jolanta Marzec

Sukcesy wojewódzkie

Aleksandra Stanecka - I miejsce w Konkursie Plastycznym "W zdrowym ciele zdrowy oddech"
Alicja Różalska - wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "W zdrowym ciele zdrowy oddech "
Uczennice przygotowała Pani Dorota Glina

Sukcesy powiatowe

Alicja Różalska - I miejsce, kategoria: wiek 6 - 8 lat w IX Powiatowym Przeglądzie Prac Plastycznych Dzieci i Młodzieży pt. "Salon Wiosenny 2011"
Zuzanna Jóźwik - II miejsce, kategoria: wiek 9 - 12 lat w IX Powiatowym Przeglądzie Prac Plastycznych Dzieci i Młodzieży pt. "Salon Wiosenny 2011"
Uczennicę przygotowała Pani Agnieszka Polak

Zuzanna Jóźwik - II miejsce w Powiatowym Konkursie Poetyckim "Zdrowo jesz - zdrowo żyjesz"
Uczennicę przygotowała Pani Bożena Jaskros

Sukcesy międzyszkolne

Maria Kaniewska - I miejsce w XVI Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej
Justyna Serwicka - wyróżnienie w XVI Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej
Uczennice przygotowała Pani Agnieszka Polak

Michał Pocheć, Marysia Kaniewska - wyróżnienie w XIV Konkursie Piosenki Lubianej, Słuchanej, Śpiewanej, ale ... polskiej!
Uczniów przygotowała Pani Mariola Pocheć

Anna Skóra - I miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym o tytuł Mistrza Ortografii dla uczniów klas szóstych
Uczennicę przygotowała Pani Bożena Jaskros
Anna Skóra, Martyna Skorzyńska - I miejsce drużynowo w VII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym o tytuł Mistrza Ortografii dla uczniów klas szóstych
Uczennice przygotowała Pani Bożena Jaskros

Anna Skóra, Paweł Dąda - I miejsce drużynowo w III Miejskim Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych
Anna Skóra - III miejsce w III Miejskim Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów klas VI szkół podstawowych
Paweł Dąda - III miejsce w III Miejskim Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów klas VI szkół podstawowych
Uczniów przygotowała Pani Katarzyna Sasak

Paweł Dąda - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego "The Best English Speller" dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych
Anna Skóra - IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego "The Best English Speller" dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych
Uczniów przygotowała Pani Katarzyna Sasak

O. Stanecka, A. Walendziak, W. Grosicka, D. Kubik, I. Gront, N. Józefczak, N. Jarzyna, G. Bado, J. Różyc, G. Woźniak - wyróżnienie XIX  Konkursie na Inscenizację Literatury Dziecięcej zorganizowanym przez Spółdzielczy Dom Kultury w Starachowicach
Uczniów przygotowała Pani Joanna Gryz

Piotr Dąda kl. IV - II miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie o tytuł "Mistrza Matematyki Starachowic"
Jan Wawszczak kl. IV - III miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie o tytuł "Mistrza Matematyki Starachowic"
Hania Włoskowicz kl. VI - II miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie o tytuł "Mistrza Matematyki Starachowic"
Piotr Dąda, Jan Wawszczak, Julia Amroży, Kacper Kubiczek, Hania Włoskowicz, Martyna Skorzyńska - II miejsce drużynowo w II Międzyszkolnym Konkursie o tytuł "Mistrza Matematyki Starachowic"
Uczniów przygotowała Pani Beata Nowak

Alicja Różalska - I miejsce w VII Miejskim Konkursie Poetycko - Plastycznym "Jan Paweł II - Odwaga Świętości" (kategoria: praca plastyczna)
Uczennicę przygotowała Pani Dorota Glina
Justyna Serwicka - I miejsce w VII Miejskim Konkursie Poetycko - Plastycznym "Jan Paweł II - Odwaga Świętości" (kategoria: praca literacka)
Uczennicę przygotowała Pani Bożena Jaskros

Justyna Serwicka - I miejsce w Miejskim Konkursie Poetyckim "Moja szkoła - moje miasto"
Uczennicę przygotowała Pani Bożena Jaskros

Paweł Dąda - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego "Master of English Communication" dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych
Anna Skóra - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego "Master of English Communication" dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych
Uczniów przygotowała Pani Katarzyna Sasak

Aleksandra Stanecka - I miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno - Literackim z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny
Michał Pocheć - wyróżnienie w VI Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno - Literackim z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny
Uczniów przygotowała Pani Dorota Glina

Piotr Małecki - I miejsce i tytuł Młodego Mistrza Matematyki w kategorii kl. II w VII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla uczniów kl. II i III szkół podstawowych
Uczniów przygotowała Pani Jolanta Marzec

Sukcesy szkolne

Jakub Piekarz - I miejsce w I Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej dla klas I - III
Alicja Różalska - II miejsce w I Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej dla klas I - III
Aleksandra Stanecka - III miejsce w I Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej dla klas I - III

Anna Walendziak - I miejsce w I Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej dla klas I - III
Dominika Kubik - II miejsce w I Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej dla klas I - III
Szymon Łebek, Piotr Małecki - III miejsce w I Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej dla klas I - III

Natalia Józefczak - I miejsce w I Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej dla klas I - III
Jakub Różyc - II miejsce w I Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej dla klas I - III
Uczniowie pracowali pod kierunkiem Pań: Doroty Gliny, Joli Marzec i Joanny Gryz

Wiktor Serwicki kl. I - I miejsce w II Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Ucznia przygotowała Pani Dorota Glina
Szymon Łebek kl. II - I miejsce w II Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Ucznia przygotowała
Pani Jola Marzec
Natalia Józefczak kl. III - I miejsce w II Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Uczennicę przygotowała
Pani Joanna Gryz
Zuzanna Jóźwik kl. IV - I miejsce w II Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Uczennicę przygotowała
Pani Bożena Jaskros

Kacper Kubiczek kl. V - I miejsce w II Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Ucznia przygotowała
Pani Teresa Rybka

Anna Skóra kl. VI - I miejsce w II Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Uczennicę przygotowała
Pani Bożena Jaskros

Wiktor Serwicki - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. I w Szkolnym Konkursie Matematycznym
Piotr Małecki, Jan Janiec - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. II w Szkolnym Konkursie Matematycznym
Natalia Józefczak - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. III w Szkolnym Konkursie Matematycznym
Uczniów przygotowały Panie: Dorota Glina, Jolanta Marzec, Joanna Gryz

Piotr Dąda - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. IV w Szkolnym Konkursie Matematycznym
Kacper Kubiczek - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. V w Szkolnym Konkursie Matematycznym
Paweł Dąda - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. VI w Szkolnym Konkursie Matematycznym
Uczniów przygotowała Pani: Beata Nowak

Wiktor Serwicki - I miejsce i tytuł OMNIBUS 2011 w kl. I - III
Kamila Stępień - I miejsce i tytuł OMNIBUS 2011 w kl. IV- VI

Sukcesy sportowe

Ania Radecka - IV miejsce na dystansie 200 m styl dowolny oraz IV miejsce na dystansie 50 m styl motylkowy, Świętokrzyska Liga Pływacka. Mała Liga 07/2010 - Kazimierza Wielka
Podopieczna SKP Barakuda Starachowice

Ania Radecka - V miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym oraz VI miejsce na dystansie 100 m stylem grzbietowym, Świętokrzyska Liga Pływacka. Mała Liga 08/2010 - Kielce
Podopieczna SKP Barakuda Starachowice

Kamila Stępień - I miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych
Przygotowała do turnieju Pani Agnieszka Makoska
Piotr Serwicki - I miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych
Przygotował do turnieju Pan Andrzej Dziuba
W klasyfikacji zespołowej I miejsce chłopcy i II miejsce dziewczęta

Agnieszka Makoska, Jakub Makoski - IV miejsce w I Otwartych Rodzinnych Igrzyskach Wodnych w tym: I miejsce za rzuty do kosza na wodzie, II miejsce za sztafetę 3 x 25 m oraz w ogólnej klasyfikacji zdobycie pucharu i medali

Wiktor Serwicki - II miejsce na dystansie 25 m styl dowolny w III Mistrzostwach Starachowic w Pływaniu
Dominika Kubik - III miejsce na dystansie 25 m styl dowolny w III Mistrzostwach Starachowic w Pływaniu
Wiktoria Nowak - III miejsce na dystansie 50 m styl klasyczny w III Mistrzostwach Starachowic w Pływaniu
Natalia Jarzyna - III miejsce na dystansie 25 m styl grzbietowy w III Mistrzostwach Starachowic w Pływaniu
Anna Radecka - I miejsce na dystansie 50 m styl klasyczny, I miejsce na dystansie 50 m styl dowolny, I miejsce na dystansie 25 m styl motylkowy w III Mistrzostwach Starachowic w Pływaniu
Krzysztof Płusa - III miejsce na dystansie 25 m styl grzbietowy w III Mistrzostwach Starachowic w Pływaniu
Iza Majewska - I miejsce na dystansie 50 m styl grzbietowy, III miejsce na dystansie 50 m styl klasyczny w III Mistrzostwach Starachowic w Pływaniu
Kamila Stępień - II miejsce na dystansie 100 m styl dowolny, II miejsce na dystansie 25 m styl motylkowy, II miejsce na dystansie 50 m styl klasyczny, kategoria OPEN: III miejsce na dystansie 50 m styl klasyczny w III Mistrzostwach Starachowic w Pływaniu
Anna Skóra - III miejsce na dystansie 50 m styl grzbietowy w III Mistrzostwach Starachowic w Pływaniu
Patryk Krzeszowski - II miejsce na dystansie 100 m styl dowolny, II miejsce na dystansie 50 m styl klasyczny, II miejsce na dystansie 50 m styl grzbietowy w III Mistrzostwach Starachowic w Pływaniu
Uczniów przygotowała Pani Agnieszka Makoska

Jakub Tkaczuk - I miejsce w Koleżeńskim Turnieju Tenisa Stołowego "O Puchar Dyrektora SSP STO"
Ucznia przygotował do turnieju Pan Andrzej Dziuba

Wiktor Serwicki - III miejsce na dystansie 25 m styl dowolny, kategoria: kl. I - II w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Pływaniu zorganizowanych przez MCSiR
Wiktoria Nowak - II miejsce na dystansie 50 m styl grzbietowy, kategoria: kl. III - IV w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Pływaniu zorganizowanych przez MCSiR
Natalia Jarzyna - III miejsce na dystansie 50 m styl grzbietowy, kategoria kl. III - IV w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Pływaniu zorganizowanych przez MCSiR
Krzysztof Płusa - I miejsce na dystansie 50 m styl grzbietowy, kategoria kl. III - IV w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Pływaniu zorganizowanych przez MCSiR
Ania Radecka - I miejsce na dystansie 50 m styl dowolny, kategoria kl. III - IV w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Pływaniu zorganizowanych przez MCSiR
Iza Majewska - I miejsce na dystansie 50 m styl grzbietowy, kategoria kl. V - VI w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Pływaniu zorganizowanych przez MCSiR
Karol Sionek - II miejsce na dystansie 50 m styl grzbietowy, kategoria: kl. V - VI w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Pływaniu zorganizowanych przez MCSiR
Julia Amroży - I miejsce na dystansie 50 m styl dowolny, kategoria: kl. V - VI w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Pływaniu zorganizowanych przez MCSiR
Jakub Makoski - III miejsce na dystansie 50 m styl dowolny, kategoria: kl. V - VI w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Pływaniu zorganizowanych przez MCSiR
Zosia Głowacka - II miejsce na dystansie 50 m styl klasyczny, kategoria: kl. V - VI w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Pływaniu zorganizowanych przez MCSiR
Iza Majewska, Natalia Jarzyna, Julia Amroży, Ania Radecka - I miejsce w sztafecie dziewcząt w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Pływaniu zorganizowanych przez MCSiR
Jakub Makoski, Krzysztof Płusa, Karol Sionek, Michał Wyskiel - II miejsce w sztafecie chłopców w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Pływaniu zorganizowanych przez MCSiR
KLASYFIKACJA OGÓLNA:
I miejsce- dziewczęta - złoty puchar
II miejsce - chłopcy - srebrny puchar
Uczniów do zawodów przygotowała Pani Agnieszka Makoska

Jakub Tkaczuk - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego "O Puchar Dyrektora SSP STO"
Karol Sionek - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego "O Puchar Dyrektora SSP STO"
Kacper Kubiczek - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego "O Puchar Dyrektora SSP STO"
Uczniów przygotował do turnieju Pan Andrzej Dziuba

Powrót