ZESPÓŁ SZKÓŁ SPOŁECZNYCH STO W STARACHOWICACH

27-200 Starachowice, ul. Iłżecka 39 

 SZKOŁA Z PASJĄ I TRADYCJĄ 

 

START

a

 

 

 POMOC DLA UKRAINY.

Wspieramy akcję STARACHOWICE DLA UKRAINY.
 
Zbieramy:
 
- środki opatrunkowe
- artykuły spożywcze
- artykuły chemiczne i toaletowe
- koce, kołdry, poduszki, pościel, ręczniki.
 
Zbiórka w naszej Szkole od poniedziałku do piątku w godz. 8- 15. 


 Rekrutacja do Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO odbywa się drogą elektroniczną. Prosimy o wypełnienie podania, które należy pobrać ze strony szkoły i odesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podanie do SLO STO

        Rekrutacja do SSP STO  odbywa się drogą elektroniczną. Prosimy o wypełnienie podania, które należy pobrać ze strony szkoły i odesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Podanie do SSP STO 


Dni otwarte w Społecznej Szkole Podstawowej STO w Starachowicach oraz w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym STO w Starachowicach są ODWOŁANE. Przepraszamy i prosimy o kontakt telefoniczny:+48 41 274 - 84 - 11  oraz mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Szanowni Państwo,
Drodzy Uczniowie zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej funkcjonowanie szkoły zostaje czasowo ograniczone do  24 maja 2020 r. Od 12 marca prowadzimy zdalne nauczanie, szczegółowe informacje zamieszczane są na bieżąco w e-dzienniku Librus. Sprawy niewymagające obecności w szkole prosimy załatwiać telefonicznie:  41 274 84 11 mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Sekretariat czynny w godzinach: 7.30 – 15.30.


     W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie uczniów, nauczycieli oraz pracowników niepedagogicznych szkoły zajęcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze w SSP STO i SLO STO zostaną zawieszenie od dnia 12.03.2020 r. do 25.03.2020 r., termin ten może zostać przedłużony, o czym poinformujemy w dzienniku elektronicznym Librus i na stronie internetowej szkoły. Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie będzie oznaczać dni wolnych od nauki. W tym czasie nauczyciele będą przekazywać uczniom drogą elektroniczną materiały do pracy.
Rodzice dzieci do ósmego roku życia mają prawo do zasiłku opiekuńczego - art.32 ust. 1 lit.a Ustawy z dn. 25 czerwca 1999 o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa, Dz.U.2017, poz. 1368. 


   

UWAGA! ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ NA ROK SZKOLNY 2022/2023 LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

 


Szkoła z klasą Logo Erasmus Eduscience

 

projekt: mgr inż. Damian Niebudziński Stworzone z wykorzystaniem Joomla przy pomocy szablonu z AgeThemes