SUKCESY UCZNIÓW - SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STO - 2013/2014 -------------> SG


Konkursy przedmiotowe

Szymon Łebek kl. V - laureat XI Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego
Ucznia przygotowały Panie Teresa Rybka, Jadwiga Płusa

Wiktoria Nowak kl. VI - zakwalifikowała się do II etapu XI Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego
Uczennicę przygotowały Panie Teresa Szklarczyk, Anna Kamińska

Jakub Gos kl. VI - zakwalifikował się do II etapu I Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Ucznia przygotowała Pani Urszula Serwicka - Mierzwa

Sukcesy międzynarodowe

Aleksandra Wójcicka kl. II - wyróżnienie w XXIII edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, kategoria ŻACZEK kl. II
Ucznia przygotowała Pani Jolanta Marzec

Wiktor Serwicki kl. IV - wynik bardzo dobry w XXIII edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, kategoria Maluch kl. III - IV
Ucznia przygotowała Pani Teresa Szklarczyk

Sukcesy ogólnopolskie

Grzegorz Woźniak kl. VI - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Cooltura porozumienia" pod hasłem SZACUNEK - RESPECT - SZACUN, uczeń wykonał komiks pt. "Obudź w sobie bestię"
Uczeń pracował pod kierunkiem Pani Anny Babickiej

Piotr Sołtyk kl. II - IV miejsce w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Młodzicy
Maria Kostecka kl. II - V miejsce w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Młodzicy
Wiktor Serwicki kl. IV - II miejsce w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Kadeci
Aleksandra Stanecka kl. IV - III miejsce w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Kadeci
Natalia Józefczak kl. VI - III miejsce w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Juniorzy
Maria Kostecka, Piotr Sołtyk kl. II, Aleksandra Stanecka, Wiktor Serwicki kl. IV,
Natalia Józefczak, Karolina Popławska kl. VI - I miejsce drużynowo w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy.
Uczniów przygotowała Pani Anna Kamińska

Wiktor Serwicki kl. IV - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES.PLUS HISTORIA
Ucznia przygotowała Pani Jadwiga Płusa

Wiktoria Grosicka kl. V - wyróżnienie w XIV Ogólnopolskim Konkursie TOMIK LITERACKI MŁODYCH AUTORÓW, Uczennica pracowała pod kierunkiem Pani Teresy Rybki

Anna Walendziak kl. V - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym o tematyce ekologicznej pt. "Drugie życie rzeczy" (edycja pierwsza "Butelka")
Uczennica pracowała pod kierunkiem Pani Magdaleny Sokołowskiej

Sukcesy wojewódzkie

Michał Skorzyński kl. V - II miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Informatycznym "Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2013 "
Uczeń pracował pod kierunkiem Pani Beaty Nowak

Maria Ochała, Wiktoria Grosicka, Szymon Łebek kl. V - II miejsce w Konkursie Wiedzy
o Muzyce Polskiej - Mieczysław Karłowicz
Uczniów przygotował Pan Marcin Kusiak

Sukcesy powiatowe

 

Sukcesy międzyszkolne

Maria Kostecka kl. II - laureatka IX Starachowickiego Konkursu Twórczości Literackiej ph. "Rodzino stań się tym, czym jesteś"
Uczennicę przygotowała Pani Jolanta Marzec

Oliwia Szwed kl. II - III miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej
Kamil Kubik kl. III - III miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej

Jakub Różyc kl. VI - IV miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym o tytuł Mistrza Ortografii
Natalia Jarzyna, Jakub Różyc kl. VI - II miejsce drużynowo w XI Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym o tytuł Mistrza Ortografii
Uczniów przygotowała Pani Teresa Rybka

Stanisław Sokołowski kl. V - I miejsce i tytuł MISTRZA MATEMATYKI STARACHOWIC w V Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym, kategoria: kl. V
Szymon Łebek kl. V - laureat V Międzyszkolnego Konkursu o tytuł Mistrza Matematyki Starachowic, kategoria: kl. V
Wiktor Serwicki, Józio Napiórkowski, Stanisław Sokołowski, Szymon Łebek, Natalia Józefczak, Jakub Gos - I miejsce drużynowo oraz szkoła otrzymała puchar i tytuł SZKOŁA MISTRZÓW MATEMATYKI STARACHOWIC 2014 w V Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym
Uczniów przygotowała Pani Teresa Szklarczyk

Wiktor Serwicki kl. IV - I miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych "Champion of English", kategoria kl. IV
Maciej Pawelec kl. V - I miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych "Champion of English", kategoria kl. V
Michał Skorzyński kl. V - III miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych "Champion of English", kategoria kl. V
Uczniów przygotowała Pani Katarzyna Sasak

Klasa "0" - wyróżnienie w XXVII Konkursie na Inscenizację Literatury Dziecięcej BAJKOWA CHATKA KUBUSIA PUCHATKA za przedstawienie pt. "Legendy Starego Krakowa"
Uczniów przygotowała Pani Renata Kubik

Gabriela Biesiada, Julia Różyc, Urszula Serwicka, Katarzyna Zawiła kl. "0" - I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Szkoła moich marzeń"
Uczniowie pracowali pod kierunkiem Pani Renaty Kubik

Aleksandra Stanecka kl. IV - III miejsce w X Miejskim Konkursie Poetycko - Plastycznym "Jan Paweł II - Papież Dialogu" (kategoria: poezja)
Uczennica pracowała pod kierunkiem Pani Magdaleny Sokołowskiej

Sukcesy szkolne

Olek Gelbert, Kuba Hrynkiewicz - laureaci Szkolnego Konkursu "O tytuł Mistrza Języka Angielskiego" w klasie I
Julia Wyskiel, Marysia Kostecka, Ola Wójcicka, Piotr Sołtyk - laureaci Szkolnego Konkursu "O tytuł Mistrza Języka Angielskiego" w klasie II
Kuba Nowakowski, Ola Bado, Iga Lucińska - laureaci Szkolnego Konkursu "O tytuł Mistrza Języka Angielskiego" w klasie III

Madzia Bąba - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wakacyjne wspomnienia"
Gabrysia Biesiada - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wakacyjne wspomnienia"
Maciek Jesionek - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wakacyjne wspomnienia"
Jacek Jóźwik - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wakacyjne wspomnienia"
Antosia Kłapcia - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wakacyjne wspomnienia"
Bartosz Kozłowski - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wakacyjne wspomnienia"
Antoś Łącki - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wakacyjne wspomnienia"
Maciej Papaj - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wakacyjne wspomnienia"
Julia Różyc - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wakacyjne wspomnienia"
Marcel Peryt - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wakacyjne wspomnienia"
Ula Serwicka - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wakacyjne wspomnienia"
Natan Świercz - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wakacyjne wspomnienia"
Oliwia Szwed - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wakacyjne wspomnienia"
Marysia Kostecka - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wakacyjne wspomnienia"
Marysia Jarzyna - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wakacyjne wspomnienia"
Madzia Kiepas - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wakacyjne wspomnienia"
Kacper Radecki - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wakacyjne wspomnienia"
Kasia Cheda - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wakacyjne wspomnienia"
Lenka Przemyska - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wakacyjne wspomnienia"
Julia Wyskiel - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wakacyjne wspomnienia"
Jaś Ochała - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wakacyjne wspomnienia"
Dawid Bartkiewicz - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Wakacyjne wspomnienia"

Oliwia Zegan kl. III - I miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Dary jesieni"
Jakub Różyc kl. VI - I miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Dary jesieni"
Maciej Jesionek kl. 0 - II miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Dary jesieni"
Piotr Sołtyk kl. II - III miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Dary jesieni"
Jacek Jóźwik, Maciej Papaj, Julia Różyc, Kuba Szmalec, Marysia Jarzyna, Kasia Cheda, Lena Przemyska, Dawid Bartkiewicz, Antosia Stępniak, Nadia Wierucka, Kamil Kubik, Paweł Chaja, Mikołaj Dyka, Franciszek Czekaj, Julia Wziątek, Dominika Kubik, Marysia Ochała, Ania Walendziak - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Fotograficznym "Dary jesieni"

Wiktor Serwicki kl. IV - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. IV w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2014 "
Stanisław Sokołowski kl. V - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. V w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2014 "
Wiktoria Nowak kl. VI - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. VI w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2014 "
Uczniów przygotowała Pani Teresa Szklarczyk

Maciej Wierucki kl. "0" - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. "0" w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2014 "
Ucznia przygotowała Pani Renata Kubik

Maria Czaja kl. I - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. I w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2014 "
Dominika Wziątek kl. I - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. I w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2014 "
Uczniów przygotowała Pani Dorota Glina

Aleksandra Wójcicka kl. II - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. II w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2014 "
Uczennicę przygotowała Pani Jolanta Marzec

Kamil Kubik kl. III - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. III w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2014 "
Ucznia przygotowała Pani Joanna Gryz

Wiktor Serwicki - I miejsce i tytuł OMNIBUS 2014 w kl. IV- VI
Paweł Chaja - I miejsce i tytuł OMNIBUS 2014 w kl. I - III

Jakub Hrynkiewicz kl. I - I miejsce w V Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Ucznia przygotowała
Pani Dorota Glina

Katarzyna Cheda kl. II - I miejsce w V Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Uczennicę przygotowała
Pani Jolanta Marzec
Oliwier Kornecki
kl. III - I miejsce w V Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Ucznia przygotowała
Pani Joanna Gryz

Wiktor Serwicki kl. IV - I miejsce w V Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Ucznia przygotowała
Pani Teresa Rybka

Szymon Łebek kl. V - I miejsce w V Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Ucznia przygotowała
Pani Teresa Rybka

Natalia Jarzyna kl. VI - I miejsce w V Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Uczennicę przygotowała
Pani Teresa Rybka

Sukcesy sportowe

Wiktoria Grosicka kl. V - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI
Dominika Kubik kl. V - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI
Wiktoria Nowak kl. VI - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI
Ola Bado kl. III - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. III - IV
Ola Stanecka kl. IV - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. III - IV
Ola Białoń kl. III - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. III - IV
Opiekun Pani Agnieszka Makoska

Jakub Różyc kl. VI - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI
Michał Bidziński kl. VI - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI
Szymon Łebek kl. V - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI
Kuba Wziątek kl. IV - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. III - IV
Paweł Chaja kl. III - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. III - IV
Mikołaj Dyka kl. III - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. III - IV
Opiekun Pan Andrzej Dziuba

Wiktoria Grosicka, Wiktoria Nowak, Dominika Kubik - II miejsce drużynowo
w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt
Opiekun drużyny Pani Agnieszka Makoska

Wiktoria Grosicka kl. V - I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt
Wiktoria Grosicka, Wiktoria Nowak, Dominika Kubik - I miejsce drużynowo
w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt
Opiekun drużyny Pani Agnieszka Makoska

Dominika Wziątek kl. I - I miejsce w Szkolnym Turnieju Szachowym kl. I - III
Julia Wziątek kl. III - II miejsce w Szkolnym Turnieju Szachowym kl. I - III
Marysia Jarzyna kl. II - III miejsce w Szkolnym Turnieju Szachowym kl. I - III

Aleksandra Bado kl. III - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt z okazji Dnia Kobiet, kategoria kl. III - IV
Iga Lucińska kl. III - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt z okazji Dnia Kobiet, kategoria kl. III - IV
Ala Różalska kl. IV - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt z okazji Dnia Kobiet, kategoria kl. III - IV
Jakub Wziątek kl. IV - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców z okazji Dnia Kobiet, kategoria kl. III - IV
Paweł Chaja kl. III - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców z okazji Dnia Kobiet, kategoria kl. III - IV
Wiktoria Grosicka kl. IV - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt z okazji Dnia Kobiet, kategoria kl. V - VI
Wiktoria Nowak kl. VI - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt z okazji Dnia Kobiet, kategoria kl. V - VI
Dominika Kubik kl. V - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt z okazji Dnia Kobiet, kategoria kl. V - VI
Jakub Różyc kl. VI - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców z okazji Dnia Kobiet, kategoria kl. V - VI
Jakub Jary kl. V - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców z okazji Dnia Kobiet, kategoria kl. V - VI
Piotr Małecki kl. V - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców z okazji Dnia Kobiet, kategoria kl. V - VI
Zawodnicy trenowali pod kierunkiem Pani Agnieszki Makoskiej i Pana Andrzeja Dziuby

Wiktoria Grosicka, Wiktoria Nowak, Dominika Kubik - IV miejsce drużynowo
w półfinale wojewódzkim Świętokrzyskich Igrzysk Tenisa Stołowego Dziewcząt
Opiekun drużyny Pani Agnieszka Makoska

Maria Jarzyna kl. II - II miejsce na dystansie 25 m stylem grzbietowym w XX Ogólnopolskich Zawodach Szkół Społecznych w Pływaniu Ciechanów 2014
Maria Jarzyna kl. II - III miejsce na dystansie 25 m stylem dowolnym w XX Ogólnopolskich Zawodach Szkół Społecznych w Pływaniu Ciechanów 2014
Natalia Jarzyna kl. VI - V miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym w XX Ogólnopolskich Zawodach Szkół Społecznych w Pływaniu Ciechanów 2014
Natalia Jarzyna kl. VI - VIII miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym w XX Ogólnopolskich Zawodach Szkół Społecznych w Pływaniu Ciechanów 2014
Opiekun Pani Agnieszka Makoska

Wiktoria Grosicka, Wiktoria Nowak, Dominika Kubik - I miejsce drużynowo
w I Mistrzostwach Starachowic Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Prezesa ZDZ w Kielcach
Opiekun drużyny Pani Agnieszka Makoska

Marysia Jarzyna kl. II - I miejsce 25 m styl dowolny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Natalia Jarzyna kl.VI - I miejsce 50 m styl klasyczny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Gabrysia Bado kl. VI - II miejsce 50 m styl dowolny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Wiktoria Nowak kl. VI - III miejsce 50 m styl grzbietowy w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Jakub Różyc kl. VI - III miejsce 50 m styl dowolny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach

Dominika Kubik, Gabrysia Bado, Natalia Jarzyna, Natalia Józefczak - II miejsce 4 x 50 m sztafeta dziewcząt w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Jakub Różyc, Dominik Jarosz, Michał Bidziński, Jakub Gos - IV miejsce 4 x 50 m sztafeta chłopców w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Opiekuni: Pani Agnieszka Makoska, Pan Andrzej Dziuba

Powrót