ZESPÓŁ SZKÓŁ SPOŁECZNYCH STO W STARACHOWICACH

27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39 













 SZKOŁA Z PASJĄ I TRADYCJĄ 

 

Koła zainteresowań

KOŁA ZAINTERESOWAŃ 2021/2022 - zajęcia dodatkowe

Świetlica : Joanna Gryz, Anna Szumilewicz, Renata Kubik, Izabela Ćwik.

  

mgr Anna Babicka

ŚRODA
13.25 - 14.10 - Zajęcia teatralne kl. IA

 

mgr Paulina Basiak

ŚRODA
13.25 - 14.10 - Zajęcia teatralne kl. I B

CZWARTEK
13.25 - 14.10 - Zajecia plastyczne kl. I B



mgr Joanna Gryz 

WTOREK
12.35 - 13.20 - Zajęcia plastyczne kl. II
13.25 -14.10 - Zajęcia teatralne kl. II

mgr Anna Szumilewicz

PONIEDZIAŁEK
13.20 – 14.10  - Swobodne zabawy konstrukcyjno-ruchowe

WTOREK 
14.00 -15.30 - Kino edukacyjne

CZWARTEK
14.15 -15.30 - Gry i zabawy sportowe

mgr Dominika Wilczyńska

PONIEDZIAŁEK
13.20 - 14.10 -  Zajęcia plastyczne kl. 0 

WTOREK
13.25 - 14.10 - Zajęcia teatralne kl.0 

mgr Karolina Stompór

PONIEDZIAŁEK
13.25 - 14.10 - Zajęcia plastyczne kl. III 


mgr Izabela Lefek

PONIEDZIAŁEK
13.25 - 14.10 - Zajęcia taneczne kl. IA i IB

ŚRODA
13.25 - 14.10 - Zajęcia taneczne kl. 0
14.15 - 15.00 - Zajęcia taneczne k. II i kl. III


mgr Andrzej Dziuba

PONIEDZIAŁEK
13.25 - 14.10 - Piłka nożna kl. IA i IB

ŚRODA
14.15 - 15.00 - Piłka nożna kl. II i kl. III
 

mgr Marzena Mączyńska

CZWARTEK
13.25 - 14.10  - Zajęcia plastyczne kl. IA

 

mgr Dariusz Dygas

PONIEDZIAŁEK
13.15 - 14.00 - Zajęcia instrumentalne kl. IV A
14.00 - 14.45 - Zajęcia wokalne kl. III

WTOREK
14.15 - 15.00 - Zajęcia instrumentalne KL. IB

ŚRODA 
13.25 - 14.10 - Zajęcia instrumentalne kl. II i III
14.15 - 15.00 - Zajęcia instrumentalne Gitarowe kl. IA

CZWARTEK 
13.25 - 14.10 - Zajęcia instrumentalne Gitarowe kl. 0
14.15 - 15.00 - Zajęcia wokalne kl. 0

mgr Ewelina Wróblewska

PONIEDZIAŁEK
13.15 - 14.00 - Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl.IV B

WTOREK
13.15 - 14.00 - Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. IV A i IV B
14.15 - 15.00 - Zajęcia logiczne kl. IV A i IV B

ŚRODA
13.15 - 14.00 - Zajęcia logiczne kl. V i kl. VI

mgr Ewa Kostrzewa

ŚRODA
13.15 - 14.00 - Zabawy matematyczne / Zajęcia matematyczne

CZWARTEK
13.15 - 14.00 - Zajęcia matematyczne kl. V

 

mgr Zuzanna Kędziora 

PONIEDZIAŁEK
14.05 - 14.50 - Zajęcia teatralne kl. V i IV AB

mgr Renata Kubik

WTOREK
12.20 - 16.30 - Zajęcia ruchowe i łamigłówki 

ŚRODA
12.20 - 16.30 - Zajęcia plastyczne

 

Roman Kaput 

WTOREK
12.35 - 13.20  - Zajęcia szachowe kl. 0 
13.25 -14.10 - Zajęcia szachowe kl. IA, II i III

 

mgr inż. Damian Niebudziński

WTOREK
13.25- 14.10  - robotyka kl. IA
14.10 - 15.00  - robotyka
15.00 - 15.40 - robotyka kl. II

ŚRODA 
13.25 - 14.10 - robotyka
14.15 - 15.00 - robotyka kl. 0
15.00 - 15.45 - robotyka 

CZWARTEK
14.15 - 15.00 - robotyka kl. IB
15.00 - 15.40 - robotyka 

PIĄTEK
14.15 - 15.00 - robotyka 
 


KOŁA ZAINTERESOWAŃ 2020/2021

Z powodu pandemii informacje o kołach zainteresowań dostępne są u wychowawcy poszczególnej klas.


KOŁA ZAINTERESOWAŃ 2019/2020

AKROBATYKA p. Agnieszka Makoska

PONIEDZIAŁEK 14.30 – 15.15 KL. II – III

CZWARTEK 14.30 – 15.15 KL. 0 - I

 

 

 

Koło gitarowe p. Dariusz Dygas

 

CZWARTEK 13.40 – 14.25 KL. VI
PIĄTEK 13.40 – 14.25 KL. I - II

 

Zajęcia instrumentalne p. Dariusz Dygas

WTOREK 13.40 – 14.25 KL. II

WTOREK 14.30 – 15.15 KL. I

ŚRODA 13.40 – 14.25 KL. I

 

KOŁO Języka angielskiego p. Katarzyna Sasak
CZWARTEK 14.30 – 15.15 Kl. VIII


KOŁO chemiczne p. Anna Salamon

ŚRODA 14.30 – 15.15 VIII

 

 

KOŁO logiczno-twórcze p. Anna Kamińska

WTOREK 14.30 – 15.15 KL. I – IIa,IIb

WTOREK 13.40 – 14.25 KL. III - IV

WTOREK 7.10 – 7.55 KL. VII – VIII

ŚRODA 14.30 – 15.15 KL. V – VI

 

KOŁO matematyczne

PONIEDZIAŁEK 14.30 – 15.15 KL. VI - VII p. Beata Nowa

PIĄTEK 7.10 – 7.55 KL. VIII p. Sybilla Leska-Chamera

 

KOŁO plastyczne p. Magdalena Zatorska

PONIEDZIAŁEK 13.40 – 14.25 KL. IV - VI

CZWARTEK 14.30 – 15.15 KL. II – III

 

KOŁO polonistyczne p. Teresa Rybka

ŚRODA 7.10 – 7.55 KL. VIII

 

 

KOŁO teatralne p. Magdalena Zatorska

WTOREK 13.40 – 14.25 KL. I
14.30 – 15.15 KL. IV – VII

ŚRODA 14.30 – 15.15 KL. II – III

CZWARTEK 13.40 – 14.25 KL. 0

 

PIŁKA NOŻNA p. Andrzej Dziuba

ŚRODA 13.40 – 14.25 KL. I – III SSP

TENIS STOŁOWY

 

 

Zespół wokalny p. Dariusz Dygas

PONIEDZIAŁEK 13.40 – 14.25 KL. II - III

14.30 – 15.15 KL. VII – VIII

ŚRODA 14.30 – 15.15 KL. I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Szkoła z klasą Logo Erasmus Eduscience

 

Koła zainteresowań

projekt: mgr inż. Damian Niebudziński Stworzone z wykorzystaniem Joomla przy pomocy szablonu z AgeThemes