SUKCESY UCZNIÓW - SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STO - 2012/2013 -------------> SG


Konkursy przedmiotowe

Zuzanna Jóźwik kl. VI - laureatka X Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego
Jan Wawszczak kl. VI - finalista X Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego
Uczniów przygotowały Panie Bożena Jaskros, Ewa Nowak, Magdalena Sokołowska

Piotr Dąda kl. VI - laureat X Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego
Jan Wawszczak kl. VI - finalista X Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego
Julia Walkowska, Jan Wawszczak, Piotr Dąda kl. VI - zakwalifikowali się do II etapu
X Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego
Uczniów przygotowały Panie Beata Nowak, Anna Kamińska

Sukcesy międzynarodowe

Wiktor Serwicki kl. III - wyróżnienie w XXII edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, kategoria Maluch kl. III
Ucznia przygotowała Pani Dorota Glina

Piotr Małecki kl. IV - wynik bardzo dobry w XXII edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, kategoria Maluch kl. III - IV
Ucznia przygotowała Pani Teresa Szklarczyk

Piotr Dąda kl. VI - wyróżnienie w XXII edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, kategoria Beniamin kl. V - VI
Jan Wawszczak kl. VI - wyróżnienie w XXII edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, kategoria Beniamin kl. V - VI
Uczniów przygotowała Pani Beata Nowak

Sukcesy ogólnopolskie

Piotr Sołtyk kl. I - finalista Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Z poprawną polszczyzną na co dzień". Ucznia przygotowała Pani Jolanta Marzec
Wiktor Serwicki kl. III - finalista Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Z poprawną polszczyzną na co dzień". Ucznia przygotowała Pani Dorota Glina

Jakub Nowakowski kl. II - IV miejsce w XXII Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Młodzicy
Szymon Łebek kl. IV - II miejsce w XXII Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Kadeci
Jan Wawszczak kl. VI - II miejsce w XXII Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Juniorzy
Jakub Nowakowski, Paweł Chaja kl. II, Szymon Łebek, Wiktoria Grosicka kl. IV,
Jan Wawszczak, Piotr Dąda kl. VI - III miejsce drużynowo w XXII Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy.
Uczniów przygotowały Panie Dorota Glina, Anna Kamińska

Sukcesy wojewódzkie

Julia Walkowska, Justyna Serwicka kl. VI - I miejsce w II edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze", uczennice wykonały prezentację multimedialną w programie Prezi ph. "Kodeks bezpiecznego internauty"
Jan Wawszczak, Piotr Dąda kl. VI - wyróżnienie w II edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze", uczniowie wykonali prezentację multimedialną w programie Prezi ph. "Kodeks bezpiecznego internauty"
Uczniów przygotowała Pani Beata Nowak

Alicja Różalska kl. III - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym ph. "Serfuję. Szanuję. Prawa i obowiązki użytkowników Internetu", w kategorii kl. I - III praca plastyczna
Justyna Serwicka kl. VI - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym ph. "Serfuję. Szanuję. Prawa i obowiązki użytkowników Internetu", w kategorii kl. IV - VI komiks w programie Paint
Uczennice pracowały pod kierunkiem Pani Beaty Nowak

Sukcesy powiatowe

KLASA I SPOŁECZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ STO zdobyła tytuł "Najsympatyczniejsze Pierwszaki"
w powiecie starachowickim w konkursie zorganizowanym przez ECHO DNIA

Sukcesy międzyszkolne

Jakub Stępniewski kl. VI - wyróżnienie w XVIII Kokursie Recytatorskim Poezji Religijnej, prezentował wiersz Anny Rudawcowej pt. "Ucieczka z Egiptu" oraz utwór Piotra Otczyka pt. "Świątnica"
Ucznia przygotowała Pani Magdalena Sokołowska

Justyna Serwicka kl. VI - laureatka VIII Starachowickiego Konkursu Twórczości Literackiej ph. "Rodzino, stań się tym, czym jesteś" w kategorii proza
Uczennicę przygotowała Pani Bożena Jaskros

Mikołaj Dyka kl. II - II miejsce w XVI Konkursie Piosenki Lubianej, Słuchanej, Śpiewanej, ale... Polskiej! Ucznia przygotował Pan Marcin Kusiak

Marysia Kostecka kl. I - I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej
Oliwier Kornecki kl. II - II miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej
Julia Wyskiel, Krzysztof Surowiec, Wiktor Borowski - wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej

Michalina Ćwik, Kalina Kozłowska, Jakub Hrynkiewicz, Piotr Walendziak, Natan Świercz, Oskar Kruk kl. "0" - uczniowie nagrodzeni w Miejskim Konkursie Plastycznym pt. "Nasze Starachowice - place, zakątki, ulice"
Uczniowie pracowali pod kierunkiem Pani Renaty Kubik

Maciej Pawelec kl. IV - II miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych "Champion of English", kategoria kl. IV
Stanisław Sokołowski kl. IV - III miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych "Champion of English", kategoria kl. IV
Piotr Dąda kl. VI - I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych "Champion of English", kategoria kl. VI
Jan Wawszczak kl. VI - III miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych "Champion of English", kategoria kl. VI
Uczniów przygotowała Pani Katarzyna Sasak

Wiktor Serwicki kl. III - III miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla klas II i III szkół podstawowych, kategoria kl. III
Ucznia przygotowała Pani Dorota Glina

Piotr Małecki kl. IV - I miejsce i tytuł MISTRZA MATEMATYKI STARACHOWIC w IV Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym, kategoria: kl. IV
Wiktoria Nowak kl. V - II miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie o tytuł Mistrza Matematyki Starachowic, kategoria: kl. V
Piotr Dąda kl. VI - III miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie o tytuł Mistrza Matematyki Starachowic, kategoria: kl. VI

Piotr Małecki, Wiktoria Grosicka, Wiktoria Nowak, Jakub Różyc, Piotr Dąda, Jan Wawszczak - II miejsce drużynowo w IV Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym
Uczniów przygotowały Panie Teresa Szklarczyk, Beata Nowak

Justyna Serwicka kl. VI - wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Moja szkoła, moje miasto", kategoria: proza SP IV - VI
Uczennicę przygotowała Pani Bożena Jaskros

Katarzyna Cheda kl. I - I miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno - Literackim na kartkę okolicznościową z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla dzieci
Uczennicę przygotowała Pani Jolanta Marzec

Sukcesy szkolne

Piotr Sołtyk kl. I - I miejsce w IV Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Ucznia przygotowała
Pani Jolanta Marzec

Oliwier Kornecki kl. II - I miejsce w IV Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Ucznia przygotowała
Pani Joanna Gryz
Wiktor Serwicki
kl. III - I miejsce w IV Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Ucznia przygotowała
Pani Dorota Glina

Szymon Łebek kl. IV - I miejsce w IV Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Ucznia przygotowała
Pani Teresa Rybka

Jakub Różyc kl. V - I miejsce w IV Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Ucznia przygotowała
Pani Teresa Rybka

Zuzanna Jóźwik kl. VI - I miejsce w IV Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Uczennicę przygotowała
Pani Bożena Jaskros

Marysia Jarzyna kl. I - I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym na "Najpiękniejszą kartkę świąteczną z życzeniami w j. angielskim"
M. Kostecka kl. I - II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym na "Najpiękniejszą kartkę świąteczną z życzeniami w j. angielskim"
A. Stępniak kl. I - III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym na "Najpiękniejszą kartkę świąteczną z życzeniami w j. angielskim"
O. Szwed, K. Cheda, J. Ochała kl. I oraz W. Borowski kl. III - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym na "Najpiękniejszą kartkę świąteczną z życzeniami w j. angielskim"

Oskar Kruk - laureat Szkolnego Konkursu "O tytuł mistrza języka angielskiego" w klasie 0
Julia Wyskiel, Dawid Bartkiewicz, Maria Jarzyna, Magdalena Kiepas - laureaci Szkolnego Konkursu "O tytuł mistrza języka angielskiego" w klasie I
Aleksandra Bado, Jakub Nowakowski - laureaci Szkolnego Konkursu "O tytuł mistrza języka angielskiego" w klasie II
Ola Stanecka, Wiktor Serwicki - laureaci Szkolnego Konkursu "O tytuł mistrza języka angielskiego" w klasie III

Józio Napiórkowski - I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Najpiękniejszy kręgosłup"
Antoni Ronduda - II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Najpiękniejszy kręgosłup"
Michalina Ćwik, Piotr Sołtyk, Magdalena Kiepas, Maja Peryt, Kamil Kubik - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Najpiękniejszy kręgosłup"

Maria Czaja - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Czar jesieni"
Michalina Ćwik - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Czar jesieni"
Kuba Hrynkiewicz - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Czar jesieni"
Kalina Kozłowska - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Czar jesieni"
Oskar Kryk - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Czar jesieni"
Czarek Różalski - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Czar jesieni"
Natan Świercz - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Czar jesieni"
Piotr Walendziak - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Czar jesieni"
Dominika Wziątek - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Czar jesieni"

Jakub Różyc kl. V - I miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym za cykl zdjęć "Leśna niespodzianka"
D. Bartkiewicz kl. I - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Fotograficznym za zdjęcie "Panorama Starachowic"
Dominika Kubik kl. IV - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Fotograficznym za zdjęcie "Uwięziony
w sieci"
J. Jary kl. IV - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Fotograficznym za zdjęcie "Budujemy nowy dom"
Michał Skorzyński kl. IV - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Fotograficznym za zdjęcie "W drodze"

Sukcesy sportowe

Justyna Serwicka kl. VI - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO
Wiktoria Grosicka kl. IV - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO
Wiktoria Nowak kl. V - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO
Opiekun Pani Agnieszka Makoska

Jakub Tkaczuk kl. VI - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO
Jan Janiec kl. IV - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO
Jakub Różyc kl. V - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO
Opiekun Pan Andrzej Dziuba

Julia Walkowska, Wiktoria Nowak, Justyna Serwicka - II miejsce drużynowo
w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt
Opiekun drużyny Pani Agnieszka Makoska

Jakub Tkaczuk, Krzysztof Płusa, Wojtek Bujak kl. VI - II miejsce drużynowo
w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców
Opiekun drużyny Pan Andrzej Dziuba

Julia Walkowska kl. VI - I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt
Wiktoria Nowak kl. V - III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt
Justyna Serwicka kl. VI - IV miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt
Julia Walkowska, Wiktoria Nowak, Justyna Serwicka - I miejsce drużynowo
w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt
Opiekun drużyny Pani Agnieszka Makoska

Anna Radecka kl. VI - III miejsce na dystansie 200 m stylem dowolnym w Zimowych Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego w Pływaniu Ostrowiec Św., w kategorii Kobiet - Młodzik

Anna Radecka kl. VI - I miejsce na dystansie 800 m stylem dowolnym w Sprawdzianie Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej Busko - Zdrój, w kategorii Kobiet - Open
Anna Karkoszka kl. VI - III miejsce na dystansie 200 m stylem zmiennym w Sprawdzianie Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej Busko - Zdrój, w kategorii Kobiet - Open
Anna Radecka kl. VI - I miejsce na dystansie 800 m stylem dowolnym w Sprawdzianie Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej Busko - Zdrój, w kategorii Kobiet - 12 lat
Anna Karkoszka kl. VI - I miejsce na dystansie 200 m stylem zmiennym w Sprawdzianie Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej Busko - Zdrój, w kategorii Kobiet - 12 lat
Anna Karkoszka kl. VI - III miejsce na dystansie 800 m stylem dowolnym w Sprawdzianie Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej Busko - Zdrój, w kategorii Kobiet - 12 lat

Anna Radecka kl. VI - I miejsce na dystansie 200 m stylem grzbietowym w Świętokrzyskiej Lidze Pływackiej Duża Liga 5/2012 Ostrowiec Św., w kategorii Kobiet - 11 - 12 lat
Anna Karkoszka kl. VI - III miejsce na dystansie 200 m stylem grzbietowym w Świętokrzyskiej Lidze Pływackiej Duża Liga 5/2012 Ostrowiec Św., w kategorii Kobiet - 11 - 12 lat
Anna Radecka kl. VI - I miejsce w klasyfikacji indywidualnej Dużej Ligi Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej XI edycji 2012 Ostrowiec Św., w kategorii Kobiet - 11 - 12 lat
Anna Karkoszka kl. VI - II miejsce w klasyfikacji indywidualnej Dużej Ligi Świętokrzyskiej Ligi Pływackiej XI edycji 2012 Ostrowiec Św., w kategorii Kobiet - 11 - 12 lat
Anna Karkoszka kl. VI - II miejsce na dystansie 200 m stylem dowolnym w Świętokrzyskiej Lidze Pływackiej Duża Liga 5/2012 Ostrowiec Św., w kategorii Kobiet - 11 - 12 lat

Marysia Jarzyna kl. I - I miejsce 25 m styl grzbietowy w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Ola Bado kl. II - III miejsce 25 m styl dowolny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Dominika Kubik kl. IV - III miejsce 50 m styl dowolny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Gabrysia Bado kl. V - III miejsce 50 m styl dowolny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Natalia Jarzyna kl. V - III miejsce 50 m styl grzbietowy w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Anna Karkoszka kl. VI - I miejsce 50 m styl dowolny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Anna Radecka kl. VI - I miejsce 50 m styl klasyczny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Krzysztof Płusa kl. VI - I miejsce 50 m styl grzbietowy w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Jakub Tkaczuk kl. VI - II miejsce 50 m styl klasyczny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach

Anna Karkoszka, Gabrysia Bado, Natalia Jarzyna, Anna Radecka - I miejsce 4 x 50 m sztafeta dziewcząt w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Jakub Różyc, Jakub Tkaczuk, Michał Bidziński, Krzysztof Płusa - III miejsce 4 x 50 m sztafeta chłopców w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Opiekuni: Pani Agnieszka Makoska, Pan Andrzej Dziuba

Powrót