SUKCESY UCZNIÓW - SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STO - 2015/2016 -------------> SG


Konkursy przedmiotowe

Wiktor Serwicki kl. VI - laureat III Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego.
Ucznia przygotowała Pani Katarzyna Sasak


Sukcesy międzynarodowe

Julia Wyskiel kl. IV - finalistka III Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA, kategoria kl. IV. Uczennicę przygotowała Pani Beata Nowak.

Julia Różyc kl. II - wyróżnienie w XXV Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, kategoria ŻACZEK kl. II. Uczennicę przygotowała Pani Joanna Gryz.

Wiktor Serwicki kl. VI - wyróżnienie w XXV Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, kategoria BENIAMIN kl. V - VI. Ucznia przygotowała Pani Teresa Szklarczyk.

Sukcesy ogólnopolskie

Julia Różyc kl. II - I miejsce w XXV Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Młodzicy,
Urszula Serwicka kl. II - III miejsce w XXV Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Młodzicy,
Maciej Jesionek kl. II - IV miejsce w XXV Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Młodzicy,
Maria Kostecka kl. IV - I miejsce w XXV Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Kadeci,
Piotr Sołtyk kl. IV - II miejsce w XXV Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Kadeci,
Aleksandra Wójcicka kl. IV - IV miejsce w XXV Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Kadeci,
Wiktor Serwicki kl. VI - II miejsce w XXV Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Juniorzy,
Julia Różyc, Urszula Serwicka, Maria Kostecka, Piotr Sołtyk, Wiktor Serwicki, Iga Lucińska - I miejsce drużynowo w XXV Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy,
Maciej Wierucki, Julia Wyskiel, Iga Lucińska, Kamil Kubik, Julia Wziątek
- finaliści XXV Ogólnopolskiego Konkursu Łamigłowy.
Uczniów przygotowała Pani: Anna Kamińska
.

Sukcesy wojewódzkie

 

Sukcesy powiatowe

 

Sukcesy międzyszkolne/miejskie

Aleksandra Stanecka kl. VI - II miejsce w Miejskim Konkursie Historycznym "Ideały żołnierzy niezłomnych". Uczennicę przygotowała Pani Patrycja Miernik.

Igor Jasztal kl. I - I miejsce w Międzyszkolnej Gali Talentów uczniów klas I-III szkół podstawowych, kategoria: recytacja.
Małgosia Zaborska kl. I - wyróżnienie w Międzyszkolnej Gali Talentów uczniów klas I-III szkół podstawowych, kategoria: plastyka.
Dominika Wziątek kl. III - wyróżnienie w Międzyszkolnej Gali Talentów uczniów klas I-III szkół podstawowych, kategoria: taniec.

Wiktor Serwicki kl. VI - II miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym o tytuł Mistrza Ortografii.
Alicja Różalska kl. VI - III miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym o tytuł Mistrza Ortografii.
Wiktor Serwicki, Alicja Różalska kl. VI - I miejsce drużynowo w XIII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym o tytuł Mistrza Ortografii.
Uczniów przygotowała Pani Magdalena Zatorska.

Marysia Biesiada, Antoś Skorzyński, Adaś Świostek, Aleksander Pater, Ela Bujnowska, Aleksander Kostecki, Kaja Dziuba kl. 0 - laureaci Miejskiego Konkursu Plastycznego dla przedszkolaków pt. "Książeczki z mojej półeczki".
Uczniów przygotowała Pani Renata Kubik.

Wiktor Serwicki kl. VI - I miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych "Champion of English", kategoria kl. VI
Julia Wyskiel kl. IV - II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych "Champion of English", kategoria kl. IV
Piotr Sołtyk kl. IV - III miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych "Champion of English", kategoria kl. IV
Uczniów przygotowała Pani Katarzyna Sasak

Julia Wyskiel, Aleksandra Wójcicka kl. IV - II miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym, kategoria: kl. IV
Kamil Kubik kl. V - II miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym, kategoria: kl. V
Józio Napiórkowski kl. VI - I miejsce i tytuł MISTRZA MATEMATYKI STARACHOWIC w VII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym, kategoria: kl. VI
Wiktor Serwicki kl. VI - II miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym, kategoria: kl. VI
Wiktor Serwicki, Józio Napiórkowski, Kamil Kubik, Natalia Gos, Julia Wyskiel, Aleksandra Wójcicka - I miejsce drużynowo oraz szkoła otrzymała puchar i tytuł SZKOŁAY MISTRZÓW MATEMATYKI STARACHOWIC 2016 w VII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym
Uczniów przygotowały Panie: Teresa Szklarczyk, Jolanta Dudkowska i Beata Nowak.k

Ela Bujnowska kl. 0 - nagroda Złotego Motyla w X Miejskim Turnieju Jednego Wiersza o Laur Majowego Motyla,
Aleksander Kostecki kl. 0 - nagroda Kolorowego Motyla w X Miejskim Turnieju Jednego Wiersza o Laur Majowego Motyla,
Uczniów przygotowała Pani Renata Kubik.

 

Sukcesy szkolne

Michał Urbański, Franciszek Grosicki kl. I - I miejsce w VII Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii". Uczniów przygotowała Pani Marzena Mączyńska.
Julia Różyc kl. II - I miejsce w VII Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Uczennicę przygotowała
Pani Joanna Gryz
.
Dominik Chaja
kl. III - I miejsce w VII Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Ucznia przygotowała
Pani Dorota Glina
.
Piotr Sołtyk kl. IV - I miejsce w VII Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Ucznia przygotowała
Pani Teresa Rybka
.
Nadia Wierucka kl. V - I miejsce w VII Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Uczennicę przygotowała
Pani Bożena Jaskros
.
Wiktor Serwicki kl. VI - I miejsce w VII Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Ucznia przygotowała
Pani Magdalena Zatorska
.

Julia Wyskiel kl. IV - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. IV w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2016". Uczennicę przygotowała Pani Beata Nowak.

Kamil Kubik kl. V - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. V w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2016". Ucznia przygotowała Pani Jolanta Dudkowska.

Wiktor Serwicki kl. VI - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. VI w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2016". Ucznia przygotowała Pani Teresa Szklarczyk.

Łukasz Wierucki kl. I - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. I w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2016". Ucznia przygotowała Pani Marzena Mączyńska.

Ula Serwicka kl. II - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. II w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2016". Uczennicę przygotowała Pani Joanna Gryz.

Nadia Kal kl. III - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. III w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2016". Uczennicę przygotowała Pani Dorota Glina.

Dominik Chaja - I miejsce i tytuł OMNIBUS 2016 w kl. I - III.

Wiktor Serwicki - I miejsce i tytuł OMNIBUS 2016 w kl. IV- VI.

 

Sukcesy sportowe

Magdalena Kiepas kl. IV - I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - IV.
Maria Jarzyna kl. IV - II miejsce w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - IV.
Katarzyna Cheda kl. IV - III miejsce w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - IV.
Iga Lucińska kl. V - I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI.
Aleksandra Bado kl. V - II miejsce w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI.
Julia Wziątek kl. V - III miejsce w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI.
Opiekun Pani Agnieszka Makoska.

Jakub Hrynkiewicz kl. III - I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - IV.
Cezary Różalski kl. III - II miejsce w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - IV.
Piotr Sołtyk kl. IV - III miejsce w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - IV.
Paweł Chaja kl. V - I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI.
Jakub Wziątek kl. VI - II miejsce w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI.
Mikołaj Dyka kl. V - III miejsce w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI.
Opiekun Pan Andrzej Dziuba.

Jakub Wziątek kl. VI, Paweł Chaja kl. V, Jakub Hrynkiewicz kl. III - II miejsce drużynowo w Międzyszkolnych Zawodach Tenisa Stołowego Chłopców.
Opiekun Pan Andrzej Dziuba.

Aleksandra Bado, Iga Lucinska, Julia Wziątek kl. V - III miejsce drużynowo w Powiatowych Zawodach Tenisa Stołowego Dziewcząt. Opiekun Pani Agnieszka Makoska.


Maria Jarzyna kl. IV - I miejsce 50 m stylem grzbietowym, I miejsce 50 m stylem dowolnym, III miejsce w sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Daria Wróblewska, Aleksandra Stanecka, Alicja Różalska - III miejsce w sztafecie dziewcząt 4 x 50 m stylem dowolnym w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych
w Starachowicach. Trener: Pani Agnieszka Makoska

Magdalena Kiepas kl. IV - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - IV
Dominika Wziątek kl. III - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - IV
Katarzyna Cheda kl. IV - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - IV
Iga Lucińska kl. V - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI
Julia Wziątek kl. V - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI
Aleksandra Stanecka kl. VI - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI
Opiekun Pani Agnieszka Makoska

Cezary Różalski kl. III - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - IV
Jakub Hrynkiewicz kl. III - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - IV
Piotr Sołtyk kl. IV - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - IV
Jakub Wziątek kl. VI - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI
Mikołaj Dyka kl. V - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI
Opiekun Pan Andrzej Dziuba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót