SUKCESY UCZNIÓW - SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STO - 2014/2015 -------------> SG


Konkursy przedmiotowe

Szymon Łebek, Piotr Małecki kl. VI - finaliści XII Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego
Piotr Małecki, Szymon Łebek, Stanisław Sokołowski kl. VI - zakwalifikowali się do II etapu XII Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego
Uczniów przygotowały Panie Teresa Szklarczyk, Anna Kamińska

Michał Skorzyński, Szymon Łebek, Maciej Pawelec kl. VI - laureaci II Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Wiktor Serwicki kl. V - finalista II Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Wiktor Serwicki, Maciej Pawelec, Michał Skorzyński, Szymon Łebek kl. VI - zakwalifikowali się do II etapu II Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Uczniów przygotowała Pani Katarzyna Sasak

Stanisław Sokołowski kl. VI - finalista XII Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego
Anna Walendziak, Stanisław Sokołowski, Wiktoria Grosicka kl. VI - zakwalifikowali się do II etapu XII Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego
Uczniów przygotowały Panie Teresa Rybka, Patrycja Miernik, Magdalena Sokołowska


Sukcesy międzynarodowe

Aleksandra Wójcicka kl. III - wyróżnienie w XXIV edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, kategoria MALUCH kl. III - IV
Uczennicę przygotowała Pani Jolanta Marzec

Wiktor Serwicki kl. V - wyróżnienie w XXIV edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, kategoria BENIAMIN kl. V - VI
Piotr Małecki kl. VI - wynik bardzo dobry w XXIV edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, kategoria BENIAMIN kl. V - VI
Stanisław Sokołowski kl. VI - wyróżnienie w XXIV edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, kategoria BENIAMIN kl. V - VI
Szymon Łebek kl. VI - wyróżnienie w XXIV edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, kategoria BENIAMIN kl. V - VI
Uczniów przygotowała Pani Teresa Szklarczyk

Sukcesy ogólnopolskie

Jakub Hrynkiewicz kl. II - V miejsce w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Młodzicy
Dominika Wziątek kl. II - V miejsce w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Młodzicy
Paweł Chaja kl. IV - II miejsce w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Kadeci
Szymon Łebek kl. VI - I miejsce w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Juniorzy
Piotr Małecki kl. VI - V miejsce w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Juniorzy
Dominik Chaja, Jakub Hrynkiewicz kl. II, Franciszek Czekaj, Paweł Chaja kl. IV,
Szymon Łebek, Piotr Małecki kl. VI - III miejsce drużynowo w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy.
Uczniów przygotowała Pani Anna Kamińska

Sukcesy wojewódzkie

 

Sukcesy powiatowe

Zespół Wokalny kl. III - II miejsce w Powiatowym Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej "Kocham moją ojczyznę"
Uczniów przygotował Pan Dariusz Dygas

Sukcesy międzyszkolne

Julia Różyc, Katarzyna Zawiła, Jan Wierzbicki kl. I - laureaci X Starachowickiego Konkursu Twórczości Literackiej ph. "Rodzino stań się tym, czym jesteś"
Uczniów przygotowała Pani Joanna Gryz

Magdalena Kiepas kl. III - I miejsce w XVIII Festiwalu Piosenki Lubianej, Słuchanej, Śpiewanej, ale ... Polskiej!

Wiktor Serwicki kl. V - I miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych "Champion of English", kategoria kl. V
Maciej Pawelec kl. VI - III miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych "Champion of English", kategoria kl. VI
Michał Skorzyński kl. VI - IV miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych "Champion of English", kategoria kl. VI
Uczniów przygotowała Pani Katarzyna Sasak

Wiktoria Grosicka kl. VI - I miejsce i tytuł MISTRZA ORTOGRAFII w XII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym o tytuł Mistrza Ortografii
Wiktoria Grosicka, Stanisław Sokołowski kl. VI - II miejsce drużynowo w XII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym o tytuł Mistrza Ortografii
Uczniów przygotowała Pani Teresa Rybka

Dominika Kubik kl. VI - II miejsce w Miejskim Konkursie Krasomówczym, kategoria: kl. VI i I gimnazjum Uczennicę przygotowała Pani Teresa Rybka

Wiktor Serwicki kl. V - I miejsce i tytuł MISTRZA MATEMATYKI STARACHOWIC w VI Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym, kategoria: kl. V
Piotr Małecki kl. VI - I miejsce i tytuł MISTRZA MATEMATYKI STARACHOWIC w VI Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym, kategoria: kl. VI
Szymon Łebek kl. VI, Józef Napiórkowski kl. V, Oliwier Kornecki kl. IV - laureaci VI Międzyszkolnego Konkursu o tytuł Mistrza Matematyki Starachowic
Wiktor Serwicki, Józio Napiórkowski, Piotr Małecki, Szymon Łebek, Oliwier Kornecki, Kamil Kubik - I miejsce drużynowo oraz szkoła otrzymała puchar i tytuł SZKOŁA MISTRZÓW MATEMATYKI STARACHOWIC 2015 w VI Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym
Uczniów przygotowały Panie Teresa Szklarczyk i Jolanta Dudkowska

Dominika Kubik kl. VI - II miejsce w Miejskim Konkursie Piosenki "Star - Ach"
Uczennicę przygotował Pan Dariusz Dygas

 

Sukcesy szkolne

Jacek Jóźwik, Maciej Papaj kl. I - I miejsce w Rajdowym Konkursie Fotograficznym "Dary jesieni" , kategoria: kl. 0 - III
Barbara Cheda kl. 0, Magdalena Kiepas kl. III - II miejsce w Rajdowym Konkursie Fotograficznym "Dary jesieni", kategoria kl. 0 - III
Jakub Szmalec, Katarzyna Zawiła kl. I - III miejsce w Rajdowym Konkursie Fotograficznym "Dary jesieni", kategoria kl. 0 - III
Franciszek Grosicki, Maja Kal, Karolina Korczyńska, Kacper Nowak, Zofia Wojteczek, Jan Wójcicki, Maciej Jesionek, Antonina Kłapcia, Julia Różyc, Natan Świercz, Maciej Wierucki, Jan Wierzbicki, Mateusz Dąbrowski, Nadia Kal, Katarzyna Cheda, Jan Ochała, Antonina Stępniak, Aleksandra Wójcicka, Julia Wyskiel - wyróżnienie w Rajdowym Konkursie Fotograficznym "Dary jesieni", kategoria kl. 0 - III
Dominika Kubik kl. VI - I miejsce w Rajdowym Konkursie Fotograficznym "Dary jesieni", kategoria kl. IV - VI
Kamil Kubik kl. IV, Stanisław Sokołowski kl. V I - II miejsce w Rajdowym Konkursie Fotograficznym "Dary jesieni", kategoria kl. IV - VI
Wiktoria Grosicka, Maria Ochała kl. V I - III miejsce w Rajdowym Konkursie Fotograficznym "Dary jesieni", kategoria kl. IV - VI

Dominik Borowski, Barbara Cheda, Franciszek Grosicki, Igor Jasztal, Maja Kal, Karolina Korczyńska, Bartosz kozłowski, Kacper Nowak, Zofia Wojteczek, Piotr Wyskiel, Maciej Papaj, Jacek Jóźwik, Katarzyna Zawiła, Jakub Szmalec, Jan wierzbicki, Julia Różyc, Maciej Wierucki, Michalina kornecka, Natan Świercz, Antoni Łącki, Maria Kostecka, Katarzyna Cheda, Magdalena Kiepas, Oliwia Szwed, Aleksandra Wójcicka, Julia Wyskiel, Maria Jarzyna, Lena Przemyska, Jan Ochała, Maria Czaja, Mateusz Dabrowski, Jakub Chrynkiewicz, Nadia Kal, Kalina Kozłowska, Dominika Wziątek - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Polska jesień"

Oliwier Kornecki kl. IV - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. IV w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2015"
Ucznia przygotowała Pani Jolanta Dudkowska

Wiktor Serwicki kl. V - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. V w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2015"
Stanisław Sokołowski, Jan Janiec kl. VI - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. VI
w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2015"
Uczniów przygotowała Pani Teresa Szklarczyk

Urszula Serwicka kl. I - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. I w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2015"
Uczennicę przygotowała Pani Joanna Gryz

Jakub Hrynkiewicz kl. II - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. II w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2015"
Ucznia przygotowała Pani Dorota Glina

Aleksandra Wójcicka kl. III - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. III w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2015"
Uczennicę przygotowała Pani Jolanta Marzec

Dominik Chaja - I miejsce i tytuł OMNIBUS 2015 w kl. I - III

Jan Zacharski - I miejsce i tytuł OMNIBUS 2015 w kl. IV- VI

Sukcesy sportowe

Jakub Hrynkiewicz kl. II - I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Ziemnego w Radomiu
Jakub Hrynkiewicz kl. II - I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Ziemnego w Gliwicach

Wiktoria Grosicka kl. VI - II miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Tenisa Stołowego Dziewcząt
Iga Lucińska kl. IV - III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Tenisa Stołowego Dziewcząt
Aleksandra Stanecka kl. V - IV miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Tenisa Stołowego Dziewcząt
Dominika Kubik kl. VI - V miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Tenisa Stołowego Dziewcząt
I miejsce drużynowo w Międzyszkolnych Zawodach Tenisa Stołowego Dziewcząt
Opiekun Pani Agnieszka Makoska

Jakub Wziątek kl. V, Jakub Jary, Piotr Małecki, Szymon Łebek kl. VI - III miejsce drużynowo w Międzyszkolnych Zawodach Tenisa Stołowego Chłopców
Opiekun Pan Andrzej Dziuba

Iga Lucińska kl. IV - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. III - IV
Julia Wziątek kl. IV - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. III - IV
Nadia Wierucka kl. IV - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. III - IV
Wiktoria Grosicka kl. VI - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI
Dominika Kubik kl. VI - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI
Alicja Różalska kl. V - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI
Opiekun Pani Agnieszka Makoska

Paweł Chaja kl. IV - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - IV
Mikołaj Dyka kl. IV - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - IV
Jakub Hrynkiewicz kl. II - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - IV
Jakub Jary kl. VI - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI
Szymon Łebek kl. VI - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI
Piotr Małecki kl. VI - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI
Opiekun Pan Andrzej Dziuba

Marysia Czaja kl. II, Lena Przemyska, Magda Kiepas kl. III - I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej, kategoria kl. II - III
Katarzyna Cheda kl. III - II miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej, kategoria kl. II - III
Nadia Kal kl. II - III miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej, kategoria kl. II - III
Karolina Książek kl. V - I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej, kategoria kl. IV - V
Oliwia Zegan kl. IV, Józef Napiórkowski kl. V - II miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej, kategoria kl. IV - V
Ola Białoń kl. IV, Alicja Różalska kl. V - III miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej, kategoria kl. IV - V
Opiekun Pani Agnieszka Makoska

Dominika Kubik, Wiktoria Grosicka - II miejsce drużynowo w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt
Opiekun drużyny Pani Agnieszka Makoska

Wiktoria Grosicka, Dominika Kubik - IV miejsce drużynowo w w Półfinałach Wojewódzkich Igrzysk Tenisa Stołowego Dziewcząt Janik 2015
Opiekun drużyny Pani Agnieszka Makoska

Cezary Różalski kl. II - II miejsce 25 m styl dowolny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Maria Jarzyna kl. III - II miejsce 50 m styl grzbietowy w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Maria Jarzyna kl. III - III miejsce 50 m styl dowolny w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Dominika Kubik, Aleksandra Bado, Maria Jarzyna, Alicja Różalska - III miejsce 4 x 50 m styl dowolny sztafeta dziewcząt w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych
w Starachowicach. Trener: Pani Agnieszka Makoska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót