SUKCESY UCZNIÓW - SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STO - 2016/2017 -------------> SG


Konkursy przedmiotowe

Natalia Gos, Dominika Nowak kl. VI - zakwalifikowały się do II etapu XIV Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego.
Uczennice przygotowały Panie: Bożena Jaskros, Patrycja Miernik, Magdalena Zatorska.

Kamil Kubik kl. VI - finalista I Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.
Julia Wziątek kl. VI - zakwalifikowała się do II etapu I Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.
Uczniów przygotowała Pani Jolanta Dudkowska.

Natalia Gos kl. VI - laureatka I Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego.
Ucznia przygotowała Pani: Anna Kamińska.


Sukcesy międzynarodowe

Wyskiel Piotr kl. II - wyróżnienie w XXVI Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, kategoria ŻACZEK kl. II. Ucznia przygotowała Pani Marzena Mączyńska.

Julia Różyc kl. III - wyróżnienie w XXVI Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, kategoria MALUCH.
Maciej Jesionek kl. III - wyróżnienie w XXVI Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, kategoria MALUCH.
Uczniów przygotowały Panie: Joanna Gryz, Anna Szmigielska-Pożoga.

 

Sukcesy ogólnopolskie

Filip Gorzelak, Hubert Krystyniecki kl. I - laureaci w Ogólnopolskim Konkursie "ORZEŁ MATEMATYCZNY"
Łukasz Wierucki kl. I - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "ORZEŁ MATEMATYCZNY"
Uczniów przygotowała Pani: dyr. Dorota Glina.
Aleksandra Wójcicka kl. V - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "ORZEŁ MATEMATYCZNY"
Uczennicę przygotowała Pani: Beata Nowak.
Kamil Kubik, Oliwier Kornecki kl. VI - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "ORZEŁ MATEMATYCZNY". Uczniów przygotowała Pani: Jolanta Dudkowska.

 

Mikołaj Dyka kl. VI - II miejsce w VI Małopolskim Konkursie Piosenki Angielskiej - Miechów 2016
Ucznia przygotowała Pani: Monika Bujnowska.

 

Julia Różyc kl. III - III miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczo - Literackim w kategorii PRACA PLASTYCZNA. Opiekun artystyczny: p. Magdalena Zatorska.

 

Abigail Venter kl. II - I miejsce w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Młodzicy,
Katarzyna Zawiła kl. III - V miejsce w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Kadeci,
Paweł Chaja kl. VI - I miejsce w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Juniorzy,
Julia Wyskiel kl. V - II miejsce w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Juniorzy,
Aleksandra Wójcicka kl. V - IV miejsce w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Juniorzy,
Abigail Venter, Aleksander Sajdłowski, Katarzyna Zawiła, Antoni Łącki, Aleksandra Wójcicka, Paweł Chaja - III miejsce drużynowo w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy,
Maciej Wierucki, Karolina Korczyńska, Piotr Wyskiel, Urszula Serwicka, Mikołaj Dyka
- finaliści XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Łamigłowy.
Uczniów przygotowały Panie: Anna Kamińska, Beata Nowak.

 

Filip Gorzelak kl. I - nagroda w X Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Antoni Skorzynski kl. I - nagroda w X Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Franciszek Grosicki kl. II - nagroda w X Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Zofia Wojteczek kl. II - nagroda w X Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Piotr Wyskiel kl. II - nagroda w X Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Maria Biesiada kl. I - wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Hubert Krystyniecki kl. I - wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Adam Majecki kl. I - wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Łukasz Wierucki kl. I -wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Jacek Jóźwik kl. III - wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Urszula Serwicka kl. III - wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Katarzyna Zawiła kl. III - wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Uczniów przygotowały Panie: dyr. Dorota Glina, Marzena Mączyńska, Anna Pożoga i Joanna Gryz.

Sukcesy wojewódzkie

Uczniowie kl. VI SSP STO zajęli II miejsce w województwie świętokrzyskim w rankingu szkół podstawowych "Nowy sprawdzian szóstoklasisty z OPERONEM".

Sukcesy powiatowe

Kasia Zawiła kl. III - wyróznienie w IV Powiatowym Przeglądzie Prac Plastycznych Dzieci i Młodzieży "Salon Wiosenny 2017" w kategorii wiekowej 9-12 lat. Opiekun artystyczny: p. Magdalena Zatorska.

 

Sukcesy międzyszkolne/miejskie

Mikołaj Dyka kl. VI - I miejsce w XX Festiwalu Piosenki Lubianej, Słuchanej, Śpiewanej, ale ... Polskiej!
Magdalena Kiepas kl. V - II miejsce w XX Festiwalu Piosenki Lubianej, Słuchanej, Śpiewanej, ale ... Polskiej!
Katarzyna Zawiła kl. III - wyróżnienie w XX Festiwalu Piosenki Lubianej, Słuchanej, Śpiewanej, ale ... Polskiej! Uczniów przygotował Pan Dariusz Dygas.

Michalina Ćwik kl. IV - III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym dla klas IV - VI pt. "Pejzaże świętokrzyskie", kategoria kl. IV. Uczennicę przygotowała Pani Magdalena Zatorska.

Julia Różyc kl. III - I miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej
Jacek Jóźwik kl. III - II miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej
Katarzyna Zawiła kl. III - III miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej
Bartosz Kozłowski kl. II - wyróżnienie w XIII Międzyszkolnym Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej

Julia Wyskiel kl. V - III miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych "Champion of English", kategoria kl. V. Uczennicę przygotowała Pani Katarzyna Sasak

Aleksandra Wójcicka, Julia Wyskiel kl. V - laureatki VIII Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego o tytuł "Mistrza Matematyki Starachowic", kategoria: kl. V
Uczennice przygotowała Pani Beata Nowak.
Kamil Kubik kl. VI - laureat VIII Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego o tytuł "Mistrza Matematyki Starachowic", kategoria: kl. VI
Ucznia przygotowała Pani Jolanta Dudkowska.

Dominika Wziątek, Oliwia Wróblewska, Julia Wyskiel, Aleksandra Wójcicka, Kamil Kubik, Oliwier Kornecki - I miejsce drużynowo oraz szkoła otrzymała puchar i tytuł SZKOŁY MISTRZÓW MATEMATYKI STARACHOWIC 2017 w VIII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym
Uczniów przygotowały Panie: Jolanta Dudkowska i Beata Nowak.k

Laura Anyst kl. 0 - nagroda Kolorowego Motyla w XI Turnieju Recytatorskim Jednego Wiersza o Laur Majowego Motyla
Aleksander Pożoga kl. 0 - nagroda Srebrnego Motyla w XI Turnieju Recytatorskim Jednego Wiersza o Laur Majowego Motyla
Uczniów przygotowała Pani Renata Kubik.

 

Sukcesy szkolne

Katarzyna Zawiła kl. III - I miejsce w Rajdowym Konkursie Fotograficznym "Barwy jesieni"
Andrzej Jaworski kl. 0 - II miejsce w Rajdowym Konkursie Fotograficznym "Barwy jesieni"
Tomasz Jaworski kl. I - II miejsce w Rajdowym Konkursie Fotograficznym "Barwy jesieni"
Aleksander Kostecki kl. 0 - III miejsce w Rajdowym Konkursie Fotograficznym "Barwy jesieni"
Zofia Wojteczek kl. II - III miejsce w Rajdowym Konkursie Fotograficznym "Barwy jesieni"
Elżbieta Bujnowska, Julia Dąbrowska, Sara Zawiła, Filip Gorzelak, Łukasz Wierucki, Abigail Venter, Jan Wójcicki, Julia Różyc - wyróżnienie w Rajdowym Konkursie Fotograficznym "Barwy jesieni"

Antonina Stępniak kl. V - I miejsce w Rajdowym Konkursie Fotograficznym "Barwy jesieni"
Dominika Nowak kl. VI - II miejsce w Rajdowym Konkursie Fotograficznym "Barwy jesieni"
Mikołaj Dyka kl. VI - II miejsce w Rajdowym Konkursie Fotograficznym "Barwy jesieni"
Maria Kostecka kl. V - III miejsce w Rajdowym Konkursie Fotograficznym "Barwy jesieni"
Kamil Kubik kl. VI - III miejsce w Rajdowym Konkursie Fotograficznym "Barwy jesieni"
Michalina Ćwik, Maria Jarzyna, Magdalena Kiepas, Lena Nowak, Oliwia Szwed, Aleksandra Wójcicka, Julia Wyskiel, Iga Lucińska - wyróżnienie w Rajdowym Konkursie Fotograficznym "Barwy jesieni"

Mikołaj Dyka kl. VI - GRAND PRIX w Szkolnym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej
KLASA II - I miejsce w Szkolnym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej
KLASA 0, KLASA I, KLASA III, KLASA IV - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej
Julia Różyc i Antonina Kłapcia, Gabriela Biesiada i Katarzyna Zawiła - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej, kategoria duety
Katarzyna Zawiła kl. III - I miejsce w Szkolnym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej, kategoria soliści
Mikołaj Dyka kl. VI - I miejsce w Szkolnym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej, kategoria soliści
Ela Bujnowska kl. II - II miejsce w Szkolnym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej, kategoria soliści
Aleksandra Białoń kl. VI - II miejsce w Szkolnym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej, kategoria soliści
Aleksander Pożoga kl. 0 - II miejsce w Szkolnym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej, kategoria soliści
Hubert Krystyniecki kl. I - III miejsce w Szkolnym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej, kategoria soliści
Oliwia Wróblewska kl. IV - III miejsce w Szkolnym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej, kategoria soliści
Laura Anyst kl. 0 - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej, kategoria soliści
Franciszek Grosicki kl. II - wyróżnienie w Szkolnym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej, kategoria soliści

Łukasz Wierucki kl. I - I miejsce w VIII Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii". Ucznia przygotowała Pani Dorota Glina.
Franciszek Grosicki kl. II - I miejsce w VIII Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Ucznia przygotowała
Pani Marzena Mączyńska
.
Julia Różyc, Maciej Wierucki
kl. III - I miejsce w VIII Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii". Uczniów przygotowała Pani Joanna Gryz.
Oliwia Wróblewska, Dominik Chaja kl. IV - I miejsce w VIII Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii". Uczniów przygotowała Pani Monika Bujnowska.
Piotr Sołtyk kl. V - I miejsce w VIII Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Ucznia przygotowała
Pani Teresa Rybka
.
Dominika Nowak kl. VI - I miejsce w VIII Szkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
Uczennicę przygotowała
Pani Bożena Jaskros
.

 

Dominika Wziątek kl. IV - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. IV w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2017". Uczennicę przygotowała Pani Beata Nowak.

Aleksandra Wójcicka kl. V - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. V w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2017". Uczennicę przygotowała Pani Beata Nowak.

Kamil Kubik kl. VI - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. VI w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2017". Ucznia przygotowała Pani Jolanta Dudkowska.

Kaja Dziuba kl. I - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. I w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2017". Uczennicę przygotowała Pani Dorota Glina.

Jan Wójcicki kl. II - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. II w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2017". Ucznia przygotowała Pani Marzena Mączyńska.

Jacek Jóźwik kl. III - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. III w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2017". Ucznia przygotowały Panie Joanna Gryz, Anna Szmigielska-Pożoga.

Jacek Jóźwik - I miejsce i tytuł OMNIBUS 2017 w kl. I - III.

Oliwier Kornecki - I miejsce i tytuł OMNIBUS 2017 w kl. IV- VI.

 

 

 

 

Sukcesy sportowe

Dominika Wziątek kl. IV - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - IV
Kalina Kozłowska kl. IV - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - IV
Gabriela Biesiada kl. III - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - IV
Aleksandra Bado kl. VI - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI
Iga Lucińska kl. VI - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI
Julia Wziątek kl. VI - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. V - VI
Opiekun Pani Agnieszka Makoska.

Jan Wierzbicki kl. III - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - III
Maciej Wierucki kl. III - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - III
Maciej Jesionek kl. III - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - III
Paweł Chaja kl. VI - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. IV - VI
Cezary Różalski kl. IV - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. IV - VI
Mikołaj Dyka kl. VI - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. IV - VI
Opiekun Pan Andrzej Dziuba.

Maria Jarzyna kl. V - II miejsce 50 m stylem grzbietowym, III miejsce 50 m stylem dowolnym w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych w Starachowicach
Opiekun Pani Agnieszka Makoska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót