ZESPÓŁ SZKÓŁ SPOŁECZNYCH STO W STARACHOWICACH

27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39 













 SZKOŁA Z PASJĄ I TRADYCJĄ 

 

Sukcesy 2019/2020

Konkursy przedmiotowe

 Julia Wyskiel została LAUREATKĄ III WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z JĘZYKA POLSKIEGO
Do konkursu uczennice przygotowała Pani TERESA RYBKA. 

  

 

Egzaminy

SUKCESY EGZAMINACYJNE

 

 

 

Sukcesy międzynarodowe

 

 

Sukcesy ogólnopolskie

 

Wyróżnienie w Turnieju Recytatorskim „Mówię, więc jestem”  otrzymała Urszula Serwicka z klasy VI. 

Sukcesy wojewódzkie

 

Ula Serwicka z klasy VI i Emilia Gralec z klasy VII zdobyły wyróżnienie w plastyczno - Wojewódzki ekologicznym konkursie ,,Nie palimy byle czym". Dziewczęta przygotowała p. Magdalena Zatorska
 
Sukcesy powiatowe

 

Sukcesy międzyszkolne/miejskie

 II nagrodę uzyskała Ela Bujnowska  w Turnieju Recytatorskim „Mówię, więc jestem”

II miejsce indywidualnie w Mistrzostwach Szkół Podstawowych Dziewcząt w Tenisie Stołowym zdobyła  Gabriela Biesiada .

III miejsce Katarzyna Zawiła 

VI miejsce  Basia Cheda 

Drużynowo dziewczęta zdobyły wicemistrzostwo Starachowic. Zawodniczki przygotowała p. Agnieszka Makoska

• Uczennica klasy VI, Katarzyna Zawiła, otrzymała nagrodę w konkursie plastycznym, o Patronce Starachowic – Świętej Barbarze

 

Jan Wierzbicki, Antoni Łącki i Cyprian Basiak zajęli 3 miejsce drużynowo w Międzyszkolnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych chłopców  w Tenisie Stołowym

 

W III Konkursie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych "Śpiewające Aniołki" "Złotego Aniołka" zdobyła uczennica klasy 0: Nadia Gorzelak, brązowego Aniołka zdobyły : Kornelia Książek i Adrianna Nowak

KONKURS PLASTYCZNY DLA PRZEDSZKOLAKÓW „Zaczarowane domy, zaczarowane ulice, zaczarowane Starachowice”.

Nasze uczennice z klasy „0” otrzymały:

  • Nadia Gorzelak - Nagrodę od ZŁOTEJ KREDKI:

  • Adrianna Nowak SSP STO – Nagrodę od Srebrnej Kredki 

  • Kornelia Książek SSP STO – Nagrodę od Miedzianej Kredki

 

  • Rozalia Kosior SSP STO – Nagrodę od Miedzianej Kredki.

 

 

 

 

 

 

 •I MIEJSCE- w Miejskim Konkursie Międzyszkolnym Monitoring Wód 2019r. zdobyli uczniowie klasy ósmej: Maria Kostecka, Aleksandra Wójcicka, Julia Wyskiel oraz Piotr SołtykUczniów przygotował p. Wojciech Gębura 

 III miejsce Drużynowo w Mistrzostwach Dziewcząt w Tenisie Stołowym zdobyły reprezentantki naszej szkoły:
Maria Kostecka, Julia Wyskiel , Maria Jarzyna oraz Magdalena Kiepas. Trenerką naszej ekipy była Agnieszka Makoska.

Sukcesy szkolne

 Rozstrzygnięcie konkursu „Moja postać z bajki” .W  kategorii forma przestrzenna :

I miejsce : Kacper Bugaj, Antoni Danielczyk
II miejsce: Aleksander Pożoga, Weronika Czapka 
III miejsce: Lena Szwed, Oliwia Drużdż. 

 W kategorii forma płaska:

I miejsce: Dorota Szymczak, Jan Gawor
II miejsce: Aleksander Kosteczki, Ula Ko
III miejsce: Antoni Krzyżowski, Mateusz Tatarek
 

Wyróżnienia: Filip Pożoga, Tobiasz Szamański, Anna Nowak, Elżbieta Bujnowska, Milos Zubek, Dawid Venter, Rozalia Kosior, Piotr Bujnowski, Sara Zawiła

 inne:

Mistrzem Insta.Ling szkoły podstawowej został Dominik Chaja - uczeń klasy VI, który opanował w stopniu bardzo dobrym 245 słówek.

 


Szkoła z klasą Logo Erasmus Eduscience

 

Zielona szkoła

projekt: mgr inż. Damian Niebudziński Stworzone z wykorzystaniem Joomla przy pomocy szablonu z AgeThemes