SUKCESY UCZNIÓW - SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STO - 2011/2012 -------------> SG

Konkursy przedmiotowe

Laura Jammoul kl. VI - laureatka IX Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego
Laura Jammoul, Julia Amroży kl. VI - zakwalifikowały się do II etapu IX Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego
Uczennice przygotowały Panie Beata Nowak, Anna Kamińska

Laura Jammoul kl. VI - zakwalifikowała się do II etapu IX Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego
Uczennicę przygotowały Panie Teresa Rybka, Ewa Nowak, Justyna Magnowska - Janicka

Sukcesy międzynarodowe

Wiktor Serwicki kl. II - wyróżnienie w XXI edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, kategoria Żaczek kl. II
Ucznia przygotowała Pani Dorota Glina

Szymon Łebek kl. III - wyróżnienie w XXI edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, kategoria Maluch kl. III - IV
Piotr Małecki kl. III - wyróżnienie w XXI edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, kategoria Maluch kl. III - IV
Uczniów przygotowała Pani Jolanta Marzec

Piotr Dąda kl. V - wyróżnienie w XXI edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, kategoria Beniamin kl. V - VI
Laura Jammoul kl. VI - wyróżnienie w XXI edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, kategoria Beniamin kl. V - VI
Uczniów przygotowała Pani Beata Nowak

Sukcesy ogólnopolskie

Aleksandra Stanecka kl. II - III miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Moja Kartka Walentynka"
Uczennicę przygotowała Pani Justyna Magnowska - Janicka

Wiktoria Grosicka kl. III - wyróżnienie w VI Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży "Słowo i Piosenka" w Iłży
Laura Jammoul kl. VI - wyróżnienie w VI Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży "Słowo i Piosenka" w Iłży
Uczennice przygotowała Pani Justyna Magnowska - Janicka

Wiktor Serwicki kl. II - I miejsce w XXI Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Młodzicy
Laura Jammoul kl. VI - III miejsce w XXI Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Juniorzy
Wiktor Serwicki, Ola Stanecka kl. II, Piotr Małecki kl. III, Natalia Józefczak kl. IV, Laura Jammoul, Kacper Kubiczek kl. VI - III miejsce drużynowo w XXI Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy
Uczniów przygotowały Panie Dorota Glina, Anna Kamińska

Jan Wawszczak kl. V - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "LEMO szuka przyjaciela", konkurs zorganizowany przez Koło Naukowe RoboBit
Opiekun: Beata Nowak

Sukcesy wojewódzkie

Alicja Różalska kl. II - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie "Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze"
Uczennicę przygotowała Pani Beata Nowak

Alicja Różalska kl. II - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie "Wyruszamy razem w cyfrowy
świat ... Bezpiecznie!" , kategoria kl. I - III
Uczennica pracowała pod kierunkiem Pani Beaty Nowak

Michał Pocheć kl. II - I miejsce w IX Konkursie Pieśni i Poezji Patriotycznej "Kocham moją Ojczyznę" etap II - diecezjalny, kategoria: soliści, kl. I - III
Ucznia przygotowała Pani Mariola Pocheć

Sukcesy powiatowe

Michał Pocheć kl. II - I miejsce w XII Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej "Kocham Moją Ojczyznę", kategoria: klasy 1 - 3
Dominika Kubik kl. III - II miejsce w XII Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej "Kocham Moją Ojczyznę", kategoria: klasy 1 - 3
Uczennice przygotowała Pani Mariola Pocheć
Wiktoria Grosicka kl. III - wyróżnienie w XII Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej "Kocham Moją Ojczyznę", kategoria: klasy 1 - 3
Julia Amroży kl. VI - wyróżnienie w XII Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej "Kocham Moją Ojczyznę", kategoria: klasy 4 - 6
Uczennice przygotowała Pani Justyna Magnowska - Janicka

Ola Bado kl. I - II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym zorganizowanym z okazji 20-lecia Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach, kategoria: plakat, 5 - 8 lat
Wiktoria Grosicka kl. III - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym zorganizowanym
z okazji 20-lecia Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach , kategoria: logo, 9 - 12 lat
Uczennice przygotowały Panie Justyna Magnowska - Janicka, Renata Kubik

Wiktoria Nowak kl. IV - wyróżnienie w Konkursie Fotograficznym "Mam alternatywę uciekam od używek"
Uczennica pracowała pod kierunkiem Pani Beaty Nowak

Zuzanna Jóźwik kl. V - laureatka Powiatowego Konkursu Literackiego "Rodzino stań się tym czym jesteś"
Justyna Serwicka kl. V - laureatka Powiatowego Konkursu Literackiego "Rodzino stań się tym czym jesteś"
Uczennice przygotowała Pani Bożena Jaskros

Igor Kaczorowski, Weronika Marek, Dominika Kubik, Anna Walendziak, Wiktoria Grosicka, Izabela Gront, Jan Janiec, Szymon Łebek, Alicja Różalska, Ola Białoń, Maja Peryt, Karolina Książek, Michał Pocheć, Maria Ochała, Wiktor Borowski - wyróżnienie w I Powiatowym Przeglądzie Teatrów Szkolnych - "W moim teatrze" - baśń "Królowa Śniegu"
Uczniów przygotowały Panie Mariola Pocheć, Justyna Magnowska - Janicka

Anna Radecka kl. V - wyróżnienie w X Powiatowym Przeglądzie Prac Plastycznych Dzieci i Młodzieży "Salon wiosenny 2012"
Uczennicę przygotowała Pani Justyna Magnowska-Janicka

Sukcesy międzyszkolne

Aleks Timm kl. IV - I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych, kategoria kl. IV
Ucznia przygotowała Pani Irmina Domagała - Gront
Jan Wawszczak kl. V - I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych, kategoria kl. V
Piotr Dąda kl. V - II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych, kategoria kl. V
Uczniów przygotowała Pani Katarzyna Sasak
Laura Jammoul kl. VI - III miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych, kategoria kl. VI
Uczennicę przygotowała Pani Anna Szumilewicz

Mikołaj Dyka kl. I - III miejsce w XV Konkursie Piosenki Lubianej, Słuchanej, Śpiewanej, ale... Polskiej! Ucznia przygotowała Pani Mariola Pocheć

Oliwier Kornecki kl. I - I miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej dla klas I - III, wiersz pt. "Białe drzewa"
Ola Stanecka kl. II - I miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej dla klas I - III, wiersz pt. "Żaba i żółw"
Wiktor Borowski kl. II - wyróżnienie w VIII Międzyszkolnym Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej dla klas I - III
Michał Pocheć kl. II - wyróżnienie w VIII Międzyszkolnym Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej dla klas I - III
Ala Różalska kl. II - wyróżnienie w VIII Międzyszkolnym Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej dla klas I - III, wiersz pt. "Moje rysowanie"
Anna Walendziak kl. III - II miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej dla klas I - III, wiersz pt. "Moje senne marzenia"
Uczniowie pracowali pod kierunkiem Pań: Joanny Gryz, Doroty Gliny, Jolanty Marzec

Michał Pocheć kl. II - III miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno - Poetyckim ph. "Kartka okolicznościowa z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet", kategoria kl. II
Ucznia przygotowała Pani Justyna Magnowska - Janicka

Laura Jammoul kl. VI - I miejsce i tytuł MISTRZA MATEMATYKI STARACHOWIC w III Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym, kategoria: kl. VI
Piotr Dąda kl. V - II miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie o tytuł Mistrza Matematyki Starachowic, kategoria: kl. V
Jan Wawszczak kl. V - III miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie o tytuł Mistrza Matematyki Starachowic, kategoria: kl. V
Wiktoria Ziółkowska kl. IV - V miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie o tytuł Mistrza Matematyki Starachowic, kategoria: kl. IV
Laura Jammoul, Julia Amroży, Piotr Dąda, Jan Wawszczak, Wiktoria Ziółkowska, Aleks Timm - I miejsce drużynowo oraz szkoła otrzymała puchar i tytuł SZKOŁA MISTRZÓW MATEMATYKI STARACHOWIC 2012 w III Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym
Uczniów przygotowały Panie Beata Nowak, Teresa Szklarczyk

Zuzanna Jóźwik kl. V - wyróżnienie w VIII Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Moja szkoła, moje miasto". Uczennicę przygotowała Pani Bożena Jaskros

Wiktor Serwicki kl. II - I miejsce oraz tytuł MŁODY MISTRZ MATEMATYKI STARACHOWIC w VIII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas II i III szkół podstawowych,
kategoria: kl. II. Ucznia przygotowała Pani Dorota Glina

Igor Kaczorowski, Weronika Marek, Wiktoria Grosicka, Iza Gront, Marysia Ochała, Nadia Wierucka, Ola Białoń, Karolina Książek, Michał Pocheć, Ala Różalska, Dominika Kubik, Ania Walendziak, Szymon Łebek, Kamil Kubik, Maja Peryt - Nagroda Dyrektora Spółdzielczego Domu Kultury w Starachowicach za przedstawienie pt. "Królowa śniegu" - adaptacja do baśni Andersena w XX Przeglądzie Teatrzyków Szkolnych "Chatka Puchatka". Uczniów przygotowały Panie Mariola Pocheć, Justyna Magnowska - Janicka

Justyna Serwicka kl. V - I miejsce w XI Starachowickim Konkursie Poezji Chrześcijańskiej "Mój przyjaciel anioł" (twórczość własna). Uczennicę przygotowała Pani Bożena Jaskros

Sukcesy szkolne

Zuzanna Jóźwik kl. V - I miejsce w Szkolnym Konkursie Poezji Turystycznej "Rajd szkolny"
Wiktoria Nowak kl. IV - I miejsce w Szkolnym Konkursie Poezji Turystycznej "Rajd szkolny"
Jakub Różyc kl. IV - II miejsce w Szkolnym Konkursie Poezji Turystycznej "Rajd szkolny"
Michał Bidziński kl. IV - III miejsce w Szkolnym Konkursie Poezji Turystycznej "Rajd szkolny"
Aleksandra Białoń kl. I - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Poezji Turystycznej "Rajd szkolny"
Natalia Jarzyna kl. IV - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Poezji Turystycznej "Rajd szkolny"
Natalia Józefczak kl. IV - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Poezji Turystycznej "Rajd szkolny"
Uczniowie pracowali pod kierunkiem Pań: Bożeny Jaskros, Teresy Rybki, Joanny Gryz

A. Stępniak kl. "0" - wyróżnienie za zdjęcie pt. "Artyzm i emocje uchwycone w obiektywie" w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Piękno jesieni"
Dawid Bartkiewicz kl. "0" - wyróżnienie za zdjęcie pt. "Leśny gąszcz" w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Piękno jesieni"
Przemysław Marek kl. II - wyróżnienie za zdjęcie pt. "Wyjątkowy muchomor" w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Piękno jesieni"
Michał Skorzyński kl. III- wyróżnienie za zdjęcie pt. "Leśny światłocień" w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Piękno jesieni"
Igor i Leon Kaczorowscy kl. III - wyróżnienie za zdjęcie pt. "Wielki błękit" w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Piękno jesieni"
Dominika Kubik kl. III - wyróżnienie za zdjęcie pt. "Pociąg do przerw" w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Piękno jesieni"
Weronika Marek kl. III - wyróżnienie za zdjęcie pt. "Czarodziejska sosna na skraju lasu" w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Piękno jesieni"
Jakub Różyc kl. IV - wyróżnienie za zdjęcie pt. "Panorama z dziką różą" w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Piękno jesieni"

Lena Przemyska kl. 0 - I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Water is life", kategoria kl. 0 - III
Michał Pocheć kl. II - II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Water is life", kategoria kl. 0 - III
Kamil Kubik kl. I - III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Water is life", kategoria kl. 0 - III
Ola Bado kl. I - III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Water is life", kategoria kl. 0 - III
J. Gront, J. Wyskiel, M. Jarzyna, A. Stępniak, K. Radecki kl. 0, D. Kubik kl. III - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Water is life", kategoria kl. 0 - III
Kasia Heda kl. 0 - I miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Water is life", kategoria kl. 0 - III
Aleksandra Stanecka kl. II - II miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Water is life", kategoria kl. 0 - III
Lena Przemyska kl. 0 - III miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Water is life", kategoria kl. 0 - III
Michał Pocheć kl. II - III miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Water is life", kategoria kl. 0 - III
Dominika Kubik kl. III - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Water is life", kategoria kl. 0 - III
Jakub Różyc kl. IV - I miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Water is life", kategoria kl. IV - VI
Grzegorz Woźniak kl. IV - I miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Water is life", kategoria kl. IV - VI
Zuzanna Jóźwik kl. V - II miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Water is life", kategoria kl. IV - VI
Wiktoria Nowak kl. IV - III miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Water is life", kategoria kl. IV - VI
Krzysztof Płusa kl. V - III miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Water is life", kategoria kl. IV - VI

Oliwier Kornecki, Nadia Wierucka kl. I - I miejsce w III Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Uczniów przygotowała Pani Joanna Gryz
Wiktor Serwicki kl. II - I miejsce w III Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Ucznia przygotowała
Pani Dorota Glina

Weronika Marek
kl. III - I miejsce w III Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Uczennicę przygotowała
Pani Jolanta Marzec
Natalia Józefczak
kl. IV- I miejsce w III Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Uczennicę przygotowała Pani
Teresa Rybka

Zuzanna Jóźwik
kl. V - I miejsce w III Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Uczennicę przygotowała Pani
Bożena Jaskros
Kacper Kubiczek
kl. VI - I miejsce w III Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Ucznia przygotowała Pani
Teresa Rybka

Karolina Książek kl. II - I miejsce w Konkursie Plastycznym dla klas 0 - III "Wielkanocne jajo", kategoria: pomysł
Oliwier Kornecki
kl. I - II miejsce w Konkursie Plastycznym dla klas 0 - III "Wielkanocne jajo", kategoria: pomysł
Jakub Wziątek -
II miejsce w Konkursie Plastycznym dla klas 0 - III "Wielkanocne jajo", kategoria: pomysł
Franio Czekaj
kl. I - III miejsce w Konkursie Plastycznym dla klas 0 - III "Wielkanocne jajo", kategoria: pomysł
Mikołaj Dyka
kl. I - III miejsce w Konkursie Plastycznym dla klas 0 - III "Wielkanocne jajo", kategoria: pomysł
Aleksandra Stanecka
kl. II - I miejsce w Konkursie Plastycznym dla klas 0 - III "Wielkanocne jajo", kategoria: tradycja w sztuce
Kasia Cheda - II miejsce w Konkursie Plastycznym dla klas 0 - III "Wielkanocne jajo", kategoria: tradycja w sztuce
Julia Wyskiel -
II miejsce w Konkursie Plastycznym dla klas 0 - III "Wielkanocne jajo", kategoria: tradycja w sztuce
Michał Pocheć
kl. II - III miejsce w Konkursie Plastycznym dla klas 0 - III "Wielkanocne jajo", kategoria: tradycja w sztuce
Weronika Marek
kl. III - III miejsce w Konkursie Plastycznym dla klas 0 - III "Wielkanocne jajo", kategoria: tradycja w sztuce
Wiktor Borowski
kl. II - I miejsce w Konkursie Plastycznym dla klas 0 - III "Wielkanocne jajo", kategoria: włożony wysiłek
Dominika Kubik
kl. III - II miejsce w Konkursie Plastycznym dla klas 0 - III "Wielkanocne jajo", kategoria: włożony wysiłek
Jakub Stankowski
kl. I - II miejsce w Konkursie Plastycznym dla klas 0 - III "Wielkanocne jajo", kategoria: włożony wysiłek
Ola Bado
kl. I - II miejsce w Konkursie Plastycznym dla klas 0 - III "Wielkanocne jajo", kategoria: włożony wysiłek
Marysia Ochała
kl. III - II miejsce w Konkursie Plastycznym dla klas 0 - III "Wielkanocne jajo", kategoria: włożony wysiłek
Jagoda Gront
kl. 0 - III miejsce w Konkursie Plastycznym dla klas 0 - III "Wielkanocne jajo", kategoria: włożony wysiłek
Kamil Kubik
kl. II - III miejsce w Konkursie Plastycznym dla klas 0 - III "Wielkanocne jajo", kategoria: włożony wysiłek
Przemek Marek -
I miejsce w Konkursie Plastycznym dla klas 0 - III "Wielkanocne jajo", kategoria: różnorodność materiałów
Tomek Borowski -
II miejsce w Konkursie Plastycznym dla klas 0 - III "Wielkanocne jajo", kategoria: różnorodność materiałów
Jaś Tokarski -
II miejsce w Konkursie Plastycznym dla klas 0 - III "Wielkanocne jajo", kategoria: różnorodność materiałów
Piotr Sołtyk -
III miejsce w Konkursie Plastycznym dla klas 0 - III "Wielkanocne jajo", kategoria: różnorodność materiałów
Oliwia Zegan -
III miejsce w Konkursie Plastycznym dla klas 0 - III "Wielkanocne jajo", kategoria: różnorodność materiałów
Michał Skorzyński
kl. III - III miejsce w Konkursie Plastycznym dla klas 0 - III "Wielkanocne jajo", kategoria: różnorodność materiałów

Sukcesy sportowe

Anna Karkoszka kl. V - II miejsce - 50 m styl dowolny, IV miejsce 50 m styl motylkowy w XVIII Ogólnopolskich Zawodach Szkół Społecznych i Szkół Niezrzeszonych w Pływaniu - CIECHANÓW 2012
Anna Radecka kl. V - II miejsce - 100 m styl zmienny, III miejsce - 50 m styl klasyczny w XVIII Ogólnopolskich Zawodach Szkół Społecznych i Szkół Niezrzeszonych w Pływaniu - CIECHANÓW 2012
Natalia Jarzyna kl. IV - VI miejsce w XVIII Ogólnopolskich Zawodach Szkół Społecznych i Szkół Niezrzeszonych w Pływaniu - CIECHANÓW 2012
Gabriela Bado kl. IV - IX miejsce w XVIII Ogólnopolskich Zawodach Szkół Społecznych i Szkół Niezrzeszonych w Pływaniu - CIECHANÓW 2012
Aleksandra Bado kl. I - IV miejsce w XVIII Ogólnopolskich Zawodach Szkół Społecznych i Szkół Niezrzeszonych w Pływaniu - CIECHANÓW 2012, w swojej kategorii wiekowej
Opiekun: Pani Agnieszka Makoska

Wiktor Serwicki kl. II - III miejsce - 25 m styl dowolny w IV Mistrzostwach Starachowic w Pływaniu
Natalia Jarzyna kl. IV - II miejsce - 50 m styl dowolny, I miejsce - 25 m styl grzbietowy, II miejsce - 25 m styl motylkowy w IV Mistrzostwach Starachowic w Pływaniu
Wiktoria Nowak kl. IV - III miejsce - 25 m styl motylkowy w IV Mistrzostwach Starachowic
w Pływaniu
Michał Karkoszka kl. IV - II miejsce - 50 m styl dowolny, II miejsce - 25 m styl klasyczny, II miejsce - 25 m styl motylkowy w IV Mistrzostwach Starachowic w Pływaniu
Anna Radecka kl. V - I miejsce - 50 m styl dowolny, I miejsce - 25 m styl klasyczny, I miejsce - 100 m styl zmienny, kategoria OPEN: III miejsce - 50 m styl klasyczny w IV Mistrzostwach Starachowic
w Pływaniu
Annał Karkoszka kl. V - II miejsce - 50 m styl dowolny, I miejsce - 50 m styl grzbietowy, II miejsce - 100 m styl zmienny w IV Mistrzostwach Starachowic w Pływaniu
Krzysztof Płusa kl. V - I miejsce - 50 m styl grzbietowy, II miejsce - 50 m styl klasyczny w IV Mistrzostwach Starachowic w Pływaniu
Iza Majewska kl. VI - III miejsce - 50 m styl grzbietowy, III miejsce - 50 m styl klasyczny w IV Mistrzostwach Starachowic w Pływaniu
Opiekun: Pani Agnieszka Makoska i Pan Andrzej Dziuba

Kacper Kubiczek kl. VI, Jakub Tkaczuk kl. V - II miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców; chłopcy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego
Opiekun drużyny Pan Andrzej Dziuba

Justyna Serwicka, Julia Walkowska kl. V - IV miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt
Opiekun drużyny Pani Agnieszka Makoska

Kacper Kubiczek kl. VI - I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców
Jakub Tkaczuk kl. V - III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców
Kacper Kubiczek kl. VI, Jakub Tkaczuk kl. V, Wojtek Bujak kl. V, Piotr Dąda kl. V
- I miejsce drużynowo w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców
Opiekun drużyny Pan Andrzej Dziuba

Julia Walkowska kl. V - I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt
Justyna Serwicka kl. V - II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt
Opiekun drużyny Pani Agnieszka Makoska

Julia Walkowska kl. V - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o "Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO"
Justyna Serwicka kl. V - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o "Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO"
Izabela Majewska kl. VI - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o "Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO"
Opiekun: Pani Agnieszka Makoska

Jakub Tkaczuk kl. V - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o "Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO"
Michał Bidziński kl. IV - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o "Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO"
Jakub Przygoda kl. VI - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o "Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO"
Opiekun: Pan Andrzej Dziuba

Marysia Jarzyna kl. 0 - IV miejsce 25 m styl grzbietowy oraz puchar dla najmłodszej uczestniczki w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Aleksandra Bado kl. I - I miejsce 25 m styl dowolny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Wiktor Serwicki kl. II - II miejsce 25 m styl grzbietowy w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Józef Napiórkowski kl. II - IV miejsce 25 m styl dowolny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Dominika Kubik kl. III - IV miejsce 50 m styl dowolny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Gabrysia Bado kl. IV - III miejsce 50 m styl dowolny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Natalia Jarzyna kl. IV - I miejsce 50 m styl grzbietowy w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Wiktoria Nowak kl. IV - III miejsce 50 m styl grzbietowy w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Michał Karkoszka kl. IV - III miejsce 50 m styl dowolny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Michał Bidziński kl. IV - IV miejsce 50 m styl dowolny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Krzysztof Płusa kl. V - I miejsce 50 m styl grzbietowy w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Anna Karkoszka kl. V - I miejsce 50 m styl dowolny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Anna Radecka kl. V - I miejsce 50 m styl klasyczny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Jakub Tkaczuk kl. V - II miejsce 50 m styl klasyczny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Justyna Serwicka kl. V - IV miejsce 50 m styl klasyczny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Iza Majewska kl. VI - II miejsce 50 m styl grzbietowy w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Julia Amroży kl. VI - III miejsce 50 m styl grzbietowy w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Anna Karkoszka, Gabrysia Bado, Natalia Jarzyna, Anna Radecka - I miejsce sztafeta dziewcząt w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Michał Karkoszka, Jakub Tkaczuk, Michał Bidziński, Krzysztof Płusa - III miejsce sztafeta chłopców w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Opiekun: Pani Agnieszka Makoska

Anna Radecka kl. V - III miejsce na dystansie 200 m stylem zmiennym w Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego Ostrowiec Św., w kategorii Kobiet - Młodzik
Anna Radecka kl. V - III miejsce na dystansie 200 m stylem dowolnym w Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego Ostrowiec Św., w kategorii Kobiet - Młodzik
Anna Radecka kl. V - II miejsce na dystansie 400 m stylem dowolnym w Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego Ostrowiec Św., w kategorii Kobiet - Młodzik

Anna Radecka kl. V - I miejsce na dystansie 200 m stylem zmiennym w Świętokrzyskiej Lidze Pływackiej Duża Liga 3/2012 Busko Zdrój, w kategorii Kobiet - 11 - 12 lat
Anna Radecka kl. V - I miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym w Świętokrzyskiej Lidze Pływackiej Duża Liga 3/2012 Busko Zdrój, w kategorii Kobiet - 11 - 12 lat

Anna Radecka kl. V - I miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym w Świętokrzyskiej Lidze Pływackiej Duża Liga 2/2012 Jędrzejów, w kategorii Kobiet - 11 - 12 lat
Anna Radecka kl. V - I miejsce na dystansie 400 m stylem dowolnym w Świętokrzyskiej Lidze Pływackiej Duża Liga 2/2012 Jędrzejów, w kategorii Kobiet - 11 - 12 lat

Anna Radecka kl. V - II miejsce na dystansie 200 m stylem zmiennym w Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12, 13 lat Zawody Okręgowe Ostrowiec Św., w kategorii Kobiet - Młodzik 12 lat
Anna Radecka kl. V - II miejsce na dystansie 100 m stylem dowolnym w Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12, 13 lat Zawody Okręgowe Ostrowiec Św., w kategorii Kobiet - Młodzik 12 lat
Anna Radecka kl. V - II miejsce na dystansie 400 m stylemdowolnym w Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12, 13 lat Zawody Okręgowe Ostrowiec Św., w kategorii Kobiet - Młodzik 12 lat

Anna Radecka kl. V - I miejsce na dystansie 100 m stylem zmiennym w Świętokrzyskiej Lidze Pływackiej Duża Liga 1/2012 Ostrowiec Św., w kategorii Kobiet - 11 - 12 lat
Anna Radecka kl. V - I miejsce na dystansie 100 m stylem klasycznym w Świętokrzyskiej Lidze Pływackiej Duża Liga 1/2012 Ostrowiec Św., w kategorii Kobiet - 11 - 12 lat

Powrót