ZESPÓŁ SZKÓŁ SPOŁECZNYCH STO W STARACHOWICACH

27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39 













 SZKOŁA Z PASJĄ I TRADYCJĄ 

 

Sucesy 2018/2019


Konkursy przedmiotowe

 

  Do II etapu II Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego zakwalifikowały się Natalia Gos, Nadia Wierucka z kl. VIII -. Uczennice przygotowała Pani: Bożena Jaskros.

 

Egzaminy

SUKCESY EGZAMINACYJNE

 

 

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY             
J.Polski - 5 miejsce w województwie
J.Angielski - 5 miejscie w województwie

 Sukcesy ogólnopolskie

 

WYNIKI Olimpiad Przedmiotowych PIONIER 2018 zorganizowanych przez Instytut Rozwoju Oświaty:

JULIA WYSKIEL - wyróżnienie za zajęcie 13 miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Języka Polskiego PIONIER 2018, nauczyciel: p. Teresa Rybka.

ALEKSANDRA WÓJCICKA - wyróżnienie za zajęcie 13 miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Języka Polskiego PIONIER 2018, nauczyciel: p. Teresa Rybka.

ALEKSANDRA WÓJCICKA - wyróżnienie za zajęcie 9 miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Matematyki PIONIER 2018, nauczyciel: p. Sybilla Leska-Chamera.

KAMIL KUBIK - wyróżnienie za zajęcie 11 miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie
z Matematyki PIONIER 2018, nauczyciel: p. Jolanta Dudkowska.

 

 

 

Wyniki XXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Łamigłowy:
Grupa Młodzicy klasy I-II

IV miejsce Aleksander Kostecki Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Starachowicach

 

 

Sukcesy wojewódzkie

 

Sukcesy powiatowe

 

Sukcesy międzyszkolne/miejskie

• W miejskim konkursie "ŚWIĘTA BARBARA, PATRONKA MIASTA" lauretami zostali:

Ula Kos (kl. I A) - nagroda w konkursie literackim dla dzieci pn. "Modlitwa do patronki miasta" w kategorii klas I-IV
Kornelia Surdy (kl. I A) - nagroda w konkursie plastycznym pn. "Święta Barbara, patronka miasta" w kategorii klas I-IV
Sara Zawiła (kl. II) - wyróżnienie w konkursie plastycznym pn. "Święta Barbara, patronka miasta" w kategorii klas I-IV
Katarzyna Zawiła (kl. V) - wyróżnienie w konkursie plastycznym pn. "Święta Barbara, patronka miasta" w kategorii klas V-VIII

 

• Katarzyna Zawiła, uczennica klasy V, otrzymała wyróżnienie w plastyczno - językowym konkursie na kaligram. Opiekunem artystycznym uczennicy była p. Magdalena Zatorska. 

• II nagroda  Kornelii Surdy z klasy Ia w V Festiwalu ,,Star-Ach". Wokalistkę przygotowywał Dariusz Dygas - nauczyciel muzyki.

• III miejsce drużynowo w Międzyszkolnych Zawodach Tenisa Stołowego Chłopców.
Skład drużyny: 
Cezary Różalski kl. VI, Jan Wierzbicki kl. V, Antoni Łącki kl. V. Uczniów do zawodów przygotował p. Andrzej Dziuba nauczyciel wychowania fizycznego.

• Wicemistrzyniami Starachowic w Drużynowych Zawodach Tenisa Stołowego Dziewcząt zostały Gabriela Biesiada kl. 5, Magdalena Kiepas i Maria Kostecka kl. 7. Uczennice przygotowała p. Agnieszka Makoska

 

Sukcesy szkolne

RODZINNY EKOLOGICZNY KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS 0-III pt. "DRUGIE ŻYCIE RZECZY" 
===============================================================

 

Kategoria - Przedmiot użytkowy
I miejsce - Mateusz Tatarek kl. II
I miejsce - Kacper Bugaj kl. Ia
II miejsce - Nadia Styczeń kl. Ia
III miejsce - Maciej Wierzbicki kl. 0
III miejsce - Josh Norman kl. II

Kategoria - Figurka
I miejsce - Weronika Czapka kl. 0
I miejsce - Oliwia Drużdż kl. 0
I miejsce - Dorota Szymczak kl. 0
I miejsce - Franciszek Łącki kl. II
II miejsce - Ula Kos kl. Ia
II miejsce - Lena Szwed kl. 0

Kategoria - Zabawka
I miejsce - Antoni Danielczyk kl. Ib
I miejsce - Dominik Trzos kl. Ia
I miejsce - Kornelia Surdy kl. Ia
II miejsce - Jan Gawor kl. 0
II miejsce - Aleksander Pożoga kl. Ia
III miejsce - Miloś Zubek kl. 0
III miejsce - Sara Zawiła kl. I

Kategoria - Ozdoba
I miejsce - Hanna Gawor kl. Ia
II miejsce - Anna Nowak kl. Ia

===============================================================================================

 

RAJDOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY 2018 - WYNIKI

Kategoria klas "0" - III SSP:

Aleksandra Kwilosz - kl. I a - I miejsce
Laura Anyst - kl. II - I miejsce

Julia Trzeciak - kl. I a - II miejsce
Aleksander Pożoga - kl. I a - II miejsce
Szymon Kubiak - kl. I b - II miejsce

Oliwia Drużdż - kl. "0" - III miejsce
Urszula Kos - kl. I a - III miejsce

Weronika Czapka - kl."0", Kornelia Surdy - kl. I a, Andrzej Jaworski - kl. I a, Tomasz Jaworski - kl. III - wyróżnienia

Kategoria klas IV - VI SSP:
Zofia Wojteczek - kl. IV - I miejsce
Gabriela Biesiada - kl. V - II miejsce
Katarzyna Zawiła - kl. V - III miejsce
Abigail Venter - kl. IV - wyróżnienie

Kategoria klas VII - VIII SSP i III SG:
Mateusz Kwilosz - kl. VII - I miejsce
Piotr Sołtyk - kl. VII - II miejsce
Julia Wyskiel - kl. VII - III miejsce
Oliwia Szwed - kl. VII - wyróżnienie

===============================================================================================

Laureaci SZKOLNEGO  KONKURSU PLASTYCZNEGO "Dary jesieni" 
 

  Kategoria                                                                      Kategoria     
Zwierzęta w lesie                                                           Jesienny las
I miejsce  - Ula Kos                                                   I miejsce - Jaś Gawor
II miejsce - Julia Dobrowolska                               II miejsce  - Aleksandra Kwilosz
                     Filip Mnich                                           III miejsce  - Laura Anyst
III miejsce Julia Sikora                                                                  Tomasz Jaworski
   
           Kategoria                                                    Kategoria                                                                     
     Jesienna postać                                                Nietypowy pomysł
I miejsce - Weronika Czapka                            I miejsce - Mateusz Tatarek
II miejsce - Weronika Papaj                              II miejsce - Aleksander Pożoga
                     Lena Szwed                                                           Kacper Bugaj
                                                                               III miejsce - Igor Kasperki
           Kategoria                                                                         Olaf Dulewicz
Jesienne koszyki
I miejsce - Kornelia Surdy                                         Nagroda specjalna
II miejsce - Hania Gawor                                         Aleksander Kostecki
III miejsce - Dorota Szymczak
                      Andrzej Jaworski
Wyróżnienia otrzymali: F. Łącki, M. Zubek, O. Drużdż, M. Biesiada, D. Tulacha, A. Skorzyński, S. Zawiła, A. Danielczyk, K. Dziuba, F. Gorzelak, A. Majecki, H. Krystyniecki .
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła p. Joanna Gryz.     

===============================================================================================

WYNIKI KONKURSU "OZDOBA BOŻONARODZENIOWA"

I miejsce kategoria:
bombka: Oliwia Drużdż kl. "0", Dorota Szymczak kl. "0", Hanna Gawor kl. Ia
stroik: Szymon Kubiak kl.Ib, Weronika Czapka kl."0", Filip Pożoga kl."0"
ozdoba przestrzenna: Aleksander Pożoga kl. Ia

II miejsce kategoria:
bombka: Tomasz Jaworski kl. III, Igor Kasperski kl. Ia, Adam Majecki kl. III, Julia Dąbrowska kl. Ia,
Ula Kos kl. Ia, Natasza Szymańska kl."0", Sara Zawiła kl. II, Andrzej Jaworski kl. Ia
stroik: Antoni Danielczyk  kl. Ib
ozdoba przestrzenna: Filip Mnich kl. Ib 

III miejsce kategoria:
bombka: Kacper Bugaj kl. Ia, Mateusz Tatarek kl. II, Antoni Skorzyński kl. III, Zane Brunette kl. Ib,
Olaf Dulewicz kl. III, Tobiasz Szymański kl. II, Aleksander Kostecki kl. II, Laura Anyst kl. II, Franciszek Łącki kl. II, Hubert Krystyniecki kl. III, Julia Sikora kl. Ia, Kornelia Surdy kl. Ia
stroik: Milos Zubek kl."0", Kaja Dziuba kl. III, Filip Gorzelak kl. III, Błażej Kwapisz kl."0",
Maria Biesiada kl. III
ozdoba przestrzenna: Nadia Styczeń kl. Ia

==================

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA KL. 0 - III
pt.: "MOJE FERIE ZIMOWE"

OTO WYNIKI KONKURSU:
Kategoria - kompozycja przestrzenna:
I miejsce - Weronika czapka, kl. 0
I miejsce - Hanna Gawor, kl. I A

Kategoria - różnorodność wykorzystanych materiałów:
I miejsce - Jan Gawor, kl. 0
I miejsce - Ula Kos, kl. I A
II miejsce - Oliwia Drużdż, kl. 0
II miejsce - Andrzej Jaworski, kl. I A
II miejsce - Eliasz i Samuel Frankiewicz, kl. I B
II miejsce - Tomasz Jaworski, kl. III
III miejsce - Adam Majecki, kl. III

Kategoria - rysunek:
I miejsce - Dorota Szymczak, kl. 0
I miejsce - Kornelia Surdy, kl. I A
II miejsce - Sara Zawiła, kl. II
III miejsce - Szymon Kubiak, kl. I B
III miejsce - Antoni Skorzyński, kl. III

Kategoria - dziecięcy wdzięk artystyczny:
I miejsce - Laura Anyst, kl. II
I miejsce - Maria Biesiada, kl. III
II miejsce - Filip Pożoga, kl. 0

 

 

 

 inne:

Mistrzem Insta.Ling szkoły podstawowej został Dominik Chaja - uczeń klasy VI, który opanował w stopniu bardzo dobrym 245 słówek.

 

 

 


Szkoła z klasą Logo Erasmus Eduscience

 

Zielona szkoła

projekt: mgr inż. Damian Niebudziński Stworzone z wykorzystaniem Joomla przy pomocy szablonu z AgeThemes