SUKCESY UCZNIÓW - SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA STO - 2017/2018 -------------> SG


Konkursy przedmiotowe

Dominika Nowak - LAUREATKA I Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego. Uczennicę przygotowała Pani: Bożena Jaskros.

Kamil Kubik - zakwalifikował się do II etapu II Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki. Ucznia przygotowała Pani: Jolanta Dudkowska.


Sukcesy międzynarodowe

Hubert Krystyniecki kl. II - wyróżnienie w XXVII Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, kategoria ŻACZEK kl. II. Ucznia przygotowała Pani Dorota Glina.

Piotr Wyskiel kl. III - wyróżnienie w XXVII Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, kategoria MALUCH. Ucznia przygotowała Pani: Marzena Mączyńska.

Aleksandra Wójcicka kl. VI - wyróżnienie w XXVII Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, kategoria BENIAMIN. Uczennicę przygotowała Pani: Beata Nowak.

Kamil Kubik kl. VII - wyróżnienie w XXVII Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny, kategoria KADET. Ucznia przygotowała Pani: Jolanta Dudkowska.

 

Sukcesy ogólnopolskie

Mikołaj Dyka kl. VII - stypendium z funduszu stypendialnego "STO-wskie Talenty" Zarządu Głównego Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Edwarda Wieczorka za wybitne osiągnięcia w nauce
i rozwijanie zainteresowań

Oliwia Wróblewska kl. V - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Z baśniowego kufra". Uczennica pracowała pod kierunkiem Pani: Magdaleny Zatorskiej.

Kamil Kubik kl. VII - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "ORZEŁ MATEMATYCZNY". Ucznia przygotowała Pani: Jolanta Dudkowska.

Aleksandra Wójcicka kl. VI - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "ORZEŁ MATEMATYCZNY". Uczennicę przygotowała Pani: Beata Nowak.

Katarzyna Zawiła, Julia Różyc, Gabriela Biesiada, Julia Wyskiel - wyróżnienie
w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Języka Polskiego PIONIER 2017. Uczennice przygotowała Pani Teresa Rybka.

Aleksandra Wójcicka kl. VI - bardzo dobry wynik w XXIII Ogólnopolskim Konkursie "Alfik matematyczny", X miejsce w województwie. Uczennicę przygotowała Pani Beata Nowak.

Kamil Kubik kl. VII - dobry wynik w XXIII Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Matematyczny",
V miejsce w województwie. Ucznia przygotowała Pani Jolanta Dudkowska.

Hubert Krystyniecki kl. II - II miejsce w XXVII Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Młodzicy,
Katarzyna Zawiła kl. IV - I miejsce w XXVII Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Kadeci,
Aleksandra Wójcicka kl. VI - III miejsce w XXVII Ogólnopolskim Konkursie Łamigłowy, kategoria Juniorzy.
Uczniów przygotowała Pani: Anna Kamińska.

Julia Wyskiel kl. VI - wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie (nie tylko) dla Mistrzów.
Uczennica pracowała pod kierunkiem Pani: Teresy Rybki.

Sukcesy wojewódzkie

 

Sukcesy powiatowe

Kamil Kubik kl. VII - MISTRZ MATEMATYKI w I Powiatowym Konkursie o tytuł "Mistrza Matematyki", kategoria: kl. VII. Ucznia przygotowała Pani Jolanta Dudkowska.
Aleksandra Wójcicka kl. VI - laureatka I Powiatowego Konkursu o tytuł "Mistrza Matematyki", kategoria: kl. VI. Uczennicę przygotowała Pani Beata Nowak.
Urszula Serwicka kl. IV, Oliwia Wróblewska kl. V - finalistki I Powiatowego Konkursu o tytuł "Mistrza Matematyki", kategoria: kl. IV, kl. V. Uczennice przygotowała Pani Beata Nowak.

 

Sukcesy międzyszkolne/miejskie

Kornelia Surdy kl. 0 - II miejsce w XXI Festiwalu Piosenki Lubianej, Słuchanej, Śpiewanej, ale ... Polskiej!
Katarzyna Zawiła kl. IV - II miejsce w XXI Festiwalu Piosenki Lubianej, Słuchanej, Śpiewanej, ale ... Polskiej!
Magdalena Kiepas kl. VI - III miejsce w XXI Festiwalu Piosenki Lubianej, Słuchanej, Śpiewanej, ale ... Polskiej! Uczniów przygotował Pan: Darek Dygas.

Sara Zawiła kl. I - I miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej.
Uczennica pracowała pod kierunkiem Pani: Joanny Gryz.
Antoni Skorzyński kl. II - wyróżnienie w XIV Międzyszkolnym Konkursie Poetyckiej Twórczości Dziecięcej. Uczeń pracował pod kierunkiem Pani: Anny Szmigielskiej-Pożogi.

Julia Różyc, Katarzyna Zawiła - wyróżnienie w XII Starachowickim Konkursie Twórczości Literackiej pod hasłem "Rodzino, stań się tym, czym jesteś".
Uczennice pracowały pod kierunkiem Pani: Teresy Rybki.

Julia Wyskiel - laureatka Międzyszkolnego Konkursu "Z polszczyzną za pan brat". Uczennica pracowała pod kierunkiem Pani Teresy Rybki.

Julia Różyc, Gabrysia Biesiada - wyróżnienie w Konkursie Plastycznym pt.: "Bieg po zdrowie"
Uczennice pracowały pod kierunkiem Pani: Magdaleny Zatorskiej.

 

Sukcesy szkolne

Mistrzowie Języka Angielskiego: I klasa: Aleksander Kostecki; II klasa: I m. Antoni Skorzyński, II m. Maria Biesiada, III m. Łukasz Wierucki, Adam Majecki; III klasa: I m. Abigail Venter, II m. Piotr Wyskiel, III m. Jakub Piwnik, Karim Blal

Mistrzowie ortografii: I klasa: Aleksander Kostecki; II klasa: Antoni Skorzyński; III klasa: Jakub Piwnik; klasa IV: Maciej Wierucki; klasa V: Dominik Chaja; klasa VI: Aleksandra Wójcicka; klasa VII: Dominika Nowak

Mistrzowie TANGRAMU: klasa "0": Julia Dąbrowska, Urszula Kos, Kornelia Surdy; I klasa: Sara Zawiła, Laura Anyst; II klasa: Hubert Krystyniecki, Adam Majecki; III klasa: Kinga Nowak, Małgorzata Zatorska, Jan Wójcicki, Piotr Wyskiel

Mistrzowie SUDOKU: IV klasa: Katarzyna Zawiła, Ignacy Oczkowski; V klasa: Dominika Wziątek; VI klasa: Julia Wyskiel; klasa VII: Julia Wziątek

Szkolny Konkurs Matematyczno-Literacki z okazji Święta Matematyki: I m. Kornelia Surdy, II m. Hubert Krystyniecki, II m. Oliwia Wróblewska, III m. Katarzyna Zawiła, III m. Robert Ryder, wyróżnienia: Aleksander Pożoga, Aleksandra Kwilosz, Andrzej Jaworski, Adam Majecki, Urszula Kos, Sara Zawiła, Nicola Ryder, Julia Różyc

Katarzyna Zawiła kl. IV - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. IV w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2018". Uczennicę przygotowała Pani Beata Nowak.

Dominika Wziątek kl. V - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. V w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2018". Uczennicę przygotowała Pani Beata Nowak.

Julia Wyskiel kl. VI - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. VI w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2018". Uczennicę przygotowała Pani Beata Nowak.

Julia Wziątek kl. VII - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. VII w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2018". Uczennicę przygotowała Pani Jolanta Dudkowska.

Franciszek Łącki kl. I - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. I w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2018". Ucznia przygotowała Pani Joanna Gryz.

Filip Gorzelak kl. II - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. II w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2018". Ucznia przygotowała Pani Dorota Glina.

Maria Biesiada kl. II - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. II w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2018". Uczennicę przygotowała Pani Dorota Glina.

Dominik Borowski kl. III - I miejsce i tytuł Mistrza Rachunków w kl. III w Szkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunków 2018". Ucznia przygotowała Pani Marzena Mączyńska.

Dominik Borowski kl. III, Katarzyna Zawiła, Gabriela Biesiada kl. IV, Dominika Wziątek, Nicola Ryder, Kalina Kozłowska, Oliwia Wróblewska kl. V, Maria Biesiada kl. II- I miejsce drużynowo w Szkolnym Konkursie na Zamek z Piasku, zorganizowanym na Zielonej Szkole w Jantarze.

Filip Gorzelak - I miejsce i tytuł OMNIBUS 2018 w kl. I - III.

Urszula Serwicka - I miejsce i tytuł OMNIBUS 2018 w kl. IV- VI.

klasa IV - I miejsce w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym "Morze - nasze morze" Zielona Szkoła 2018

klasa V - II miejsce w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym "Morze - nasze morze" Zielona Szkoła 2018

klasa VI - III miejsce w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym "Morze - nasze morze" Zielona Szkoła 2018

klasa VII - II miejsce w Szkolnym Konkursie Przyrodniczym "Morze - nasze morze" Zielona Szkoła 2018

Sukcesy sportowe

Magdalena Kiepas, Maria Jarzyna kl. VI, Dominika Wziątek kl. V - III miejsce
w Międzyszkolnych Zawodach Tenisa Stołowego Dziewcząt. Opiekun Pani Agnieszka Makoska.

Iga Lucińska, Julia Wziątek, Aleksandra Bado, Dominika Kubik - II miejsce
w Międzyszkolnych Zawodach Tenisa Stołowego Dziewcząt. Opiekun Pani Agnieszka Makoska.

Cezary Różalski kl. V, Jaś Wierzbicki kl. IV, Kacper Radecki kl. VI - II miejsce drużynowo w Międzyszkolnych Zawodach Tenisa Stołowego Chłopców. Uczniów do zawodów przygotował Pan Andrzej Dziuba.

Paweł Chaja kl. VII, Szymon Tuz kl IIIg, Jakub Wiątek kl. IIg - II miejsce drużynowo w Międzyszkolnych Zawodach Tenisa Stołowego Chłopców, Paweł Chaja - III miejsce indywidualnie. Chłopców do zawodów przygotował Pan Andrzej Dziuba.

Kinga Nowak kl. III - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I- III
Zofia Wojteczek kl. III - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - III
Karolina Korczyńska kl. III - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - III
Magdalena Kiepas kl. VI - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. IV - VI
Maria Kostecka kl. VI - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. IV - VI
Maria Jarzyna kl. VI - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. IV - VI
Iga Lucińska kl. VII - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO i Społecznego Gimnazjum STO, kategoria kl. VII - II g
Natalia Gos kl. VII - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO i Społecznego Gimnazjum STO, kategoria kl. VII - II g, III g
Opiekun Pani Agnieszka Makoska

Jan Wójcicki kl. III - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - III
Łukasz Wierucki kl. II - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - III
Dominik Borowski kl. III - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. I - III
Cezary Różalski kl. V - I miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. IV - VI
Jan Wierzbicki kl. IV - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. IV - VI
Kacper Radecki kl. VI - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO, kategoria kl. IV - VI
Paweł Chaja kl. VII - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Społecznej Szkoły Podstawowej STO i Społecznego Gimnazjum STO, kategoria kl. VII - II g, III g
Opiekun Pan Andrzej Dziuba

Karolina Korczyńska - I miejsce, Kinga Nowak - II miejsce, Zofia Wojteczek - III miejsce
w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora SSP STO, kategoria: kl. I-III,

Dominika Wziątek - I miejsce, Magdalena Kiepas - II miejsce, Gabriela Biesiada - III miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt o Puchar Dyrektora SSP STO, kategoria: kl. IV-VI,

Jan Wójcicki - I miejsce, Łukasz Wierucki - II miejsce, Franciszek Łącki - III miejsce
w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora SSP STO, kategoria: kl. I-III,

Jan Wierzbicki - I miejsce, Kacper Radecki - II miejsce, Maciej Wierucki - III miejsce
w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora SSP STO, kategoria: kl. IV-VI,

Paweł Chaja - II miejsce w Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora SG STO, kategoria: kl. VII-IIg,IIIg.
Uczniów do turnieju przygotowali Pani Agnieszka Makoska i Pan Andrzej Dziuba.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót